Žilbinoši tīra māja - cik svarīgi

 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Labvakar!
Šodien pēc ilgiem laikiem bija man brīvdiena, kas tika pavadīta mājās. Līdz ar to bija laiks sakārtot tādas lietas un vietas, kam ikdienā nav ne laika, ne spēka. Mazliet pamocījos sirdsapziņas pārmetumos par bardaku, bet tad atcerējos kaut kur (iespējams 9gag) redzētu zīmējumu ar tekstu, ka vienmēr žilbinoši tīra māja liecina par izniekotu dzīvi, tas mazliet pieklusināja sirdsapziņu.

Kāds ir jūsu viedoklis? Vai upurējat mājas uzkopšanu par labu labai atpūtai un brīvdienu izbraucieniem vai tomēr svarīgāk ir lai māja būtu spoža pat ja tāpēc nākas brīvdienas pavadīt mājās? Man pēdējā laikā brīvdienas, kas pavadītas mājās, vairs nerada atpūšanās sajūtu, tāpēc darīts tiek tas, ko var paspēt pa starpu citām lietām un nekādas ģenerālās spodrināšanas nenotiek.
22.06.2014 19:35 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Neesmu pedants, bet māju kārtoju katru dienu, jo mājā ir 5 cilvēki, bet tikai es vienīgā visu tīru, mazgāju traukus, tīru grīdas utt utt, līdz ar to aiz katra izskraidīt un novākt - man nav laika. Labi,ka vīrs ir kārtīgs un prot aiz sevis novākt.
Man galvenais,lai grīdas ir tīras, jo mazais rāpo un ar muti pa priekšū šļūc.
23.06.2014 19:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mans virinjsh ritigs bardacinjsh:) visur, kur vins pabijis - jatira :D
Esmu pedante-nevaru aiziet gulet, ja maja nav ideala kartiba. No partnera neprasu to pashu, jo ta jau mana problema, ka patik, ja viss spid un laistas :D

Atceros, ka pagashgad biju celojuma un atlidoju majas dienu atrak, tad, gan man bija parsteigums- virs traukus nedelju nebijamazgajis, drebes pa sturiem sametatas :D
23.06.2014 19:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kopsh appreceejos un man ir beerns, savu pedantismu esmu apspiedusi un pieveru acis uz iislaiciigu bardaku maajaas. Taapat piekaartoju katru dienu, bet zhilbinosha kaartiiba man ir tikai tad, kad esmu maajaas viena, visaa paareejaa laikaa - vnk kaartiiba. Beerns gan nebija nekad par iemeslu lielam bardakam, jo iznjemot izmeetaatas mantinjas, nekaadu citu netipisk bardaku mans beernjs netaisa. Gultas saklaajam uzreiz, traukus novaacam uzreiz (ne vienmeer gan tie tiek nomazgaati, bet vismaz atrodas izlietnee), dreebes netiek izmeetaatas peec novilkshanas, peec piecelshanas no galda, kreesli tiek piebiidiiti atpakalj, galds noslauciits u.t.t. Tagad vairs tik histeeriski nedzenaaju katru putekli un shad tad atljaujos nemazgaat griidas, bet visaa visumaa - maajaas ir kaartiiba.

Un lielaakais sushkjis muusu gjimenee ir nevis beerns, bet viirs... :D Vinjam ir tik daudz ideju un domu galvaa, ka vinjsh vnk aizmirst aiznest trauks liidz virtuvei, pakaart dreebes, nolikt vietaa apavus u.tml. Tad nu, to izdaru es vai beerns. :D
23.06.2014 19:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neons-man patika kaa saki -to izdara arii beerns-savaac aiz teeta...buus kaartiigs tad!:)
23.06.2014 19:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Emmanuelle, jaa, laikam gan... Es ceru! :D
23.06.2014 19:55 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ar bērna ienākšanu ģimenē, pedantiskā kārtība paliks kaut kur grāmatplauktā zem putekļu kārtas


Nepiekriitu, tiesi ar berna ienaksanu gimene esmu kluvusi kartigaka. Jo pirmkart, ma svarigi, lai mans berns neelpo puteklus, 2kart - majas ir suns un sunja spalva ir visapkart bernam un 3shkart man kaut ka labak "audzinas" tas berns kartiba :)
Turklta gribas ari pieradinat mazo pie kartibas, jo mani vecaki to neizdarija un berniba bardaka zinja vareju izpausties ka gribeju.
23.06.2014 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 07.09.2013
Iespaidojos no diskusijas un šodien beidzot sakārtoju savu istabu! :D
23.06.2014 22:11 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Neesmu kārtības vergs, bet kopš remonta vairāk sekoju līdzi tam, lai viss ir savās vietās. Lūk, ko nozīmē iespēja beidzot iegūt mūsdienīgu interjeru. :)
23.06.2014 23:38 |
 
Reitings 217
Reģ: 29.03.2010
Man patīk kārtība, bet ikdienā bieži neatliek laika, tāpēc ik pa laikam ir redzamas samētātas drēbes un nemazgāti trauki. Citreiz darbadienu vakaros savācu drēbes un nomazgāju traukus. Bet tā putekļus slauku 1x nedēļā, paklāju arī tikai 1x nedēļā sūcu. ar grīdu mazgāšanu gan man viss pieklibo :D bet man tas ir jādara tikai virtuvē,tāpēc biežāk visu uzslauku.
Man arī nepatīk,ka tualetes pods ir netīrs, brrr....ir nācies būt ciemos pie tādiem,kur uz poda ir atstāti kaku paraksti...tas gan ir pretīgi.
parasti,kad kāds nāk ciemos, tad gan visu izberžu kārtīgi
24.06.2014 00:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits