Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kadas ir jusu divainibas:)???

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Iedvesmojoties,no temas pa viriesu divainibam,izdomaju izveidot temu par mums meitenem:).
Kadas tad ir Jusu divainibas:D?
03.07.2014 20:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un tev ari liekas normali ka dušā iet labi ja reizi nedela?


Ja cilvēkam tas šķiet ok, tad jā. Man liekas, ka viņa esot minējusi, ka katru dienu svarīgākas ķermeņa daļas (tas hm.. aromātiskākas :D) apmazgā.. Man liekas nevar tā pārliecinoši teikt - Tu smirdi, jo dari tā un tā. Es nesaku, ka iet/neiet 2x/dušā ir nepareizi, jo daru tā kā daru es. Ja kāda saka, ka dara to reizi nedēļā un nesmird, man nav iemeslu neticēt
05.07.2014 17:08 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Hehe, es arī nekad neņemu 1.lietu no plaukta..tad varbūt sanāk, ka visapgramstītākās ir tieši pēdējās lietas? :D

+ man arī ir grūti piezvanīt pa telefonu svešiem cilvēkiem, vienmēr kko stulbu pasaku (ne kā bija paredzēts).
05.07.2014 17:28 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Ilgi domāju par savām dīvainībām, neko nevarēju izdomāt, bet šodien runājot ar kolēģi nonācu pie secinājuma, ka mana dīvainība ir tāda, ka man visu laiku vajag zeķes :D Nu, uzvilktas. Arī vasarā
05.07.2014 18:46 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Es te lasot briizhiem paarsmeejusies :D
Bet nu jaa. Mums katram ir savi *rituaali*, rutiina, kas citiem var skjist savaada :)
- kafiju maajaas dzeru tikai no savas milzu paskata kruuzes ar mamutu
- ar viirieti patiik lietaam/eedieniem dot vaardus un izdomaat citus nosaukums; piemeeram - sambwitch - sviestmaize; tomako - tomaats ; mamokado - avokado
- eeemm .. man patiik sajust taa saukto *man weight*; t.i. - luudzu viirietim man uzgulties virsuu un paaris min. paguleet. Patiik *saplacinaatiibas* sajuuta, jo vinsh nav ne mazs, ne viegls :D
- kaa daudzas, esmu saliiga. Kaajaas, parasti, zekjes. Arii guljot. Arii vasaraa.
- kad eedu saldumus, vnm padalos ar kaadu. Ja eedu viena, juutos *vainiiga*, bet ja dalos - tad eedu bez sirdsapzinjas paarmetumiem.
05.07.2014 19:51 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Loti daudzas uzskaitītās dīvainības vispār nav dīvainas. Nu kas tur dīvains ka cauru gadu gulj ar biezo segu.salstosh cilveks. Vai need olas...mazums kas negarsho. Diivaini ir tas ka pasas to uzskata par diivainibu.
05.07.2014 20:05 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Esot viena mēdzu runāt ar sevi..skaļi..pārsvarā pat angliski :D nekad to nedaru, kad kāds varētu dzirdēt, bet agrāk vispār nedarīju
Pamostoties vienmēr pirmais apskatos telefonā pulksteni, pat ja pēc dažām sekundēm aizmiegu atkal.
Brīvajā laikā mēdzu non-stopā dzert kafiju, bez maz vai krūzi pēc krūzes.
Man ļoti patīk pavadīt laiku vienai/divatā ar kādu, to uzskatu par īstu patīkamu laika pavadīšanu, nevis ballēšanos bariņā. Pat iedzert man labāk patīk vai nu vienai vai divatā, turpretī ballītēs no tā paša procesa negūstu nekādu prieku, tāpēc parasti iemocu ļoti nedaudz alkohola kompānijas pēc.
Es bieži vien naktīs nevaru aizmigt, ja ieeju gulēt vēlu un zinu, ka drīz jau paliks gaišs..no tās domas vien, manuprāt :D
05.07.2014 20:28 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man kādreiz skolā klasē bija meitene, kura ļoti stipri svīda. Daudzi par viņu smējās. Atceros, vienu reizi pirms sporta stundas ģērbtuvē bijām divatā, viņa ar asarām acīs teica, ka viņa neko nevar izdarīt, ka tik ļoti svīst. Dezīši, padušu rullīši, arī sausie, viņai nelīdz. Tik un tā svīst. Ārsts ir teicis, ka tur neko nevar padarīt, ka tāda viņa vienkārši ir. Mati arī pēc mazgāšanas sataukojas dažu stundu laikā. Ja viņa mazgājoties katru dienu, situācija paliekot tikai sliktāka. Tad vēl vairāk svīst. Kad esot laukos, cenšās nemazgāties katru dienu, lai organisms atradinātos.
Nekad to meiteni nebiju izsmējusi, jo bija tāda aizdoma, ka ir pastiprināta svīšana nevis netīrība.
05.07.2014 20:30 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Divainibas ir tadas kuras pats nezin,jo neuzskatas par divainibam, bet gan cilvekiem no malas tas uzskata par divainibam, taa ka tas kuras sevi tur raksta ka cipa ''kruti'' ir but divainai vnk sevi grib pacelt augstat neka citus, bet taa kaa daudzas te raksta ka dara divainibas, tad atskiras tas kuram nav divainibu !!
05.07.2014 21:08 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Sniipi, sorry, bet bojā visu diskusijas prieku te mums :D
06.07.2014 00:04 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ja pirms gulētiešanas nenomazgājos, tad nevaru aizmigt. Arī ja izdodas aizmigt, tad zinu, ka pamodīšos un būs pa nakti jāiet mazgāties. Ja tomēr nomocu to nakti, tad no rīta jūtos neizgulējusies.
06.07.2014 11:15 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.12.2013
У всех людей есть странности. Если у тебя нет странностей, ты странный.

Man piemēram garšo zivju eļļa- un tiem kas to zin- tas tiešām liekās dīvāni ;D
06.07.2014 16:08 |
 
Reitings 10
Reģ: 06.07.2014
Esmu maniakāla augu laistītāja - katru dienu obligāti palaistīšu puķes citādi liekas, ka nokaltīs!Draugs tik smejās, nevis nokaltīs, bet noslīks manā mīlestībā

Nedzeru kafiju(nepatīk), bet katru rītu pasmaržoju un kaifoju :D

Lielas grūtības sagādā neraudāšana filmu laikā, kā tik kaut kas bēdīgs tā asaru jūŗa ( multenes tai skaitā)

Zobus tīru slow motion variantā :D
06.07.2014 20:25 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Sākumā bija smieklīgi lasīt, tagad... lielākā daļa to lietu nemaz nav dīvainas. Ir mazie dzīves ieradumi, kas katram atšķiras. Bet visvairāk smējos par šo:

JD:

- Nevaru uz kafe,kino,klubu aiziet viena.
- Esmu vienpate,tāpēc ilga uzturēšanās sabiedrībā man nepatīk.
06.07.2014 20:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits