Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MĒS esam bērna gaidībās.

 
Reitings 46
Reģ: 17.04.2014
Sveikas,

Izlasīju šodien Milas Kunisas vēstījumu, par to, ka viņai krīt uz nerviem, kad vīrieši, kuru sievas ir bērniņa gaidībās ,apgalvo ''Mēs ar sievu esam stāvoklī'' .. Savu domu viņa pamato ar to, ka '''Ne jau jums no sevis jāspiež āra arbūza lieluma bēbis'' ..
Kā ir ar Jums meitenes? Vai Jūs piekrītiet šim apgalvojumam? Vai tad tas nav mīļi?


http://www.tvnet.lv/izklaide/popkultura/514675-kunisa_viriesi_parstajiet_teikt_ka_mes_esam_stavokli
18.06.2014 10:53 |
 
Reitings 252
Reģ: 31.10.2011
Mēs esam stāvoklī.
Mums aug zobiņi.
Mēs rāpojam utt.


Galīgs pēē,vienīgā frāze ko vēl uzskatu par pieņemamu ir : Mēs būsim vecāki :)
18.06.2014 17:30 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Mani ļooooti kaitina mūsošanās nevietā gan attiecībā uz vīrieti, gan bērnu. Ciest nevaru un nesaskatu tur neko mīļu !
18.06.2014 16:58 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Šarmantā protams, ka draudzenēm ir svarīgi, kā iet otrai draudzenei un viņas bērnam. Bet jāsaprot, ka tomēr katrā telefona sarunā klausīties par veiksmīgiem purkšķiem, neveiksmēm ar biezeni, izsitumiem uz dibena, utt. nav katras draudzenes sapnis. Un ne tāpēc, ka viņs ir slikta draudzene, bet gan tāpēc, ka (īpaši ja viņai pašai nav bērns) viņu tas tik ļoti neinteresē. Un tas nenozīmē, ka viņa draudzeni vai viņas bērnu nemīl. Ir jābūt balansam, tas ir līdzīgi kā ar kāzām - protams, draudzene priecāsies par kāzām un palīdzēs, kā varēs, bet pēc pusgadu ilga maratona ar ''man vajag kurpes, kur svinēt, kāzu rīkotājs ir cūka, nevaru sameklēt grupu, utt.'' draudzenei vienkārši apniks. Un to viņai nevar pārmest.
18.06.2014 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Es nenoreju visas bērnu gribētājas, bet nu tā ir mana izvēle, jā ,man ir tiešām nepatika pret bērniem ,izvairos ,cik vien var, lai nav kontakta, nu nepatīk man bērni ļoti ,ne visām ir tas mērķis un man ir vienalga ,ka pametīs viņš vai es ,jo tā pat visam reiz pienāk gals ,ko tur iespringt ,bērns rada saistības. Jā, man mans izskats ir stipri svarīgāks par ģimeni, man mans darbs ir svarīgāks par attiecībām ,man mans hobijs ir svarīgāks par attiecībām un ģimeni, esmu egoiste, un tad, tā ir mana izvēle.
18.06.2014 16:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Hone-tas arii buutu veelams noteikti!Atceros pati sevi,kad ieskreeju savaa nodalaa(slimniicaa),un pirmais vaards bija -manam Maartinam sodien iznaaca pirmais zobins!!!:D
18.06.2014 16:31 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Hone

''pirmo pielikto pamperu''


izskatās,ka te visām kaut kāda trauma ar pamperiem.

vai citiem arī tas liekas tik nozīmīgi un forši


man gan savas draudzenes bērniņa ienākšana pasaulē un viss,kas notiek ar mazo un viņu ir ļoti nozīmīgi.
bāc,atkal te ielīdu.nevajadzēja.
18.06.2014 16:31 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Es tikai domaaju,ka nevajadzeetu tomeer izteikties negatiivi par beerniniem ,tad labaak nesatikties ar taam draudzeneem ,kuraam ir tie mazuli.

Piekrītu :) Bet nu jaunajām mammām arī jācenšas saprast, ka ne visiem blakuscilvēkiem ir jāsajūsminās par ''pirmo pielikto pamperu'', pirmajiem zobiem, utt. Ģimenei tas ir liels notikums un tas ir forši, bet jāpaskatās no malas - vai citiem arī tas liekas tik nozīmīgi un forši
18.06.2014 16:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taapeec arii gimenes ,kuraam ir beerni draudzeejas ar gimeneem ,kuraas arii ir beerni,jo bezbeernu paarim ir loti biezi kaitinosas taas visas sarunas par zobiniem,pirmo vaardu,pirmo soli utt
Es tikai domaaju,ka nevajadzeetu tomeer izteikties negatiivi par beerniniem ,tad labaak nesatikties ar taam draudzeneem ,kuraam ir tie mazuli.
18.06.2014 16:22 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man tieši nepatīk, ja vīrietis saka "es" par mūsu kopējiem plāniem, tad es palaboju uz "mēs". Tāpēc mani neuztrauktu tāda problēma, kāda minēta jautājumā.
18.06.2014 16:19 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
hi hī es jau zinu,ka mani te tūlīt nories,bet es sievieti neuzskatu par sievieti,kura bērnus neciena,ja atļaujas saukt par piekabēm,radījumiem utml un ja negrib bērnus.Viens ir nevarēt ,bet pavisam kas cits negribēt,it īpaši ar tik nicinošu attieksmi.Jūs arī bijāt bērni,tad jau pašas sev arī droši vien riebjaties tagad :) un pilnīgi saprotu tos vīriešus,kuri gadiem dzīvo ar sievieti,bet beigās pasūta piecas mājas tālāk,jo sieviņa negrib bērnus dzemdēt.Ak,nabadzīte nevares pagulēt,lūpas laikā uzkrāsot un tiri piri...
un diez kādeļ šeit vienmēr min apdiršanos,vemstīšanos,matraugas..nez kāpēc nemin pirmo smaidus,smieklus,solīšu utjpr.
fuj,pretīgi par dažām te,saprotu,ja vēl to visu pasaka,normāli,bet necienot bernus...tinos prom no šīs tēmas.ceru nenāksies atvērt.
18.06.2014 16:17 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man tā automātiskā ''salīmēšanās'' kopā atgādina how i met your mother sēriju, kur Teds redzēja, kā Lilija ar Marshalu ''sakūst'' kopā vienā lielā bezformīgā cilvēkā :D
18.06.2014 16:15 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
andie tu pati jau arī esi kaut kāds tur zin radījums
18.06.2014 16:10 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu man tas skiet notiek automatiksi sakot kopdzivi, mes daram to, pirksim so, mums iet jauki,

Bet, par stavokli busanu gan labak teikt ka sievai draudzenei berns kuru mes gaidam, nevis mes esam stavokli.
18.06.2014 16:02 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
andie, tad jau tāpat šķirsieties, vai puisis atradīs kādu ar ko veidot ģimeni.
18.06.2014 16:02 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
zini viens ir jaa nepatik beerni, ok respekteeju. ne visas ir radiitas buut maates .. bet ja beerns tiek deveets no sievietes mutes/ rakstiitaa par radiiiijumu , kaa Tu esi izteikusies.. tad tev ir ne vien probleemas ar maates buushanu, bet vispar lielas probleemas.
18.06.2014 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Andie, a kādas ir domas tavam draugam par šo?

Bante, nu tās jau ir viņa problēmas ,nevis manas ,manu nostāju zina , pateicu ,ka arī tūrēt es viņu netaisos ,ja gribēs ģimeni , tad lai skrien un atrod tādu ,kura vēlēsies, bet ar mani tas nebūs,jo ir pāris reizes ieminējis, ka vēlas ,pateicu ,iznēsā pats, dzemdē pats ,audzini pats, vispār nerādi man to radījumu ,tad manis pēc var.
18.06.2014 15:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaapiekriit Karinjo-man arii loti patik tas "mees" daudzos gadijumos ,jo tas tomeer noraada,ka daram daudzas lietas kopaa.Piemeeram tagad, taisam remontu-abi taisam kopaa,jaa man iznaak varbuut tikai paliidzeet,bet es esmu iesaistiita tajaa visaa.
Te loti biezi saka-we are expecting a baybe.Latviski tas kaut kaa varbuut neskan,bet atkal-beernina radiisanaa ir iesaistiiti abi vecaaki,un kaadreiz abi vecaaki iziet cauri gruutiibaam,lai mazais vispaar buutu.Tad arii beigaas tas teetis ir lepns par "savu devu" visaa procesaa-atkal mazs piemeers-es guleeju gandriiz visus meenesus slimniicaa uz saglabaasanu ar savu pirmo beerninu-viirs bija loti iesaistiits visaa tajaa procesaa...saprotu,ka taam,kuras to nav pieredzeejusas, ir pat gruuti to saprast!
18.06.2014 15:49 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
kad vinjam bija labi panaakumi karjeraa, es teicu vinjam ''man prieks par tevi'' bet vinjsh atbildeja '' nevis par mani, bet par mums''



Māmiņu mūsošanos par bērnu es izprotu, bet šo - tas man nav saprotams. Es par saviem saniegumiem neteiktu, ka tie ir mūsu sasniegumi un zinu, ka mans vīrietis, ja saņemtu paaugstinājumu, diez vai draugiem stāstītu, kā mēs saņēmām paaugstinājumu. Vienkārši...kā vienas puses panākumi var pēkšņi skaitīties abu panākumi, ja tas ir bijis viena darbs un otrs vispār nav pirkstu tur pakustinājis?
Manuprāt, pāri nav visam jābūt mūsu. Nav jābūt mūsu apakšbiksēm, mūsu kleitai un mūsu paaugstinājumam darbā, ja reāli lieta vai sasniegums ir tikai vienam no cilvēkiem. Manuprāt, ir tikai normāli, ja kaut kas pieder tikai vienam. Kaut vai tas paaugstinājums.
18.06.2014 15:06 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Šogad no ģimenes paziņas dzirdēju: ''mēs šogad pabeigsim devīto klasi''.Jāāā....pirmais, ko es nodomāju, bija - tas dēliņš nekad neizkāps no mātes brunčiem, jo pat ja viņš to gribēs, māte neļaus. Paredzu nākotnē ''mēs iestājāmies vidusskolā'' paziņojumu.

Man ļoti nepatīk tāda ''mēs'' likšana visos teikumos un vienalga, vai tas ir attiecībā uz bērnu, vai vīrieti. Es nejūtos, kā sava vīrieša piedēklis, lai man būtu tikai mūsu lēmumi, mūsu intereses nevis manas lietas, manas intereses, mani lēmumi. Manām ausīm pretdabiski izskan tādi apgalvojumi kā ''mēs izlēmām, ka viņš tur neies'' vai ''mēs izlēmām, ka viņš darīs tā''. Tāpat, es arī bērnus uztveru kā atsevišķu cilvēku, nevis kā mūžīgu daļu no mātes. Ja man bus bērns, tad noteikti pirmais zobiņš iznāks viņam, nevis mums abiem.
Tas, kā runā citi, mani maz satrauc. Es nesaprotu, jā, bet nav mans uzdevums iet un mēģināt kādu pārmācīt vai stāstīt, ka tiem cilvēkiem jārunā tā, kā man patīk.
18.06.2014 14:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nikola
 es teicu vinjam ''man prieks par tevi'' bet vinjsh atbildeja '' nevis par mani, bet par mums'


Nopietni, es izkustu:)
18.06.2014 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits