Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tavs vaļasprieks

 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Sveikas, meitenes!

Vēlējos uztaisīt šo diskusiju, jo interesē ar kādiem vaļaspriekiem ir aizņemtas mūsdienu meitenes! Šeit varat dalīties ar saviem vaļaspriekiem, ielikt kādu bildi, kur redzams jūsu hobijs, kā sākāt ar to aizrauties, cik tas ir būtisks jums un kur jūs to pielietojat u.tml.

Sākšu es. Es aizraujos amatieru līmenī ar kvillingu (quilling). Tā ir papīra rullēšanas mozaīkas māksla. Teiksim tā, mozaīka no aplikāciju papīra strēmelītēm. Diemžēl pagaidām neesmu mājās, nevaru nobildēt. Taisu pārsvarā apsveikumiņus draugiem, kolēģiem.

Kas nepieciešams - dažāda garuma krāsainas papīra strēmelītes (var atšķirties arī platuma ziņā, piem., 1cm, 0,75 cm, 0,5cm u.tt.). Vēl nepieciešami dažādi rullīši papīra veidošanai. Tos var nopirkt ebay, piemēram. Materiālus mācībām var dabūt Youtube :) vēl ir nepieciešams pamatiņš (kartoniņš), lielāki vai mazāki krāsaini papīra gabaliņi foniņiem (pēc nepieciešamības), pacietība un laiks :)

Var izgatavot dažādus apsveikumus, apdarināt kārbiņas, veidot glezniņas, telpiskus dekorus interjeram, rotaslietiņas, sezonālos darbiņus (Ziemassvētku rotājumi, Lieldienu tematika, sirdis u.tt.)

te bildīte:
11.06.2014 22:28 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Var teikt, savu pirmo un visilglaicīgāko hobiju es neizvēlējos pati - aizraušanās "nāca komplektā" jau ar maniem vecākiem un viņu brīvā laika aizraušanos - tas ir teniss. Domāju un ticu, arī mani bērni spēlēs. Ja nu ar varu būs jāvelk uz kortiem, tad vienīgi ne:D

Vecākās māsas ietekmē kādu laiku aizrāvos arī ar burāšanas sportu, kura ir burāšanas fanāte. Es gan šo nodarbošanos esmu metusi malā, jo šobrīd tam pilnīgi nemaz nav laika un nezinu, kad tuvākajā laikā arī būs...

Labprāt spēlēju klavieres, taču, lai labi to darītu, nedrīkst ļaut pirkstiem ierūsēt. Vienmēr ļoti interesējis viss, kas saistīts ar mākslu, arhitektūru, mūziku un literatūru. Pati gan nezīmēju, diemžēl man abas rokas kreisās :D (par ko man tiešām žēl), arī pašai savas daiļrades sacerēšana nekad nav šķitusi vilinošana, taču vienmēr ar interesi sekoju un lasu par visu, kas notiek kultūras jomā.

Ja iznāk ilgāka paciemošanās pie tēva, tad šad un tad uzspēlējam šahu. Sava prāta nūģīgākajai daļai jādod izpausme. ... Un jo vecāka kļūstu, jo vairāk interesē viss, kas saistīts ar dārza darbiem un ziediem - vēl pirms pāris gadiem, ja kāds būtu teicis, ka pirkšu žurnālus un grāmatas par daiļdārzniecību un plānošu pati savu dārziņu, nekad neticētu, ka tas ir stāsts par mani, līdz šim dārza zināšanās neiesvaidītu baltrocīti:D
16.06.2014 21:58 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Chouette
es nemaz nesportotajam par savu nodarbosanas nestastu, ja jautaa , tad jaa, bet taa pati neuzsaku sarunu par so temu, jo cilveki(meitenes) biezi ar tadu skaudibu noskatas uz manim, bet vini nesaprot,ka manaa kermeni ir ieguldits daudz laika un darbs,bet vini laikam iedomajas,ka es tada jau piedzimu, jo citi labak sezh uz dietam neka pakalju pakustina un kaa redz ka es skrienu kkur, tad noskatas taa itka es estu bulkas un butu liela :D Pat meitenes kuras doma ka lieli kauli (parasti saka tadas kuram negribas pakalju pakustinat) var uzlabot savu kjermeni un nebut ljumigam :d
15.06.2014 13:19 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Cik jauka tēma! :)
Jau kādus 10 gadus mans hobijs ir jāšanas sports. Agrāk nodarbojos nopietnāk, šad tad arī piedalījos sacensības, bet muguras traumas dēļ vairs vispār nedrīkstētu jāt, taču, tā kā to izdarīt ir ļoti, ļoti grūti un mugura jūtas pateicīgāka, ja esmu izjājusi ar zirgu pa mežu, nevis visu dienu sēdējusi pie datorgalda, tad tomēr neesmu tam pavisam metusi mieru.
Šeku reku arī bildīte :)
15.06.2014 13:01 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
nu jā un vēl gleznoju nedaudz
14.06.2014 20:17 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Pagaidām klausos mūziku, vēlāk lasīšu gramatu un tad jau redzēs kas būs pec tam .
14.06.2014 20:15 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
_paris - lielum lielais paldies Tev par šo info! :) Es noteikti iegriezīšos tajā vietā. :)
14.06.2014 19:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jā, un pirku es tur visu! Audekli ir jau gruntēti tur.
14.06.2014 19:49 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sjelo, tā, es pat samulsu, jo nezinu vai tam ir nodaukums, bet tu aizbraukt vari ar 7.tramvaju vai 15.trolejbusu, ja nav auto un tad iesi-iela ir īsa, neapmaldīsies-redzēsi māju baltā krāsā, ja nemaldos 1 stāvs bija(sen neesmu iegriezusies),apkārt sēta-kad būsi, sapratisi. Tur japiezvana pie durvīm, ielaiž un voila, tāda ka bāze, ir arī otas u.c. Nebrīnos, ka nezini, es tikai 3. Kursa atklāju..
14.06.2014 19:48 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, vai tos var saukt par hobijiem.. drīzāk nodarbes vnk :D
Pirmajā vietā man noteikti ir dzīvnieki - pastaigas ar savējo suni, iesaistīšanās māju meklēšanā pamestajiem, ielas kaķu glābšanas akcijas :D
Otrajā vietā, ir filmas, seriāliņi. Mīlu grāmatas angļu valodā, savulaik ar dzejas un prozas rakstīšanu aizrāvos.
Pa vakariem no datora močīju vingrošanas programmas. Kādreiz mēdzu arī ģitāru, vijoli, tīri tā - lai pamuļķotos, savam priekam patrinkšķināt.
Ou, un man patīk makgaiveriskas lietas :D Salabot skapja atvilkni, sataisīt rotu karināmo no veca pakaramā utt.. bet smalki darbi, kā piemēram, rokdarbi, pērļošana vai kvilings - tas nav mans :D baigi īsā pacietība priekš tā.
14.06.2014 19:48 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
_paris - paldies par ieteikumu! :) Paskatījos google un, cik noprotu, tad tas ir veikaliņš KALIFEKS, vai ne?
Vai Tu pati tur arī esi iepirkusi visu nepieciešamo gleznošanai? Jā, atzīšos,...par šādu veikaliņu nebiju ne dzirdējusi.
14.06.2014 19:43 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Sniipis, saprotu tevi. :) Sportojot ir viens tads bridis, kad sports sak klut par baudu un kad saku nesportotajiem par so sajutu, vini mani vienkarsi nesaprot. :D
14.06.2014 19:40 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sjelo- krāsas nevajag pirkt LMA vai citos populārajos veikaliņos,tad nav dārgi. Pati atklāju Melnavas (vai Malnavas kā pareizi bija,piemirsu) ielā ir mini veikals ar audekliem, krāsām un ļoti lēti, uz pusi lētāk kā LMA.
14.06.2014 19:37 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
mans valasprieks, isti nav bet gan drizak es to nosauktu par atkaribu , tas ir sports, noteikti skriesanas, un visa kjermenja trenesana, sakuma vnk gribeju uzturet sevi forma, tgd ta ir atkariba, gribas katru dienu to darit un augt un augt lielakai, bet ta kaa esmu auguma isa, dikti muskulaina nevaresu but kaut esmu tieva, jo tad izskatiiso, ne ipasi labi :D
14.06.2014 19:34 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Mans hobijs - gleznošana. Bet tā pa nopietno...ar eļļas krāsām uz audekla. Dārgs prieks, tas gan. ;) Cilvēki no malas saka, ka man esot talants. Laikam jau jātic viņiem.
14.06.2014 19:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, man arī darbs ir vistuvākā lieta hobijam. Un pat nav īsti radošs darbs :D
14.06.2014 19:24 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
laikam jau tas skanēs briesmīgi, bet mans hobijs ir mans darbs, proti, rakstīšana :D vēl arī grāmatu lasīšana, to man vajag, kā ēst :) bez pārējā var iztikt :D
14.06.2014 19:20 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Esmu aizravusies ar francu tradicionalo un moderno virtuvi. Realizeju gan vienkarsas, gan loti sarezgitas receptes, mekleju info par to izcelsmi un veidoju blogu par un ap francu edienu kulturu. Otra mana aizrausanas ir sports, censos veidot un uzturet skaistu kermeni, lai man pasai nebutu kauns spoguli skatities. Vel - laikam izklausisos pec nuges, bet dievinu spelet sahu. :D
14.06.2014 19:18 |
 
Reitings 237
Reģ: 11.05.2014
Zīmēšana, dejošana, ļoooti vēlētos iet jāt ar zirgiem, tas ir mans sapnis :))
14.06.2014 17:23 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Tādas ķimerēšanās kā šūšana, adīšana, tamborēšana, utml man nekad nav padevušās, iespējams pacietības trūkums vainojams pie tā. :D Aizraujos ar valodām, psiholoģiju, hipnozi un tādām lietām. Tāpat arī vingrošana ir neatņemama manas dienas sastāvdaļa.
14.06.2014 17:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Pirmkārt laikam būs ēst gatavošana, jo īpaši kūkas un to dekorēšana. Varu stundām ķimerēties! :) Patīk arī izdomāt jaunas receptes, eksperimentēt ar garšām, to salikumiem, īpaši salātiem un zupām, nu un saldajiem pats par sevi. Šo hobiju esmu pārvērtusi biznesā, tāpēc varu teikt, ka ar to nodarbojos katru dienu, no rīta līdz vakaram :) Roku rokā ar ēst gatavošanu iet fotografēšana, jo īpaši patīk ēdiens un daba/priekšmeti tuvplānā. Ainavas, cilvēki, u.tml galīgi nav mans.
Tāpat arī mana ikdiena ir veselīgs uzturs - daudz lasu par produktiem, to sastāvu, ietekmi. Ļoti bieži vienkārši uznāk un gribu zināt, ko tāds tomāts dod labu manai veselībai, tad nu varu ilgi un dikti lasīt visu par un ap tomātiem.
Un lēnām manā dzīvē ienāk arī joga. Esmu ceļā uz to, lai kontrolētu savas domas, savas sajūtas, savu ķermeni, muskuļus. Gribu iemācīties tā pa īstam sevi izjust, cerams izdosies :)
14.06.2014 16:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!