Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smiekliigi atgadiijumi miegaa.

 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Shonakt naktii pamodos no taa,ka viirs miegaa shausmiigi kautko kliedz un lai nepamodinaatu mazo, saaku vinju klopeet (nu taa lai mostas augshaa). Viirs saka, ka taa neesot bijis, ka vinjsh esot pamodies no taa, ka ES vinju pa miegam esmu saakusi sist un tapeec vinjsh esot saacis bljaut. Taa nu abi riktiigi smejamies un nesaprotam,kuram te ir taisniiba :D

Kaadi jums smiekliigi atgadiijumi ir gadiijushies pa miegam? Padalamies :)
07.07.2014 10:39 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Esmu lamājusies kā traka, manējais riktīgā nopietnībā prasījis kas ir mazā, kas ir (pašā sākumā), tagad ja tā daru, tad tik iedunkā ribā. :D

Vai arī tas brīdis, kad pilnīgi bezsakarā kaut ko runāju, pamostos un saprotu, ka to ko saku ir pilnīgs bezsakars, pagriežos uz otru pusi un izliekos, ka neko nezinu.

Esmu sakarā ar darba pārslodzi teikusi mincim, lai iet klāj galdus un nes porcijas (šis laikam vislabākais)

Citreiz draugs stāstījis, ka guļot runāju nesaprotamā valodā, nereāli ātri un nesaprotami. :D

Dažādi atgadījumi bijuši, tā kā runāju katru nakti, tad pa nakti garlaicīgi nav :D
07.07.2014 10:52 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man smieklīgi šķiet, ka katru reizi, kad kaut ko murgoju, draugs apgalvo, ka es smilkstot :D
07.07.2014 10:54 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Pašai nekas tāds nav bijis. Bet, kādu laiku atpakaļ, bijām ar brāli pie mammas atbraukuši, katrs savā istabā guļam, pa nakts vidu brālis histērijā sāk kliegt, es skrienu šurp kratu šo un modinu, es redzu, ka viņš sapņos smok, un tad kā pavēra acis, man ar kulaku vilka pa muti :D knapi paspēju pamukt malā :D izrādās, ka viņš sapnī žņaugts un noturēja mani par žņaudzēju un tāpēc vilka pa muti :D
07.07.2014 10:56 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ir bijis smieklīgs sapnis, kura laikā, pēc manām domām, es izteicu nenormāli asprātīgu joku. Pamodos no tā, ka smejos pilnā balsī un nevarēju apstāties, jo vēljoprojām likās smieklīgi. Kāds bija pamatīgi pārsteigts un pārbijies, jo domāja, ka man jumts aizbraucis.

Draugs reiz pa sapņiem nobļāvās - davaj, davaj pēc 20min braucam! un es no miega sēdus augšā - paga, man jāsataisās! Krč, abi pa miegam bijām gatavi kaut kur braukt. :D
07.07.2014 11:17 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Abi ar vīru naktīs runājam, draugi parasti iesmej par to, jo tiešām izklausas, ka sarunājamies viens ar otru :D

Smieklīgākais ko naktīs ikpalaikam mēdzu darīt - kad pa traku sāku runāt un vīrs cenšas pamodināt, uzrūcu viņam, apvainojusies paņemu spilvenu un aizlienu uz gultas kājgali gulēt. :D Pati protams to neatceros, bet vienreiz mamma arī šo apstiprināja, tik bērnībā es vienmēr pie suņa gulēt līdu un arī tad brīnījos, kāpēc uz paklāja pamostos :D
07.07.2014 14:38 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
:D smiekliigi. Man arii ir bijis taa,ka sapnii redzu ko smiekliigu un pamostos no taa,ka riktiigi njirdzu.
07.07.2014 14:40 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kad es iedunkāju vīru sānos, lai nekrāc, šis man atbildēja: "Jālabo traktrori, tas ir ļoti steidzami!" WTF? :D

Vēl es esmu divas reizes tā pamatīgi dabūjusi ar elkoni pa degunu un vienu reizi viņš man brutāli norāva segu, es sadusmojos, šo pamodināju, bet bija pēc tam skaidrs - tas pa miegam, neko neatcerējās!
07.07.2014 14:41 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Agrāk nesapratu, kā vīram var sanākt tikko pamostamies runāt muļķības un neloģiskas lietas. Šorīt pašai tā bija :D
Atmostos un saku vīram:"Nu, taču paņem tu to kleitu!"
Viņš: " Kādu kleitu?!"
Es: "Nu to kleitu, kas ir modinātājā"
Tas smejas, un es pamostos un saprotu, kādas muļķības tikko runāju, un man tas likās pilnīgi loģiski, kad to teicu :D
07.07.2014 14:46 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
ouuu, man mīļa tēma :D

es iemiegot vaidu, nu tādu vienu vaidienu izlaižu, draugs vienmēr smejas un pamodina mani, bet man tas ir saldākais miegs... nav īsti patīkami :D

vēl es pa miegam raustu kājas, to es nejūtu, tāpēc mani mājās pa suņuku saukā, jo es kā suns pa miegam skrienu :D

draugs vienmēr pa miegam cenšas kaut kur uzstutēt rokas, vienreiz pamodos un roka vertikāli augšā :D mēģināju nolaist, bet viņš atpakaļ augšā kā atspere. Vai arī vienmēr saloka sev roku aiz galvas un elkonis man sejā, es brīnos, ka neesmu vēl ar zilu aci pamodusies...

un vēl klasika, esam kopā 7 gadus, bet joprojām katru rītu pamostoties draugs prasa vai viņš ir krācis iepriekšējā naktī... viņš krās katru nakti :D
07.07.2014 14:59 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Vienreiz, kad ciemiņi palika pa nakti, gulējām kopā ar māsu, tā nu naktī viņa man pa aci uzšāva, traki nolamājos un pretī ar abiem kulakiem viņu terorizēju :D Bija traki smieklīgi, bet tas jau tā senāk bija :D
Vēl naktī vienreiz traki raudāju, nu riktīgi brēcu pa visu māju, kāpēc - to joprojām es nezinu, sapni neatcerējos, bet visi baigi iesmēja par to :D
Bieži sapnī runāju, nu tas ir - murmulēju, nesaprotamā valodiņā. :D
Un mēdzu pa miegam arī smieties, tas ir ļoti dīvaini :D
Un pa miegam bieži kaujos, spārdos, nepatīk ne man, ne draugam tas! :D
07.07.2014 15:07 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Šausmas ar tiem elkoņiem :D manējais arī pa miegam liek rokas aiz galvas,es vienmēr dusmīgi nakts vidū pamostos un velku lejā roku, jo esmu dabūjusi ar elkoni kādas 2 reizes :D patīkami nebija :D
ik pa laikam kko runājam,draugs biežāk. kad ir kkādi stresainie periodi,tad es miegā kunkstot, tā vismaz draugs saka. arī esmu smējusies un raudājusi miegā.
Atcerējos,tas ziemā bija,draugs nakts vidū piecēlās sēdus un saka : Sniegs jāvāc,ņem lāpstu ejam!'' tad tāds atgāžas atpakaļ gultā un guļ tālāk :D
07.07.2014 15:09 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Tā kā es vienmēr guļu pie sienas, ir gadījies nakts vidū pamosties no tā, ka ar pieri atsitos pret sienu. Pamostos, paķiķinu un atslēdzos :D
07.07.2014 15:12 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Tad kad es biju tikko atgriezusies no Francijas, kur pārsvarā ar citiem sarunājos angiski pēc tam diezgan bieži kaut ko atbildēju aiz pieraduma angliski. Tad nu vienu reizi draugs mani modināja no rīta un atbildēju viņam kaut ko angliski.
07.07.2014 15:13 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Vienreiz aizbraucu ciemos, naktī pamodos, slēdzot vaļā tās mājas saimnieces skapi, jo domāju, ka eju uz tualeti. Neviens to neuzzināja, bet tik un tā neērti, ka esmu mēģinājusi atslēgt skapi, kas tomēr ir cilvēka privātā zona.

Tas gan laikam ir vienīgais gadījums, neko citu tādu īpašu neatceros, bet bieži ir tā, ka ja man kāds kaut ko agri no rīta saka, es pamostoties atbildu kaut ko, ko pat neatceros, ka būtu teikusi. Vēl nesen draugs dienas vidū zvanīja un prasīja, kāpēc es no rīta kliedzu uz viņu. Es viņam vēl lielākā izbrīnā prasīju, vai tiešām esmu kliegusi un par ko, jo pati neatceros neko tādu, kaut arī biju pamodusies. Tāpēc vienmēr saku, lai man nestāsta neko svarīgu no rītiem, tāpat neatcerēšos.
07.07.2014 15:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es arī parasti bakstu vīru,lai beidz krākt un tad viņš man atbild neloģiskas lietas, ka iešot uz Munameģi gulēt,ja jau man traucē un vēl visādus jocīgus tekstus.
07.07.2014 15:15 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tā kā es vienmēr guļu pie sienas, ir gadījies nakts vidū pamosties no tā, ka ar pieri atsitos pret sienu.

Man tā arī ir gadijies, bet es tajā naktī pārmaiņas pēc gulēju pie sienas. Un pamodos no tā ,ka pussēdus esmu bliezusi galvu sienā. Jēziņ, zvaigznītes vien pašķīda , pēc tam kādu laiku sāpēja galva. :D
07.07.2014 15:19 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
kad mācijos skolā, majturībā vajadzēja izšūstīt, pirms guletiešanas šuvu, un tad naktī pamodos aizgaju pie tēta un prasiju - teti iedod tapetes man vajag izšūstīt!!! tetis - kadas tapetes? ej gulēt, es - staveju un sāku raudat, teicu ka viņam vnk žel tapešu! :D tad pagriezos un aizgāju tālak gulēt :D 
07.07.2014 15:20 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
ja man kāds kaut ko agri no rīta saka, es pamostoties atbildu kaut ko, ko pat neatceros, ka būtu teikusi

Šitas man arī ir - varu pa miegam pat uz telefona zvaniem atbildēt, labākais, ka atbildu pilnīgi loģiski un pa tēmu, bet pati nemaz to neatceros. Draugi parasti pēc agrajiem rīta vai vēlajiem nakts zvaniem atsūta sms ar atgādinājumu par to, kam esmu piekritusi. :D
07.07.2014 15:20 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Man jau tikai atstāsta, ko esmu darījusi pa miegam. Bet vienu reizi pati izbaudīju to, ka sev pa nakti biju pa aci kārtīgi iebliezusi. Mājās neviena cita tad nebija, tā kā labi zinu, ka tā biju es, kas sev pa aci iesita :D No rīta tā sāpēja, ka līdz nākamai dienai nevarēju pieķerties pie acs. Ar mani ir interesanti gulēt, jo murminu katru nakti un diez gan skaidri, kā arī izdvešu skaņas, kas līdzīgas seksam. Ej nu saproti, kāpēc nevaru pa nakti smuki un mierīgi gulēt.
07.07.2014 15:22 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es arī bieži galvu pret sienu atsitu, jo domāju, ka guļu ārmalā, bet man patīk pie sienas. Tad es ar tādu ritīgu švunku triecos uz iekšmalu, bet izrādās, ka sienā.
07.07.2014 15:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits