Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība

 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2014
Sveikas! Esmu attiecībās nu jau divus gadus. Visu attiecību laiku posmu ir bijuši strīdi par niekiem. Pirms sagājām kopā, draugs bija ilgi laiku posmu bijis brīvs, tāpēc viņam bija, tādas kā "interneta draudzenes" un saejot kopā, viņš ar viņām turpināja kontaktēties vismaz trīs mēnešus. Sarunas pa skype, čati. Un ne tie vienkāršākie. Dažas no tām sauca mīļvārdiņos, sūtīja bučiņas ar mīļiem tekstiem. Ar savu greizsirdību un strīdiem panācu, ka tas tiek pārtraukts. (Biju stulba, vajadzēja pamest) Bet tas bija nieks. Drauga bijusī sāka pastiprināti kontaktēties ar viņu. Sauca tikties. Draugs teica, ka protams, ka netiksies. Bet pa kluso satikās. (Draudzene redzēja uz ielas) Meloja, ka tā nav patiesība, pat raudāja. Es dusmās pametu, bet viņš raudot un skrienot pakaļ , mani iežēlināja un sagāju kopā atkal. Tad kādu laiku bija miers, attiecības ideālas. Tad sākas strīdi par niekiem un puisis parādīja no sevis savu patieso pusi. Sāka ar vārdiem pazemot, lika skriet pakaļ un atkal tikās pa kluso ar bijušo. (Uzzināju no twittera... smieklīgi) Biju samīlējusies, likās ka mainīsies.. nu kā vienmēr.. Pēc kāda laika pats saprata savas kļūdas.. Un tiešām mainījās, bet man bija jau vienalga. Viņa cenšanās neko nenozīmēja, jo sevī bija naids, kas atturēja. Vienmēr es izraisīju strīdus, par sīkumiem. Kā puisis pieminēja kādu meiteni, parādījās greizsirdība. Kaut gan nav par ko. Pamest nevarēju, jo .. pieradums. Pat tagad divu gadu laikā ir nemitīgi strīdi. Mēs pirms gada uz nedēļu izšķīrāmies un viņš jau bija atradis meiteni ar ko sarakstījās un tikās.. Ir bijušas tik daudz lietas, kas liek tagad būt par visu greizsirdīgai. Viņš ir mainījies, pret mani cenšas izturēties labi, bet tāpat dažreiz atceros visu to, kas reiz bija. Un izceļu strīdu par niekiem. Es pat īsti nezinu ko vēlos no Jums.. izkratīt sirdi? Nezinu.. Un šodien apskatoties viņa vēsturi atradu to, ka skatījies meitenes, kuras ir skaistākas par mani.. stāv uz bāra letes.. un atkal esmu greizsirdīga. Ahh.. :D
16.06.2014 08:47 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vispirms tiec galā ar saviem tarakāniem galvā. Greizsirdība nav nekas labs. Ar šo puisi tu jau esi visu sabojājusi, jo pati jau atzīsti, ka jūti naidu.
16.06.2014 08:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neizklausās, ka Tu viņam būtu īpaši svarīga. Parasti es neiesaku šķirties, bet te neredzu iemeslu, lai saglabātu attiecības.

Puisis izklausās pilnīgi nenobriedis.
16.06.2014 08:53 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nesaprotu- jūs esat kopā tgd vai nē?
Ja esat, tad man vnk trūkst vārdu par šādām attiecībām- miljons rezes izšķiras un miljons vienu reizi saiet atkal kopā- sviests ne attiecības. Šķiraties un dzīvojat katrs savu dzīvi. Mainaties katrs priekš sevis vai kāda cita. Jūs neesat domāti viens otram. Jēga gadiem dzīvot un vienam otru mocīt.
16.06.2014 08:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Puisis izklausās pilnīgi nenobriedis.

Pati meitene arī īsti ar bago briedumu neizceļas.
16.06.2014 08:58 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2014
Puisis bija ārzemēs uz trīm mēnešiem. Runājot pa skype, bieži raudāja, ka skumstot pēc manis. Bija ļoti mīļš. Viņš teica, ka atbraukšot un bildināšot mani, bet es kā vienmēr visu sabojāju. Ar savu vienaldzību, greizsirdību. Puisis nopirka gredzenu, bet tā arī nenobildināja. Pati vien biju vainīga. Man ir stulba rakstura īpašība, ka pati apzināti vai neapzināti izdaru tā, ka visam jābūt slikti. Un nemāku no tās īpašības tikt vaļā... stulba esmu!
16.06.2014 09:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
čupakabra, piekrītu. Bet par puisi rakstīju tāpēc, ka tomēr, esot ar kādu kopā, nesarakstās un nerandiņo ar citām meitenēm + vēl melošana.

Te viss izklausās pilnīgi sabojāts.
16.06.2014 09:01 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ak, Dievs, beidz sevi visā vainot! Tiešām neredzi, ka puisis Tevi neciena? Kādi vēl čatiņi ar citām interneta draudzenītēm, sūtot bučas un mīļvārdiņus, kad ir attiecībās ar Tevi?
Es saprastu, ja Tu taisītu scēnas par vienkāršām draudzenēm, vai būtu greizsirdīga, piem, uz viņa māsu, bet šeit puisis Tevi čakarē.

Tiec no viņa vaļā, sakārto savu psihi un veido jaunas attiecības, kurās Tevi mīlēs un cienīs!
16.06.2014 09:03 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2014
aloe tie čati bija attiecību sākumā un tagad pēc divi gadi vairs nečato. Tagad visu nožēlo un cenšas. Bet šodien atrodot viņa vēsturi, atkal palika bēdīgi, ka skatās citas, skaistākas.. :/
16.06.2014 09:07 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Kāda bildināšana, ja jums viss brūk un jūk... Tā bildināšana neko uz labo pusi pat nemainītu... Padomā loģiski, tu ar viņu gribētu visu dzīvi nodzīvot kopā?
16.06.2014 09:26 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.04.2011
Lasot tavu tekstu, domāju ka pati esmu to rakstījusi, pilnīgi tas pats. Man tik atšķirība tāda ka bijām kopā tikai gadu. Pēc visiem biežajiem strīdiem bijām izlēmuši kādu laiciņu padzīvot atsevišķi, protams vairs ari nesagājām kopā ( un labi vien ir, nervi vnk dēļ viņa bij čupā) pēc aptuveni nedēļas aizbraucot pie viņa pēc atlikušajām mantām tur jau bij parādījušās citu meiteņu mantas.
Tādi cilvēki nemainās, un lasot tavu tekstu, nedomāju ka ir jēga jums palikt kopā.
16.06.2014 09:34 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2014
Viss tas ko rakstīju bija pirms kāda laika, gada. Tagad viņš ir mainījies, bet man pie sevis ļoti grauž par agrāko. Viņš cenšas, lutina visu dara, lai būtu laimīga. Bet es par niekiem esmu greizsirdīga. Man pat ejot ar viņu pa ielu liekas, ka skatās uz citām. Gribu pārstāt tāda būt. Tagad pat ļoti grauž tas, ka viņš draugos skatās citas sievietes! :(

Vispār tāds jautājums ir vērts būt greizsirdīgai par tādām lietām kā paskatās draugos citu, simpātisku meiteni?
16.06.2014 09:55 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Greizsirdība ir ļoti slikta lieta.. it sevišķi pārspīlēta.. un šķiet, ka Tavā gadījumā tas ir arī tādēļ ,ka baidies ka viņš atkal sāks sarakstīties ar citām utt.... Pēc personīgās pieredzes saku, ja neuzticies draugam pilnībā un ir tāda greizsirdība, nekas labs tur nesanāks..... vienmēr Tev iekšēji būs bail... un vienmēr greizsirdība Tevi nomocīs...

Un galu galā 2vi gadi nemaz nav tik daudz... Varbūt labāk ir visu pārtraukt.. tad sakārtot savu iekšējo pasauli un tad satiksi kādu ar kuru kopā būs labi un nebūs ne strīdi ne scēnas....

Un ja Tu esi greizsirdīga tiklīdz draugs paskatās un citu simpātisku meiteni, tad man žēl Tevi... jo tas manuprāt, nav nekas traks.... tāda ir vīriešu būtība.... Manuprāt, tas jau liecina par to, ka Tev ir kādi kompleksi.....
16.06.2014 10:35 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2014
žipčiks Tev ir taisnība, tāpēc ir tik liela greizsirdība. Vēlos tikt no tās vaļā no greizsirdības, bet nav ne mazākās nojausmas kā, lai es to paveicu.
Kompleksu man nav, esmu skaista :D , rūpējos par augumu, viss savās vietās :D
Bet man nezinu kāpēc, bet nepatīk, ja skatās uz citām. Stulbums kaut kāds.
16.06.2014 11:27 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Es biju kopā ar vīrieti 5cus gadus.... 2traja gadā uzzināju ka ir krāpis, mēģināju piedot, 3gadus mocījos, mēģināju ticēt un sev iestāstīt, ka ir mainījies utt bet sapratu, ka tādas lietas nekad nevarēšu piedot... biju slimīgi greizsirdiga... un gāja traki, un tikai nedēļu pirms 5tas jubilejas pametu viņu... grūti ir vēljoprojām, reizēm domāju par viņu... kaut gan jau vairāk kā divi gadi pagājuši... Bet lai vai kā es sapratu, ka tādas lietas neprotu piedot, un visu laiku grauza mani bailes, uzticība zuda un uzskatu, ja nevari uzticēties cilvēkam, tad nākotnes nav... lai vai kā....
16.06.2014 14:32 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nezinu nevienu viirieti,kurs neskatiitos uz citaam sievieteem,iipasi veel tad,ja no vinaam staro taada "iipasa straava".Man pat patiik ,ka manam viiram patiik sarmantas sievietes-laba gaume!
16.06.2014 18:49 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Tev ir gan kompleksi, jo tev šķiet ka citas ir labākas, skaistākas par tevi. Ja turpināsi psihot, viņam apniks ar tevi auklēties un tevi pametīs. Ir spēcīgi jāstrādā ar sevi un jāmācās savākties, zāģēšana neko neuzlabo, tikai vēl vairāk sabojā.
16.06.2014 19:02 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Tev galvā ir daudz tarakānu, ar kuriem tev pašai jātiek ir galā, savādāk attiecības ātri vien izjuks. Ja tu nespēj justies droši par sevi, tad kā tu vari uzticēties kādam? Vispirms ir jāiemīl sevi, lai veidotu noturīgas, paliekošas attiecības, jo vīriešu dabā ir skatīties uz citām, lai arī cik viņš mīlētu savu meiteni. Tāda ir vīriešu daba. Ja tu savā galvā domāsi, ka esi neglītāka par tām meitenēm, tu ar savām domām radi tādu kā lauku ap sevi, kas arī vīrieti atgrūdīs vienā brīdī. Vēl jāpiemin fakts, ka puisis tev aiz muguras sarakstās ar citām. Un tas ir slikti priekš tevis, jo tava pašapziņa par sevi jau tā ir zema, un tā pasliktinās tā dēļ, ka arī otrs cilvēks, ar ko tu esi kopā, tevi neciena un flirtē ar citām. Ja tu neesi pārliecināta par sevi, tu nekad viņam nepiedosi to, kas ir noticis, tu tikai sevi mocīsi. Arī, ja puisis mainīsies, tevī iekšā vienmēr būs tā doma, ka viņš noteikti ir uz kādas paskatījies vai uzrakstījis kaut ko.

Varbūt izdari sev un savai personībai pakalpojumu - izšķiries no tā puiša. Es saprotu, ka tev ir pieradums, bet vai tu domā, ka būsi laimīga, ja nemīlēsi sevi? Tu sevi neiemīlēsi, tu nebūsi laimīga. Šīm attiecībām arī nav nākotne, ja tu sevi nemīli. Tev vajag laiku sev. Un, kad būsi iepazinusi sevi, tad laime tev nāks pretī.
16.06.2014 19:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits