Puiša draudzene

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Kāda būtu jūsu reakcija uz to, ka jūsu puiša draudzene uzaicina viņu uz dzimšanas dienu, bet vienu pašu, bez jums? Kā iemesls minēts tas, ka svinības būs ļoti šaurā ģimenes lokā ar pašiem tuvākajiem. Vienvārdsakot, viņas ģimene + jūsu puisis :D Puisi viņa uzskatot kā brāli...
17.06.2014 16:23 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
par to gjimenes definiiciju ir citas domas- manupraat, gjimene ir tad, kad divi cilveeki rada tresho, ceturto utt.

Tam, kuras nepiekrit, ka vnk pieguleetaaja jeb draudzene ir ģimene, palasiet Civillikumu http://likumi.lv/doc.php?id=90223 Tur par gimeni tiek runāts konteksta ar laulību. Piekritat, nepiekritat, taa ir juusu izveele - likums saka taisni un skaidri. Tas, ka jus sev meeginat ieskaidrot ko citu, taa ir juusu dariisana. Berns, kas dzimis aarlauliibaa, neveido gimeni. Nesauksu, bet juus tapat zinaat, kaa taadus sauc.
17.06.2014 21:05 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Aija, vari likt kaut vai 1000 likumus, bet ģimenes definīcija katram ir sava. Ja man vienīgā tuvā būtne ir mans suns, tad mēs arī esam kā viena ģimene. Un tavi komentāri neiztur kritiku.
17.06.2014 21:07 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Arī pirms laulībām, ES savu tagadējo vīru, uzskatīju par savu ģimeni. Nekas, izņemot štampu pasē, nav mainījies.
Aija, vari likt kaut vai 1000 likumus, bet ģimenes definīcija katram ir sava. Ja man vienīgā tuvā būtne ir mans suns, tad mēs arī esam kā viena ģimene. Un tavi komentāri neiztur kritiku

Vēl, vēlos piemetināt, katram ir savs priekšstats par to, kas ir ģimene, man no Aijas likuma linkiem, ne silts, ne auksts.
17.06.2014 21:16 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
A kas man, ja jums ne silts ne auksts!?? Es tik saku kaa tas izskataas no likumu puses. To ko juus savaas smadzenees perinaat, tas jau juusu zinjaa (vai dazjos gadijumos Tvaika ielas zinjaa) :D Man arii ne silts ne auksts, vai juusu puišeļi juus kraapj, aizkaveejas MR vai sagribeejies iepaziities ar kaiminju. Taas juusu beerniskiigaas probleemas. Jauku vakaru, buutnes no sunju gimenes. :D
17.06.2014 21:21 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Aija, nezināju, ka tev ir suņu ģimene. :D Iekopē vēl 50 likumus, tikai neaizmirsti, ka Tu kādreiz savam vīram arī pirms kāzām biji tāda pati piegulētāja, kā tās, kuras sauc par šādām šeit, bučas, mučas, hahahaha. :D
17.06.2014 21:24 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Man arii ne silts ne auksts, vai juusu puišeļi juus kraapj, aizkaveejas MR vai sagribeejies iepaziities ar kaiminju. Taas juusu beerniskiigaas probleemas. Jauku vakaru, buutnes no sunju gimenes.

Spriežot pēc tā, ka lasi un komentē, nav gan vienalga. Nolaidies no saviem augstumiem būtne.
17.06.2014 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
Precētu pāri bez bērniem arī par ģimeni daudzi neuzskata un nekad neuzskatīs! :D
Un Aija ar saviem mūžīgiem pārdzīvojumiem par štampu pasē ir dikti līdzīga Kubietei :D
17.06.2014 21:29 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nu redz, atšķirīgi viedokļi rodas tikai un vienīgi pašu pieņemto ētikas normu dēļ. Es neatļautos būt tik rupja pret sava kāda tuva drauga otru pusīti. Esmu jauka pret sava vīrieša draugiem, paziņām, tāpēc arī sagaidu elementāru pieklājību no sava vīrieša tuvajiem cilvēkiem attiecībā pret mani pašu.
Man nav absolūti nekādu iebildumu, ja vīrietis atpūšas bez manis. Esmu pašpietiekama un to laiku aizpildu savām interesēm. Vīram bija tuva draudzene, ar kuru mēdza tikties arī divatā. Viņai pašai ne reizi neienāca prātā mani izstumt laukā no kāda pasākuma, svinības, tikšanās. Tāpēc vien man pret to sievieti radās cieņa un absoluti neuztrauca tas tiekās viņi abi vai nē.

Cieņa un tās izrādīšana pret apkārtējiem. Nav spiesta lieta, bet nu katram savas vērtības.
17.06.2014 22:07 |
 
Reitings 244
Reģ: 09.01.2014
Ja tu šo meiteni zini un tev viņa šķiet, ka vairāk nekas par draugiem viņiem tur nav, tad ok, laistu. Man pašai arī ir bijis viens ļoti labs draugs un nekas mūsu starpā nav bijis un nebūs. Viņam arī ir draudzene, kas mani ļoti labi pazīst un nekādas greizsirdības scēnas netaisa, jo zin, ka mūsu starpā nekas nekad nebūs! :)
17.06.2014 22:49 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Īsti nesaprotu šo ''laistu''/''nelaistu'' taisītu traci, utt. Jūsu draugs ir jūsu draugs, nevis īpašums. Un ''māsas'' viedoklis man ir pilnīgi skaidrs un saprotams - nu kāpēc savā īpašajā dienā jāaicina kāds, ko pat nepazīsti? Viņa aicina savu puisi jo viņi ir tuvi, viņi ir draugi. Ar jauno drauga meiteni iepazīsies vēlāk. Ja draugs grib iet, tad, manuprāt, nevar būt nekāds ''es nelaidīšu'' vai vēl sazin kas. Tas, ka meitene ir parādījusies puiša dzīvē, nenozīmē, ka visi parējie viņam pēkšņi ir mazāk svarīgi un par visu uz pasaules jāatskaitās viņai.
17.06.2014 23:00 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
viņa aicina puisi nevis savu puisi :D
17.06.2014 23:01 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Man ir bijuši gadījumi, kad mmanu puisi uzaicina kaut kur, bet mani nē! Tīri tāpēc, ka mani nepazīst. Bet puisis vienmēr man saka, ka esmu vina meitene un tas saprotams, ka nāksu līdzi! Tā tam vienkārši jabūt! Un vina draugi neiebilst . Bet tas ir jocīgi, ka tā meitene sauc tikai tavu puisi, bet tavs puisis vienkārši neņems tevi līdzi!
17.06.2014 23:17 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Ja tā meitene tev spēs viņu atņemt, tad tev nevajag tādu puisi, tev vajag tādu puisi, kurš gribēs tikai un vienīgi tevi! :)
Ja viņiem ir tuvas attiecības, un viņa svin radu lokā, var saprast, ka viņa negrib nevienu svešo klāt, pati taču arī nejutīsies ērti, kad būs ģimene, kuri savā starpā būs pazīstami:) Kāpēc tu to visu uztver tā, it kā viņa gribētu tev viņu atņemt? :D
17.06.2014 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Ļoti patīk Bantes viedoklis šajā jautājumā.



Bet vispār - nu es arī ultimātus neuzstādītu, jo tie gluži vienkārši atbaida, bet noteikti kaut kā viltīgi parūpētos par to, lai viss gluži nenotiktu tā kā tā lēdija ir iedomājusies. Viss ir ok, es saprotu, ka starp puisi un meiteni var būt normāla draudzība, bet šitais kaut kā nešķiet sevišķi "tīri" .
17.06.2014 23:26 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Piekrītu, Bantei, jo tiešām ir tāda lieta kā labas manieres, etiķete un normas!
6 mēneši nav tik maz, lai teiktu, ka autorei nav tiesību būt "māšeles" svinībās. Okey, ja "māšele" nevēlas redzēt, viņasprāt, svešu cilvēku savā tuvāko radu pulkā, tad lai neaicina arī puisi. Viss ir tik vienkārši, bet, nu, to, ka tas ir pilnīgi normāli jūs varat stāstīt tikai sev.
Cerams, ka tā domāsiet arī tad, ja jums pašām reiz tā gadīsies.
Favel, +
Nezinu cik tupai man būtu jābūt, lai neuzaicinātu sava labākā drauga draudzeni uz kādu pasākumu. Nekad nevarētu kādam no draugiem pateikt, lai nāk viens. Manuprāt, nožēlojami. Un, jā, aicinātu kaut vai viņš/viņa tikai nedēļu būtu attiecībās. Nav svarīgi, cik ilgas ir attiecības. Ar to, ka es uzaicinu arī nepazīstamu cilvēku es parādu savu atvērtību un neaizspriedumainību.
Pēc pāris gadiem man būtu kauns teikt:"Eu, atceraties visi kā mēs tur šo un to manā dzimenē sadarījām?" Āā, pareizi, tu tak toreiz nebiji aicināta, jo zin kā vienkārši nebijāt tik ilgi kopā un nezināju vai ir vērts iepazīties ar tādu cilvēku, kurš vēl nav izpelnījies manu labpatiku.
17.06.2014 23:34 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Atbildot, Kreimenei, nē, es nebūt neaizsvilos, vienkārši paskaidroju kāpēc, manuprāt, ir nesmuki neaicināt otru pusīti! Es to uzskatu kā nepatikas izrādīšanu pret autori.
Arī ar manu attiecību ilgumu tam nav nekāda sakara. No paša sākuma visur gājām kopā. Laikam jāpriecājas, ka ne viņš, ne es vēl neesam saņēmuši ielūgumu uz kādu ballīti, kurā norādīts līdzi neņemt otru pusīti, jo mēs tie tuvākie tikai šeit būsim! :D
17.06.2014 23:42 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Īstenībā tās, kuras saka, ka viņu puiši/ vīri nekad vieni nekur neietu, man pat izsauc žēlumu. Diezgan traki, ka ir tādas attiecības, ka viens nekur un nekad neiet, tikai kopā ar otru pusi. Tā ir tik šausmīga neuzticēšanās vai nepārliecinātība par sevi?
18.06.2014 08:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja draudzība ar konkrēto ģimeni ir 10 gadus, tad kas tu esi viņam, lai viņš tagad to izjauktu un tai uzspļautu tevis dēļ??


++++
Ja ģimenes lokā, tad ģimenes lokā, viņš iet un Tu paliec mājās, jo neesi aicināta. Un kāpēc, lai būtu aicināta? Tāpēc, ka uz doto brīdi esi puiša draudzene? Un es nemēģinu apgalvot, ka tikai uz doto brīdi, bet nu nav tas tik nopietns attiecību stāžs, lai tiem cilvēkiem būtu Tevi jāuztver kā savējo.

Tu pati gribētu, lai kādā Tavas ģimenes notikumā, kurā piedalās tikai paši, paši tuvākie, piedalītos arī sveša meitene/svešs puisis?

Varētu vēl saprast Tavu sašutumu, ja Tu viņam sieva būtu vai vismaz saderinātā, bet pagaidām Tev nav iemesla sašust.
Un tās ir pilnīgas muļķības, ka puisis un meitene nevar būt labākie draugi, kā brālis un māsa. Var un kā vēl var.
18.06.2014 08:52 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Kāda vēl neuzticēšanās, racoon?
Man vispār nav vajadzības kaut kur iet vienai. Tāpat viņam. Arī ja esmu teikusi, lai apmeklē kādu pasākumu bez manis viņš nekad nav piekritis. Vienmēr līdz pēdējam pierunās, lai nāku līdzi.
Nez, mums vienam no otra nevajag nekādu atpūtu.
Kārtējo reizi jāatgādina, ka vismaz manā gadījumā - tā nav nekāda neuzticība. Normāliem, nobriedušiem cilvēkiem nav vajadzīgas nekādas meiteņu un puišu ballītes, lai atpūstos, jo viņi to māk izdarīt kopā.
18.06.2014 09:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Normāliem, nobriedušiem cilvēkiem nav vajadzīgas nekādas meiteņu un puišu ballītes, lai atpūstos, jo viņi to māk izdarīt kopā.


Tad pilnīgi visur velc līdzi puisi? Taviem draugiem/draudzenēm tagad vairs neesi Tu pati, bet tikai Tu komplektā ar puisi?
18.06.2014 09:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits