Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Make Up, skincare un dzīvesstila blogs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Vēlētos veidot blogu, ilgi tam briestu. :D saprotu, ka Latvijā ir daudz kosmētikas blogotāju, bet man pietrūkst tas, ka ierakstu ir ļoti reti. Dažām ir tikai 3 raksti mēnesī.
Gribēju jautāt- vai ir vispār vērts ko veidot? Atkal būs brēkšana ka pilna čupā ar tām blogerēm. Kas jums pietrūkst tieši? Dzīvoju Anglijā, kosmētikas piedāvājums mazliet atšķiras. No vienas puses varbût būtu interesanti lasīt atsauksmes par kosmētiku, kas nav Latvijā, bet tai pat laikā, varbūt nepatiktu tas, ka to nevar iegādāties un kāda jēga lasīt/ interesēties par to, ko nevar nopirkt Latvijā?
Ko domājat par pašmāju makeup blogiem?
22.06.2014 23:00 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Up
22.06.2014 23:17 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.06.2014
būsi kā becky?
22.06.2014 23:41 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Par rakstu biežumu - cik zinu, lielākā daļa LV blogeru strādā algotu darbu un blogs ir hobijs, nevis darbs. Bez hobija ir vēl ģimene, mājas lietas, atpūta. Līdz ar to ir novērota tāda tendence, ka ik pa laikam ieraksti paliek mazāk. Arī, lai uzrakstītu kvalitatīvu rakstu, jāpatērē daudz laika + daudz laika aizņem arī bildēšana un bilžu atlase/apstrāde.
Par to brēkšanu, ka blogi ir daudz nepiekrītu. Man patīk lasīt un lasu tos, kuri patīk. Ja blogs ir interesants, būs arī lasītāji un pašai prieks. Nezinu cik lietderīgi veidot blogu tikai par lietām, kas nav nopērkamas Latvijā, bet tas jau ir tavs blogs un vari rakstīt par to, kas tev šķiet interesants.
22.06.2014 23:52 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Es domāju, ka pašmāju blogi netur līdzi ASV, UK blogerēm, vlogerēm. Ne visām tas ir maizes darbs, bet teju visām saturs daudz biežāk tiek papildināts, plašākā spektrā.
22.06.2014 23:58 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Kādēļ tev jāklausās ko citas brēc? Ja vēlies veidot blogu, un tam ir laiks, tad tikai uz priekšu, vienmēr būs kādas kas lasīs un priecāsies, nevajag ņemt vērā negatīvos komentārus.
Arī es biju izveidojusi blogu, bet jau pēc pāris mēnešiemk sapratu ka man tam vinekārši nav laika.
Ja izdomā veidot, iemet šeit adresi lai var sekot :)
23.06.2014 00:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja tu gribi rakstīt blogu, tad raksti. Un raksti tajā par lietām, kas tevi pašu interesē un šķiet foršas. Nekāds bizness no tā nesanāk, tāpēc tai jābūt sirdslietai. Nav jēgas izšķiest savu laiku, raizējoties par postu un lasītāju skaitu :)
23.06.2014 00:26 |
 
Reitings 3699
Reģ: 06.05.2014
Blogu vajag sākt rakstīt ar domu, ka tas ir priekš tevis, jo bieži vien tiek veidoti blogi, lai kļūtu pamanāms cilvēks. Sākumā jau dižais sekotāju pulks nebūs, tāpēc vajag vienkārši rakstīt to, kas tev šķiet interesants. Ar laiku uzradīsies cilvēki, kuriem patiks tavs domu gājiens. Blogot var jebkurš, ja ir laika un gribēšanas. Neuzskatu, ka aktīvu un labu blogu būtu par daudz, jo tā jau nemaz nav. Ja ir vēlēšanās, tad uz priekšu. Ja runa ir par kosmētiku, kas nav Latvijā, tad jāsaka, ka man personīgi patīk tādas lietas uzzināt, jo, ja nu sanāk iespēja, ka draudzene vai kāds brauc uz citu valsti, tad varu palūgt, lai atved, ja produkts pēc atsauksmēm licies labs. Pašai arī parādās doma veisot blogu, bet ar domu - ja kāds atradīs, tad atradīs, jo esmu tāds random cilvēks, ka vienā dienā varu uzrakstīt romānu, otrā dienā pafanot par jaunu skropstu tušu vai kādu dziesmu.
23.06.2014 00:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits