MĒS esam bērna gaidībās.

 
Reitings 46
Reģ: 17.04.2014
Sveikas,

Izlasīju šodien Milas Kunisas vēstījumu, par to, ka viņai krīt uz nerviem, kad vīrieši, kuru sievas ir bērniņa gaidībās ,apgalvo ''Mēs ar sievu esam stāvoklī'' .. Savu domu viņa pamato ar to, ka '''Ne jau jums no sevis jāspiež āra arbūza lieluma bēbis'' ..
Kā ir ar Jums meitenes? Vai Jūs piekrītiet šim apgalvojumam? Vai tad tas nav mīļi?


http://www.tvnet.lv/izklaide/popkultura/514675-kunisa_viriesi_parstajiet_teikt_ka_mes_esam_stavokli
18.06.2014 10:53 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Hone

''pirmo pielikto pamperu''


izskatās,ka te visām kaut kāda trauma ar pamperiem.

vai citiem arī tas liekas tik nozīmīgi un forši


man gan savas draudzenes bērniņa ienākšana pasaulē un viss,kas notiek ar mazo un viņu ir ļoti nozīmīgi.
bāc,atkal te ielīdu.nevajadzēja.
18.06.2014 16:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Hone-tas arii buutu veelams noteikti!Atceros pati sevi,kad ieskreeju savaa nodalaa(slimniicaa),un pirmais vaards bija -manam Maartinam sodien iznaaca pirmais zobins!!!:D
18.06.2014 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Es nenoreju visas bērnu gribētājas, bet nu tā ir mana izvēle, jā ,man ir tiešām nepatika pret bērniem ,izvairos ,cik vien var, lai nav kontakta, nu nepatīk man bērni ļoti ,ne visām ir tas mērķis un man ir vienalga ,ka pametīs viņš vai es ,jo tā pat visam reiz pienāk gals ,ko tur iespringt ,bērns rada saistības. Jā, man mans izskats ir stipri svarīgāks par ģimeni, man mans darbs ir svarīgāks par attiecībām ,man mans hobijs ir svarīgāks par attiecībām un ģimeni, esmu egoiste, un tad, tā ir mana izvēle.
18.06.2014 16:32 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Šarmantā protams, ka draudzenēm ir svarīgi, kā iet otrai draudzenei un viņas bērnam. Bet jāsaprot, ka tomēr katrā telefona sarunā klausīties par veiksmīgiem purkšķiem, neveiksmēm ar biezeni, izsitumiem uz dibena, utt. nav katras draudzenes sapnis. Un ne tāpēc, ka viņs ir slikta draudzene, bet gan tāpēc, ka (īpaši ja viņai pašai nav bērns) viņu tas tik ļoti neinteresē. Un tas nenozīmē, ka viņa draudzeni vai viņas bērnu nemīl. Ir jābūt balansam, tas ir līdzīgi kā ar kāzām - protams, draudzene priecāsies par kāzām un palīdzēs, kā varēs, bet pēc pusgadu ilga maratona ar ''man vajag kurpes, kur svinēt, kāzu rīkotājs ir cūka, nevaru sameklēt grupu, utt.'' draudzenei vienkārši apniks. Un to viņai nevar pārmest.
18.06.2014 16:38 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Mani ļooooti kaitina mūsošanās nevietā gan attiecībā uz vīrieti, gan bērnu. Ciest nevaru un nesaskatu tur neko mīļu !
18.06.2014 16:58 |
 
Reitings 252
Reģ: 31.10.2011
Mēs esam stāvoklī.
Mums aug zobiņi.
Mēs rāpojam utt.


Galīgs pēē,vienīgā frāze ko vēl uzskatu par pieņemamu ir : Mēs būsim vecāki :)
18.06.2014 17:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits