Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijusī neliekas mierā

 
Reitings 9
Reģ: 13.06.2014
Apmēram mēnesi centos tikt galā ar visu, kas notiek, bet pēdējās dienas vairs nevaru sakarīgi padomāt un saprast, kā rīkoties. Tādēļ lūdzu padomu šeit-varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija.
Iepazinos ar puisi, kurš pirms 4 mēnešiem bija izšķīries no draudzenes, ar kuru kopā bija diez gan ilgi-7 gadus. Sākumā īsti neko nevēlējos, biju laimīga viena u.t.t. Tomēr pēc kādām 3 nedēļām sākām satuvināties. Viss bija jauki, līdz brīdim, kad viņa bijusī uzzināja par mani.
Kamēr viņa man rakstīja sociālajos tīklos un apvainoja mani-man bija vienalga. Kad tas nestrādāja, viņa mainīja taktiku-sāka okšķerēt kur es strādāju, rakstīt manam priekšniekam (ar puisi strādājam vienā darba vietā) un iepīt manu darbu ( nu kurš normāls cilvēks tā dara? Tikai greizsirdīgs..). Brīdināju priekšnieku, viņš saprata, ar to viss bija kārtībā. Kad šī taktika nestrādāja-viņa atkal mainījās. Zvanīja uz puiša numuru, gribēja runāt ar mani un lūdzās, lai es viņai viņu neatņemot. Vienīgais, ko viņa no manis dzirdēja bija tas, ka es nevaru atņemt to, kas pats iet prom. Neņemot vērā visu to, ka viņa ir pārrakājusi manu profillu sociālajos tīklos (uz priekšu, neko interesantāku par sarakstēm ar draugiem par to, kā man iet esot prom no Latvijas, neatradīs), un to, ka viņa iepina manu darbu visā šajā-es vēl pasmaidīju par viņas rīcību. Pirms dažām dienām nāca pēdējais-viņa sāka rakstīt maniem draugiem, un tas, kas mani uztrauc-viņai ir pieeja pie tādām lietām, kas ir domātas tikai draugu auditorijai. Vienam no maniem draugiem ir uzlikts, ka viņam var uzrakstīt tikai draugi. Un vienalga viņa atrada veidu viņam uzrakstīt. Viņai ir pieeja pie maniem profiliem, kurus tagad esmu atstājusi gandrīz tukšus no info. Vismuļķīgākais ir tas, ka es vairs nezinu, kam ticēt. Puisis saka, ka viņam rūpot tikai es u.t.t. Kāpēc nezinu kam ticēt? Tādēļ, ka nesaprotu viņa valsts valodu, nav latvietis. Es nezinu, ko viņš ar viņu runā, kaut gan rāda man sarunas un pats tulko (bet ko gan var zināt, ne?). Es nevēlos iet cauri viņa vēstulem un tās tulkot-nu neesmu es tik traka, lai līstu otra cilvēka privātajās lietās. Šī sieviete melo viņam, ka mani draugi viņai stāstot visu un vinš noticēja lidz brīdim, kad parunāja ar maniem draugiem. Viņai pat ir pieeja pie dažām manām sarakstēm, kuras viņa sūta viņam lai viņš redz, ko viņa varot izdarīt. Man pie draugiem ir bijušie priekšnieki, kolēģi, skolotāji-ja viņiem šī sieviete sāks rakstīt? Viņa ir nenormāli greizsirdīga, un šoreiz greizsirdība sāk parādīties rīcībā. Katru dienu nāk kaut kas jauns-vienalga, vai viņš viņu bloķē vai nē. Šī sieviete ir žurnāliste un viņā tiešām zin lietas par mnai, kuras nekur sociālajos tīklos neparādās-par manu darbu, par pagātni. Un viņa pat nav no Latvijas. Man ir bail uzticēties arī tāpēc, ka es šo puisi nepazīstu ne uz pusi tik ilgi kā viņa. Viss šis murgs ir sacēlis kājas manus priekšniekus, kolēģus un draugus. Daži tagad domā, ka esmu vieglas uzvedības meitene. Katru reizi, kad šķita, ka viņa pārtrauca savus draudus un līšanu viņa dzīvē, viņa nāk klajā ar kaut ko jaunu. 7 gadi ir ilgs laiks. Dzirdēju savā virzienā tekstus, ka es atņemot viņas topošo vīru un nākamo bērnu tēvu (viņi nebija saderinājušies). Kā citas meitenes justos manā vietā, brīdī, kad cita sieviete lūdzas, lai es neatņemot viņai viņas mīlestibu. Es nevienam neko nevēlējos atņemt. Viņš nevēlas vairs neko ar šo sievieti, bet dienu no dienas es nogurstu aizvien vairāk no visa. Lūdzu, ja kādai ir bijis līdzīgi vai ir kāds padoms...pasakiet...
20.06.2014 17:50 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Šausmas.
Cik zemu sieviete gatava krist vīrieša dēļ.
20.06.2014 17:53 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ārprāts, man nevajadzētu ne to puisi, ne viņa bijušo, būtu laimīga, ka esmu tikusi vaļā no abiem :D
20.06.2014 17:55 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Vislabākais jau laikam būtu, ja tai trakajai atrastos, kāds cits vīrietis.
20.06.2014 17:55 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.06.2014
Es patiesībā sāku par to domāt-ilgi nelikos ne zinis par viņa pagātni, bet šobrīd ir tāds-varbūt labāk lai iet viņš savu ceļu, un es iešu savu.
20.06.2014 17:57 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
varbūt labāk lai iet viņš savu ceļu, un es iešu savu
Tu viņu mīli?
20.06.2014 17:58 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Nu pirmām kārtām neticu, ka kāda sieviete var būt tik apsēsta bez neviena paša iemesla. Nojaušu, ka vīrietis viņai lej medu ausīs un sola visus tos labumus, kurus viņa tev pārmet, ka atņem. Ja tā nebūtu, pats vīrietis tiktu galā ar savu bijušo un nekas nenonāktu tik tālu. Otrām kārtām, vai viņa ir tik kruta žurnāliste? Viņai ir pazīstami spēcīgi hakeri, varbūt visu sociālo tīklu admini? Vai viņa darbojas kādos specdienestos? Parasta žurnāliste nevarētu dabūt to personīgo informāciju, kuru tu pati nepublicē. Es drīzāk ticu tam, ka vīrietis viņai par tevi daudz ko ir pastāstījis, ko viņa ļoti labi prot izmantot.
20.06.2014 17:59 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Izklausaas traki. Iespeejams man tikai taa liekas, bet nedaudz izskataas, ka tas draugs neko nedara lietas labaa. Vinjsh ir konkreeti atshuvis to trako, stingri noteicis, lai liekas mieraa, ka miil tevi?

Intereses peec, kas vinjiem abiem par tautiibu?
20.06.2014 18:00 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Ja attiecības vel nav pārāk nopietnas, tad ieteiktu abus divus no savas dzīves izmest. Ja nu tomēr tādas iespējas nav, ieteiktu vērsties kaut vai policijā, jo cilvēks ir kā psihs pēc tevis, ļaunprātīgi publicē tavus datus, jaucas personīgajā telpā. Jātiek vaļā ar jebkādiem veidiem.
20.06.2014 18:01 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es kaut ko nesaprotu...viņa ir hakeris, ka var tikt klāt visam privātajam sociālajos tīklos??? Tiešām līdz galam nesapratu...
20.06.2014 18:02 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Pirms vērsties policijā varbūt ir vērts tomēr patulkot tā vīrieša un sievietes sarakstes? Man tiešām šķiet, ka Anna ir tikai marionete svešās attiecībās. Iespējams, vīrietis grib tikai padarīt greizsirdīgu to sievieti, ieriebt viņai vai tamlīdzīgi.
20.06.2014 18:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.06.2014
Mīlu? Pārāk ātri lai runātu par mīlestību. Pieķērusies-jā.
Viņš ir runājis ar viņu, teicis, lai liek mierā un bloķējis, bet viņa atrod visdīvainākos veidus, kā tikt viņam klāt.
Es neesmu tik naiva, lai ticētu, ka tas viss nāk tikai no bijušās-ticu, ka arī puisis ir ko teicis viņai par mani.
20.06.2014 18:03 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Es gan neskrietu uz policiju, kaartiigi neuzzinaajusi, kas aiz taa visa ir. Varbuut tieshaam notiek kaut kas liidziigs Keitas aprakstiitajam, un tad skrienot uz policiju pati sevi nostaadiisi idiotes lomaa. Protams, nesaku, ka bijushaas riiciiba ir normaala pat ja tas viirietis vinjai kaut ko sola, bet no zila gaisa neviens cilveeks nesaaktu taa uzvesties kaa vinja.
20.06.2014 18:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.06.2014
Man ir aizdomas, ka šai sievietei ir pazīstams kāds, kurš prot uzlauzt profilus un iegūt info, jo tas, ko viņa zin, pat puisis nezināja.
Ziniet, kāda ir sajūta-vieglāk būtu aiziet, un dzīvot mierīgi bez visa šī. Vienmēr jau vieglak ir aiziet. Puisis saka, ka tas būtu muļķīgākais iemesls visu starp mums pārtraukt-man tas nešķiet muļķīgi, jo tiek aizskarti mani draugi, ģimene un darbs.
20.06.2014 18:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.06.2014
Vai tas, ka es sāktu tulkot viņa vēstules, mani nepadarītu par apsēstu neuzticīgo? Tik ļoti negribas tā darīt. Tāpēc arī prasīju padomu šeit, varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze.
20.06.2014 18:09 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kāpēc puisis vispār sarakstās ar savu bijušo, ja viņš redz, ka šī sieviete šādi darās? Un tev ir tiesības saprast, ko viņi runā, jo tomēr šī sieviete iejaucas tavā dzīvē - gan karjērā, gan personīgajā.
20.06.2014 18:11 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Viņš nemāk viņu atšūt un skaidri un gaiši pateikt, lai Tevi liek mierā, ka vilciens ir aizbraucis un viņa viņam vairs neinteresē? Kā var turpnāt kārties kaklā? Neizskatās, ka puisis pats baigi censtos viņu pie vietas nolikt.
Es būtu dusmga tīri principa dēļ, ka kaut kāda kreisā vecene bāž savu degunu manās lietās. Satiekaties visi trīs kopā! Un lai vecis pasaka visu acīs! Kādas vēl sarakstes?
20.06.2014 18:11 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kāds ir tās krutās žunālistes vārds un uzvārds? :D Viņa vietējā miesta avīzē ir žurnāliste vai Ievā? :D Vai vismaz bildi ievieto šeit. Tautai jāzin savi varoņi. :D
20.06.2014 18:14 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Es atbalstu vēstuļu lasīšanu ekstrēmos gadījumos :D
Paņem nedaudz no tām sarakstēm un iztulko, te pat cosmo noteikti ir kāda, kas to valodu saprot :)
20.06.2014 18:14 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.06.2014
Sarakstes tāpēc, ka viņš to sievieti vispār vairs nevēlas redzēt un dzirdēt no viņas. Es tiešām jūtos kā muļķīte šajā visā. Ignorēšana, bloķēšana nestrādāja, un beigās-viņa man lūdzas. Ja puisis gribētu atpakaļ pie viņas-nu johaidī, es taču neturu, ej. Bet viņš nevēlas. Ja paskatās uz visu-esmu tikai sevi nomocījusi un kādēļ? Vīrieša dēļ...Eh, meitenes, variet pasmieties ar mani par mani šajā visā. :D
20.06.2014 18:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tītos prom no tā murga, kamēr vēl nav par vēlu. Pats vīrietis taču neuzvedās kā vīrietis, kaut ko vēl ar viņu sarakstās, runājas. Lai tiek galā ar tām attiecībām un tad sāk jaunas. Tu no šī stāsta esi lielākā cietēja - Tevi pazemo visos iespējamos veidos, lai gan tās attiecības pat nav nopietnas. Vai tas ir tā vērts?
Visi tie draugi, kas skatīsies uz Tevi, kā uz ķertu, reputācija darbavietā no šī te arī diez vai uzlabosies...
20.06.2014 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)