Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Suņu riešana, zinātājām :)

 
Reitings 81
Reģ: 10.02.2010
Sveikas, dārgās! :) šodien, atnākot mājās mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums- apakšējais kaimiņš esot uznācis augšā(bija alkohola reibumā), un teica, ka viņam nepatīkot manu suņu riešana( man ir divi čivavas suņi- rej tikai tad, kad nākam mājās, pārējo laiku- klusums). Arī jautājot kaimiņam- vai suņi rej pastāvīgi vai tikai reti, viņš atbildēja- reti, bet tas viņam nenormāli krītot uz nerviem. Draudēja ar policiju. Es jau saprotu, man arī kristu, taču uz tām 20 sekundēm, ko viņi 2-4 reizes dienā izrej, uzskatu par neadekvātu pārmetumu, turklāt, kamēr slēdzu durvis vaļā, muti nevaru aizvērt :) Tad nu jautājums zinātājām- kas man reāli par to var būt- administratīvais pārkāpums par to, ka suns 20 sekundes rej? Tas taču suņiem ir dabiski, to nevar atņemt.
19.06.2014 22:46 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nu laikam jau sanāk, ja viņi nerej pēc 23:00 tad jau nekādu administratīvo uzlikt nevar.. bet nu tās čivauvas ir vieni reti kaitinoši un skaļi suņi, kas rej vietā un nevietā... Bet nu ko darīt, pareizi saki, dzīvniekam muti neaizbazisi un tā viņš ar mums sarunājas :)
19.06.2014 22:49 |
 
Reitings 3699
Reģ: 06.05.2014
Līdz 23:00 savā dzīvoklī vari darīt visu, ko vēlies. Vari klausīties skaļu mūziku, arī suņi var riet. Pēc 23:00 gan ir jādzīvo tā, lai netraucētu kaimiņus. Sodu tev neviens nevar uzlikt, ja tas notiek dienas laikā.
19.06.2014 22:53 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.04.2014
Vecāku mājās ir ļoti liels suns (privātmāja), un pretim ielai ir dzīvokļi. Tā kā suns ir domāts kā sargsuns - viņš rej nepieciešamības gadījumā (riteņbraucējus un gājējus nenorej). Vienai dāmai suns traucēja no dzīvokļiem 4x sauca policiju un vienreiz uzdūrāmies kad viņa meiģināja sunim ko iebarot. Policija izrakstīja visas reizes brīdinājumus, cik zinu sodi nebija nekādi. Jo tad lielākajai daļu privātmāju īpašniekiem ar suņiem būtu jāliek sodi.

Un man pašai mājās iekšā ir čihuahua - tiešām rej tik tad, kad kāds klauvē pie durvīm. Nedomāju ka tev kādu sodu rakstīs.
19.06.2014 22:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tev nepatīk ka pīpē, šim ka suņi rej! Viss ok.
19.06.2014 22:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits