Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lapiņa uz mašīnas loga!!!! Ļoti nepieciešama palīdzība!!

 
Reitings 52
Reģ: 06.05.2010
Sveiki meitenes! Ļoti nepieciešama palīdzība!!!
Šorīt no rīta man zem logu tīrītājiem bija palikta lapiņa. Uz tās krievu valodā bija rakstīts, ka kādam acīm redzot esmu apskādējusi mašīnu pašai to neapzinoties. Un tas ir noticis 29.05, reāli pirms 2nedēļām...un reāli mašīnu lieku pie daudzīvokļu mājas kurā dzīvoju, un katru dienu lieku pie tās dzīvokļu mājas mašīnu, un kā tas var būt, ka tikai tagad pēkšņi attapies, ka es tieši esmu tā, kas apskādējusi viņa mašīnu, manai mašīnai nav ne skrambiņas, vienīgais manai mašīnai ir āķis aizmugurē, varbūt, iespējams, ka ar āķi esmu aizskārusi mašīnu kkā pašai nemanot, bet domāju ka kkādam triecienam jau tad ir jābūt, lai es pati to apzinātos!! tad varbt esmu kkā minimāli piedūrusies iespējams... nesaprotu, ko man tagad darīt, viņš tur raksta ka es esmu apskādējusi viņa mašīnu un vnk aizbraukusi...nesaprotu, vai šis cilvēks vispār var mani pie kkā vainot, raksta, ka ja nesazināšos ar viņu tad viņs ziņošot policijai un, ka tad man var atņemt tiesības un 200 EUR sods, vai viņs tā vispār var rīkoties?? un vai man tiešam reāli var būt kkas par tik minimāliem nodarījumiem.... Esmu šokā!! Ceru ka kāda dos kādu padomu, ko man iesākt, sazināties ar viņu vai nē? negribu maksāt par kko ko pati nesaprotu kā būtu varējusi izdarīt, katru dienu tur lieku mašīnu, nekad nekas tāds nav noticis.
12.06.2014 10:55 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ignorē. Mašīnu gan es noliktu citur, tīri, lai neapskādē.
12.06.2014 10:57 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Es sazinātos, lai noskaidrotu visu situāciju, tīri intereses pēc.
Kā viņš pierādīs, ka tā esi Tu, ja Tavai mašīnai nekā nav?
12.06.2014 10:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai tad tādas lietas nerisina oficiālā ceļā caur apdrošinātājiem? Te jau pēc izspiešanas izskatas :)
12.06.2014 10:59 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Pirmkārt, nomierinies. Nav viņam nekādu pierādījumi. Dzīvo tālāk, ja vēl kasās, tad pasaki, ka pati iesniegsi iesniegumu policijā par to, ka viņš grib izkrāpt tev naudu :D
12.06.2014 10:59 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es ignorētu to lapeli!!! Izskatās pēc jauna piepelnīšanās veida! Bet, ja tiešām esi kādam netīšām kaut ko apskādējusi, tad lai iet uz to policiju- tad arī tiks skaidrībā kas, kam un ko ir nodarījis un cik tas maksā:) Tikai nesaprotu -kā ats cilvēks 2 nedēļas nelikaš ne zinis a tagad izdomājis kaut ko no tevis izspiest..... Ai, viss kaut kā neloģikis!
12.06.2014 10:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
lesley! Manam bralim bija situacija, ka pagalma bija atstajis mashinu un kaimins apskadeja, bet bija liecinieki, tadelj ari vins pazvanija policijai un sekas nebija ipashi patikamas otrai personai. Manuprat bija sods, bet par vaditaja apliecibas atnemsanu - neatceros.

Tev nav kads pazina autoservisa?
12.06.2014 11:00 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Nu ja apskādē otra mašīn uu naizbrauc, tas ir klasificējam kā avārijas vietas atstāšana! Bet tiesības par nieka skrambām, tas ir- ja avārija nav izraisījusi smagas sekas, nevienam nost neņem!
12.06.2014 11:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
57days, mans bralis ari gribeja sakuma bez policijas satikt vainigo, bet par cik vins bija nozudis, zvanija policijai, trakakais, ka iesniegumu atpakalj nevareja iznemt pret to personu un vinjam sanaca baigas klapatas, bet tas bija vairak gimenes lietas, braziens no teeva.
12.06.2014 11:02 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
trakakais, ka iesniegumu atpakalj nevareja iznemt pret to personu

Ta ir privāti -publiska apsūdzība. Ja jau iesniedza iesniegumu un ziņoja par noziedzīgu nodarījumu, tad tiek uzsākts kriminālprocess, kuru iesniedzējs nevar nokancelēt! Tas tā padomju laikā bija modē- uzrakstīt policijai (toreiz- milicijai) iesniegumu, uzspiest naudu no vainīgā un atsaukut iesniegumu.
12.06.2014 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labāk ieteiktu pašai sazināties ar policiju, izstāstīt situāciju, parādīt lapiņu. Policijai ir jāsafotogrāfē tava mašīna ar lineālu, lai varētu salīdzināt bojājumu augstumus, ja nu tai otrai mašīnai tiešām ir kāda skāde. Katrā gadījumā es neignorētu šo lapiņu, jo ja nu viņš paziņo policijai, tad samaksāsi sodu par notikuma vietas atstāšanu+pēc tam skaidrosies ar apdrošinātājiem. Labāk visu pa oficiālo.
12.06.2014 11:05 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Izskatās, ka kāds grib piepelnīties.
1. Pat ja tas ir noticis, Tev neko piešūt nevarēs, jo viņam kā cietušai personai vajadzēja UZREIZ pietiekt negadījumu KASKO vai OCTA
2. Ar novēlojumu 2 nedēļas, jebkurš apdrošinātājs sūta d****.
3. Silti iesaku saglabāt lapiņu (gadījumam, ja viņš tomēr vēršas kaut kur, Tev būs pierādījums, ka viņš spekulē ar datumiem)
4. Iesaku piezvanīt, satikties un paprasīt vai nu video reģistrātora nofilmēto momentu, ka Tu esi iebuktējusi, vai lieciniekus, vai jebkādus citus pierādījumus.
5. Pat ja esi iebuktējusi, par to tiesības nost neņem. :D
6. Pat ja esi iebuktējusi, neko nevienam uz rokas nemaksā, sastādi saskaņoto un marš uz OCTU, ja vien Tev nav KASKO.
7. Piedod, bet izskatās, ka esi mazs, smalks sievišķītis, kurai tagad kāds melns vilks cenšas saziepēt smadzenes. :)
12.06.2014 11:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
zinu vel lidzigu gadijumu, kur puisis nesmuki ""pieshuva" ari citus savus vecos skrapejumus.

Tev nav kads virietis no autoservisa?
Vai aizbrauc uz vietejo autoservis un ar sharmu, asaram acis izstasti situaciju un paludz palidzibu. Tad zvani lapinjas rakstitajam un kopa ar servisa darbinieku satiecies ar vinju. :D Vismaz es ta daritu :D
12.06.2014 11:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ar lapiņu uz policiju raksti iesniegumu par naudas izspiešanu.
12.06.2014 11:11 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Es pazvanītu, norunātu tikšanos (nevis telefonsaruna) ar viņu, lai viņš man izskaidro visu situāciju, kas bija tajā 29.05. Lai pastāsta, kur stāvēja mana mašīna, lai parāda savu mašīnu un izdarīto skādi, lai precizē plkst. laikus cikos tas bijis un izstāsta notikuma gaitu. Kā arī pajautātu, ko tad viņš tik ilgi gaidīja līdz saņēmās paziņot (ja jau tu te dzīvo un mašīnu liec katru dienu).

Atkarībā no viņa stāsta mēģinātu saprast vai viņš melo vai tiešām tā varēja būt. (Piemēram viņš apgalvo, ka tas bijis plkst. 12 dienā, bet reāli tu taču esi darbā tajā laikā).

Ja viņš stingri uzstātu savu viedokli, par kuru es būtu pārliecināta, ka tie ir meli, tad es neielaistos diskusijās un sauktu policiju, lai viņi risina situāciju.

Tiesības par noskrāpētu mašīnu neviens nevar atņemt. Sodu uzlikt gan var, bet lai viņš pierāda ka tā biji tu, ja tavai mašīnai nekādu skrambu nav.

P.S. Mašīnu gan liktu citā vietā kādu laiku, lai viņam nekrīt acīs :).
12.06.2014 11:11 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Es noteikti sazinātos un izrunātos. Uzklausītu paskaidrojumu, kāpēc viņš domā, ka tieši tu biji tā, kas mašīnu apskādēji. Varbūt tiešām tā biji tu un viņš 2 nedēļas meklēja lieciniekus, lai noskaidrotu, kas to izdarījis. Protams, ka neko nemaksātu, bet ierosinātu kopīgi vērsties policijā - lai tā risina situāciju. Izliksies par beigtu, vēlāk varēsi vēl šausmināties par pārdurtām riepām vai izsistiem stikliem? To tu gribi?

Un, jā. Tiesības tev var atņemt - ja apskādētā auto īpašnieka rīcībā ir video, kur redzams, kā tu apskādē vai citādas liecības un viņš šo info nodod policijai, tad LAPK 149.16.pants saka:
Par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, —uzliek naudas sodu velosipēda un mopēda vadītājam no septiņiem līdz piecdesmit pieciem euro, cita transportlīdzekļa vadītājam uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz septiņsimt euro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem vai bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanas.
12.06.2014 11:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
+

LAsi un iesledz smadzenes
12.06.2014 11:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Izskatās, ka kāds grib piepelnīties.
1. Pat ja tas ir noticis, Tev neko piešūt nevarēs, jo viņam kā cietušai personai vajadzēja UZREIZ pietiekt negadījumu KASKO vai OCTA
2. Ar novēlojumu 2 nedēļas, jebkurš apdrošinātājs sūta d****.
3. Silti iesaku saglabāt lapiņu (gadījumam, ja viņš tomēr vēršas kaut kur, Tev būs pierādījums, ka viņš spekulē ar datumiem)
4. Iesaku piezvanīt, satikties un paprasīt vai nu video reģistrātora nofilmēto momentu, ka Tu esi iebuktējusi, vai lieciniekus, vai jebkādus citus pierādījumus.
5. Pat ja esi iebuktējusi, par to tiesības nost neņem.
6. Pat ja esi iebuktējusi, neko nevienam uz rokas nemaksā, sastādi saskaņoto un marš uz OCTU, ja vien Tev nav KASKO.
7. Piedod, bet izskatās, ka esi mazs, smalks sievišķītis, kurai tagad kāds melns vilks cenšas saziepēt smadzenes.
+
12.06.2014 11:14 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
1. Pat ja tas ir noticis, Tev neko piešūt nevarēs, jo viņam kā cietušai personai vajadzēja UZREIZ pietiekt negadījumu KASKO vai OCTA
Kur ir teikts, ka tas nav darīts? Un, kāds sakars pagalmā apsŗāpētai mašīnai ar OCTA? Tu zini, kas ir OCTA?
12.06.2014 11:15 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Jau tas vien, ka vins melo, ka tev atnems tiesibas, liecina par to, ka grib vnk naudu izspiest. Tu zini, kura ir taa mashiina un iipashnieks?
12.06.2014 11:16 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.05.2010
Tik daudz viedokļu, būs jādomā ko darīt!!!
Nezinu vai vēlos satikt šo cilvēku, redzēs vēl kā es izskatos un sāks vēl izpiegot mani, varbūt mosk vienā dzīvokla mājā pat dzīvojam...un nezinu vai gribu zvanīt šim cilvēkam, tad būs viņam mans nr, un sāks zvanīties.. bail, ka tiešām viss nonāk līdz policijai, negribu kkādas nepatikšanas un ar naudām arī tagad ir pašvaki.. tā kā... mjāa!! :/ vnk tā dabojāta visa diena... es viņam tur neko neesmu varējusi iebuktēt, varbūt tikai pieskarties minimāli ar āķi pie viņa mašinas priekšas, tas ir vienīgais ko varu iedomāties!! bet nu tad tai skādei ir jābūt tik minimālai...!! šaubos, ka policija vispār kkam tādam gribētu pieķerties
12.06.2014 11:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits