Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņam nepatīk tava draudzene

 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Tā nu šļūcot gar veikala žurnālu plauktu, iekrita acīs viens virsrakts. Precīzi vairs neatceros, bet tas bija kaut kas no sērijas "Viņam nepatīk tavas draudznes? Tā ir greizsirdība!" Šis virsraksts no kārtējā sapņainās feministes 50gadnieces žurnāla vāka lika man atšķirt un pārlasīt. Un tā arī bija, kā domāju - visur pie vainas nabaga vīrietis un viņa bailes palikt vienam, nedrošība, bērnības traumas un kas tik vēl ne.
Tāpēc knapi nometusi iepirkumu maisus, steidzu šo faktu apspriest ar cosmo lēdijām.
Kā ar jums? Jūsu vīriešiem ir izteiktas antipātijas pret kādu no jūsu draudzenēm? Vai varbūt jūs pašas, padzirdējušas, ka mīļais taisās kaut kur iziet, klūpat krāgā "Ar Māri? Nē, ar Māri Tu nekur neiesi! Ja aiziesi, seksa nebūs lidz trešdienai!"
Un uzsākot jaunas attiecības, kā saglabājat vecās draudzības? Vai jums ir aktuāls vecais likums "Bros before hoes, chicks before dicks"?
29.06.2014 19:32 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Lai kādam ieriebtu, tādas dala diagnozes par bērnības traumām, kad pašai izdevīgi tad lej tēlotas asaras stāstīdamas kā pašas tēvi situši un drāzuši. Nedaudz atbaidoš. Man nepatīk cilvēki kas mīl spriedelēt par bernības traumu teorijām.
29.06.2014 20:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
"Viņam nepatīk tavas draudznes? Tā ir greizsirdība!"
Visas draudzenes vai atsevišķas personas? :D Manuprāt, pirms pievieno ''bērnības traumas'' ir svarīgi noskaidrot iemeslu, kāpēc nepatīk! Reizēm nepatika mēdz būt pamatota.. :)
29.06.2014 20:05 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Draugam nepatīk mana draudzene, bet es viņu pilnībā saprotu, jo viņš gan jau domā, ka viņa mani slikti ietekmē... viņai nav patstāvīga drauga un viņai patīk ballēties.

Bet viņš man neierobežo ar draudzeni tikties vai kaut kādi citādi neietekmē mūsu draudzību...
29.06.2014 20:17 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Manam draugam nav gluži tā, ka napatīk, drīzāk viņš tādā pozitīvā humoriņā iesmej par kādu drušku, jo tā mēdz pārsīlēt ar alkoholu un sastrādāt visu ko, tad viņš mēdz pakomentēt kā ''ak šausmas'' utml, bet nespēju iedomāties situāciju, ka aizliegtu kaut kur iet vai ka nopietni izrādītuu savu nepatiku. Pašam viņam ir viens kolēģis, kuram ilglaicīga dāma, bet viņš viņu visu laiku kr;apj un lielās ar to un isu laiku manējo sauc līdz pa klubiem, bez maz vai atklātā tekstā sauc līdz iet meitenēs. Personiski viņu nepazīstu. Draugs nekad nav piekritis nekur iet ar viņu, jo pašam tas nav īsti pieņemams, tādēļ arī nav gadījies izrādīt kādu nepatiku pret kādu viņa draugu/paziņu. Bet ja viņš vienā dienā izdomātu piekrist (tfu tfu), es nezinu kā reaģētu :-D pēc idejas jau man nav tiesību nevienam ko aizliegt, bet sajūsmā es nebūtu par to. ceru, ka tāda diena nekad nepienāks, lai gan tas kolēģis ļoti neatlaidīgs. Laikam visi viņu atšuj :-D
29.06.2014 20:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nedomaaju, ka visu var baazt vienaa maisaa. Kaa meitenei nepatiks, ja puisis regulaari ies balleeties ar labaako draugu, kursh ir meitu gjeegjeris un dzeeraajs, taapat arii puisim radiisies iebildumi, ja meitenes draudzene ar apshaubaamu un pavieglu reputaaciju meegjinaas aizvilkt meiteni uz kaadu naktsklubu. Vai arii puisis redz, ka draudzene atklaati meiteni izmanto.
29.06.2014 20:21 |
 
Reitings 51
Reģ: 05.05.2014
Ir nepatika pret vienu draudzeni, bet tās antipātijas viņiem ir abpusējas un tā ir bijis jau gandrīz no mūsu attiecību sākuma. Bet man nekad nav bijis aizliegums ar draudzeni tikties un arī draudzene nonstopā nemāca, ka no šitā jau nu gan vajadzētu tikt vaļā.
29.06.2014 20:23 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Cormeum, tas, droši vien akarīgs no katra paša. Bija man viena draudzene, kurai bija neeenormāli greizsirdīgs džeks, viņš aizliedza bezmaz armiesīgu māti tikties. Kamēr man nepiegriezās tā spiegošana un kontrolēšana no viņa puses, ar draudzeni tikāmies pa kluso, bet tā arvien mazāk un mazāk, nu mēs vairs neko viena par otru nezinām. Zinu tikai, ka viņai sen jau cits. Kas liedz atjaunot draudzību? Gan jau man palika rūgtumiņš, ka draudzene izvēlējās "dicks before chicks"
Manam puisim nav nekādu iebildumu pret nevienu no manām draudzenēm, tāpat arī man ar viņa draugiem. Ar tiem, ko pazīstu, man ir labas attiecības. Ir musu draugu lokā viens čalis, kas mums abiem besī, bet skaļi neko nesakam. Viņš ir draugu draugs, neizbēgami nonāk musu ballītēs, un it kā lāga džeks, tikai ātri izbesī :D
29.06.2014 20:25 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Krista Tu nevari pateikt sieviešu žurnālam, lai neģeneralizē! :D Mani šajā jautājumā tieši interesē dažādi gadījumi un cik bieži tas ir objektīvi. Citreiz džekam tiešām var būt sviestainas domas galvā, citreiz tās musu draudzenes patiešām IR lielas duras, bet tāpat - mūsu draudzenes.
29.06.2014 20:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Man ir arī tā, ka es esmu tā, kura nepatīk draudzenes puisim. Viņš ir daudzas reizes pacēlis roku pret viņu un kad viņa raud man uz pleca, es vienmēr uzstāju, lai taču pamet viņu, vienreiz pat zobu viņai izsita! Un piedāvāju arī palīdzību, jo zinu, ka ar finansēm būs grūti. Un atšķirībā no citiem draugiem, es viņam arī acīs esmu teikusi, ka negribu viņu redzēt blakus manai draudzenei. Un ir bijuši konkrēti gadījumi, kad uzzinot par manu klātesamību, draudzenei pēkšņi aizliedz doties uz pasākumu.
29.06.2014 20:35 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Vinjam nav iebildumu pret manaam draudzeneem .. bet nav jau arii ko iebilst. Vinjas man taadas ... mieriigas sheit. Vieniigais, vinsh shad tad pabriinaas par vinju gaumi attieciibaa uz kavalieriem.
Mana bff dziivo kur pavisam citur, un .. kad satiekamies .. vinjaa pamostas nedaudz greizsirdiibas un tieksme peec uzmaniibas tikai vinjam. Ir jau pamats, ar to daamu kopaa buuts tik daudzaas avantuuraas .. ehh.
29.06.2014 20:40 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
viņai nav patstāvīga drauga un viņai patīk ballēties


Lielisks arguments, par ko cilvēku neciest.
29.06.2014 20:42 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Bija tāda draudzene. Nejau draugs lika beigt draudzību, bet pati sapratu, ka meitenei īsti nav pilns rublis, kad, atbraukusi pie manis ciemos, sāka stāstīt, cik labas attiecības viņai ar viņas draugu, bet klubiņā vislaik man teica, lai pametu savu puisi, jo, redz, viņš tak nekas neesot, bet pati klubiņā sapazinās ar džeku un pavadīja nakti ar viņu. Tad nu sapratu, ka mums nav pa ceļam. Jāpiebilst, ka sen nebijām tikušās un ir super, ka draudzene atbrauc pie tevis, lai beidzot patusētu kopā, bet beigās no rīta atnāk izgulēties un, kad bija izgulējusies, neko nesakot, aizgāja uz auteni. Draugs jau mani brīdināja, ka tā nav īsta draudzība, bet neklausījos. Laikam vajadzēja uzticēties savējam, jo viņš, lai arī cik ļoti kāda mana draudzene nepatiktu, smaida un izturas pieklājīgi, ja, protams, nav tādas kā šī.
29.06.2014 20:46 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Esmu bijusi tā draudzene ar kuru aizliedz tikties,bet nu toreiz vispār viņš aizliedz tikties ar jebkuru cilvēku uz pasaules izņemot viņu.
Ja rodas greizsirdība uz draudzenēm,tad lielākoties,tie ir tarakāni vīrieša galvā.
29.06.2014 20:51 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Manam dzīvesbiedram daudz draugu nav, ir viens tāds ar ko regulāri aizbrauc papļāpāt, kafiju iedzert, piedzerties. Man nekas nav pretī.

Viņam liekas stulba tikai viena mana draudzene, nu nav viņa tā spožākā spuldze, bet tā, ka kādreiz pukstētu, ka kaut kur eju ar viņu, tā nav...
29.06.2014 20:51 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Nav jau tā, ka - NECIEŠ ... Tā es neteicu, baigo nepatiku viņš arī neizrāda, vienkārši zinu, ka nav sajūsmā par viņu un viss...
29.06.2014 21:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Samaara, Tavs stāsts, manuprāt, ir ļoti bieža parādība sabiedrībā :) Problēma šķiet ir tā, ka daudz sievietes sevi neciena, ka pieļauj tik bezjēdzīgu .. valdonību? :) Bet tādi vīrieši, manuprāt, paši ir kompleksaini un neuzticīgi.. katris jau vērtē pēc savas mērauklas..

Ir bijis, ka draudzene ļoti mainās attiecību ietekmē.. vai arī grūti pieņemt 2. pusīti. Tad tāda ''draudzība'' arī nomirst dabīgā nāvē :)
29.06.2014 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Draugs nav izteicis nekādas negatīvas piezīmes par manām draudzenēm. Arī man nav iebildumu pret viņa draugiem - visi sakarīgi čaļi.
Es īsti nesapratu, par kādām vecajām draudzībām un to saglabāšanu tiek runāts, beigās, bet ja tas domāts tā, ka - vai sākot attiecības saglabāju draudzību ar savām draudzenēm, tad atbilde, protams, ir jā. Neviens čalis man nebūtu tā vērts, lai es viņa dēļ pazaudētu savas superīgās draudzenes, ar kurām piedzīvoti prieki un kuras man palīdzējušas grūtos brīžos.
29.06.2014 21:20 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Draudzenei nesen parādījies puisis. Un, lūk, tikties ar draudzenēm viņš viņai ļauj nelabprāt. Ja ļauj, tad, visbiežāk, viņš velkas līdzi kā mēbele. Uz manu izbrīna pilno jautājumu nafig?, viņa atbild ar "Nezinu, greizsirdīgs.". Smieklīgi, bet fakts.
29.06.2014 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
manam draugam ne īpaši patīk viena mana draudzene, kaut gan viņš viņai to nekad nav teicis vai kā izrādījis, man tikai saka: 'Kāpēc atkal viņa, atkal tu bez viņas nkur nevari!"es pat nezinu īsti kāds ir iemesls, laikam jau tas, ka tad kad sākām draudzēties, vinai bija pastāvīgs draugs vairāku gadu garumā, tad viņam sirds bija mierīga, bet tad draudzene izšķīras no puiša un sāka baudīt brīvību, sāka ballēties apkārt, iet uz randiņiem utt, laikam manam draugam bailes, ka viņa mani varētu pavilkt kaut kur līdzi, vai kkā negatīvi ietekmēt, taču tā nebūt nav.
It kā jau kopā arī ballējamies gan ar draudzeni gan ar draugu, nekādas antipātijas neizrāda, tikai nepatīk ka mēs esam kā salipušas :D
29.06.2014 21:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā ar jums? Jūsu vīriešiem ir izteiktas antipātijas pret kādu no jūsu draudzenēm?
Manējais akceptē visas draudzenes.. neskatoties uz to, ka katrai no viņām ir atšķirīgi dzīves uzskati un stils.. (tieši tā dažādība arī rada interesantu komunikāciju) :)

"Bros before hoes, chicks before dicks"
Man tomēr prioritārs būs mīļotais cilvēks, potenciālais bērnu tēvs :D Sakarīgs vīrietis.. ja arī ierobežos draudzību.. tad ne bez pamatota iemesla.. (mūsdienās tāda patiesa un sirsnīga draudzība ir ar uguni meklējama)
29.06.2014 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits