Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana ar suni.

 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Sveikas meitenes!

Šovasar augustā mums ir paredzēts braukt uz Latviju ar mašīnu un mums līdzi būs arī suns. Savādāk nav kam viņu atstāt. Man ir pāris jautājumi. Vai lielajā Lido laiž iekšā suņus? Es domāju teritorijā... pie galdiņiem ārpusē? Un, vai piemēram dabas muzeju var apmeklēt kopā ar suni? Vai kādus dabas parkus? Kurās kafenēs piemēram Vecrīgā laiž suņus? Un pie jūras... vai ir pludmales, kur var iet pastaigāties ar mīluļiem? Bez soda maksāšanas? Un kā ir ar tirdzniecības centriem? Vai tajos suņi jāatstāj aiz durvīm? Būtu vēlams, ja jūs padalītos ar info.

Mums te ir pierasts, ka visur, kur ej... suņi ir laipni gaidīti. Gan bāros, gan veikalos... Ir arī pludmales, kur var ar viņiem pastaigāties.
11.06.2014 12:19 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
pa pludmali itkaa nevar. kafejniicaas kaa kuraa, bet atkaribaa kaads suns
11.06.2014 12:22 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Nu skaidrs. Paldies! Suns ir vidēja izmēra, varētu teikt... maza. Franču buldogs. Ārā itkā uzvedās labi.
11.06.2014 12:26 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es tomeer ieteiktu, tad suni atstaat maajaas, ja ejat pastaigaa pa pilseetu un,ja veel grieesiet kkur paeest, it kaa jau tgd ljautu, ja aaraa seedeetu, bet man pat ar 2kg suni citreiz neljauj aara kafejniicaas seedeet. tas kaa kur un kaads vinjiem garastaavoklis.
un veikalos var iet iekshaa,suni turot rokaas, pats iet nevar
11.06.2014 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Esmu vairākās vietās Vecrīgas terasēs redzējusi suņus. Pat Kiwi Bārā, kad bija čempionu līgas fināls un bija ļooti daudz cilvēku, strap kājām skraidīja kāda bīgls. Droši vien, ka atkarīgs no apkalpojošā personāla uzskatiem.
Draugi nodarbojās ar kaitbordu un, braucot uz pludmali (biežāk gan Kurzemes piekrasti vai aiz Vecāķiem), savu buldogu vienmēr ņem līdzi. Zinu, ka Jūrmalā, vismaz no Lielupes līdz Kauguriem nedrīkst vest suņus, nezinu kā gan ir dzīvē, jo tajā pašā laikā pa kāpām lielākā daļa ar suņiem pastaigājas.
Tirdzniecības centros lielākus suņus par toiterjeriem ratos vai somā neesmu redzējusi.
11.06.2014 12:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Maniem vecakiem ir mazins toiterjers - esmu dzirdejusi, ka vecaaki biezi dusmiigi, jo nav kat kur ielaidusi. Kaut gan suns mierigs sezh klepi un no bailem pat acis tur ciet :D
11.06.2014 12:37 |
 
Reitings 85
Reģ: 07.09.2010
Publiskajās peldvietās ar suņiem nedrīkst (piem.Jūrmalā, Saulkrastos), ja grib pastaigāties pa jūru ar suni, tad jāiet atpūsties tālu no cilvēkiem (prom no centrālajām peldvietām), vai jāiet vēlu vakaros (ap 9), kad atpūtnieki ir prom. Un tas ir normāls aizliegums, jo suns tā jau pārbāztajās pludmalēs reāli traucē, kakā smiltīs, kur citiem jāguļ un piešmucē ūdeni ar spalvām. Ne sezonā gan drīkst pa jūru ar suni. Katrā gadījumā, ja gribi iet, tur kur nedrīkst vienmēr ir uzlikta zīme, ka suņiem nē, ja tādu zīmi neredzi, tad arī policija tev nevar neko izdarīt.

Par veikaliem - lielākoties nevar.Un arī tas ir normāli, jo neskatoties uz to, ka suns ir mazs un paklausīgs spalvas lido pa gaisu un nav higiēniski, domāju neviena negribētu atrast matus (arī cilvēka) savos augļos, kūkās un cepumos.

Par parkiem - lielākoties var, ja aiz suņa savāc. Biju pirms pāris nedēļām brīvdabas muzejā tur ar suņiem drīkst. (ar velosipēdiem gan nē).
11.06.2014 12:46 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Par pludmalēm runājot, piemēram Garciemā vai Lilastē bez problēmām braucam ar suni, tāpat arī citi saimnieki ved savus suņus tur pastaigāties, gan ņem līdz, kad paši sauļojās :)
11.06.2014 12:52 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
stiprais_dzimums Ir bijis tā, ka esot viesnīcā gājām brokastīs un suni atstājām istabiņā. Kā viņš pārdzīvo... smilkst, raud ar asarām pilnīgi, rej. Arī šoreiz tās 2 nedēļas pavadīsim viesnīcā. Un negribētos, ka viņš traucē citiem viesnīcas apmeklētājiem. Lido man šķiet ir iespējams pasūtīt ēdienu "uz mājām". Tad varbūt mēs varētu izmantot šo iespēju un pasūtīt uz viesnīcu. Jo esot Latvijā es nevaru iedomāties situāciju, ka netikšu pie savām iemīļotajām Lido vistas kotletītēm. :D Un veikalos tad būs jāiet pa vienam iepirkties, lai otrs paliek ārpusē ar suni.

Elsa Kā ir ar "Space dog"? Nekad tur neesmu bijusi, bet kaut kur lasīju, ka tāds nosaukums dēļ tā, ka tā esot suņiem draudzīga vieta.
Zinu, ka Jūrmalā, vismaz no Lielupes līdz Kauguriem nedrīkst vest suņus.
Šo es iegaumēšu. Man arī bija doma, ka varētu aizbraukt uz kādu "ne tik populāru" pludmali. Tad jau nez vai kāds piesietos.

Zii Vai ne? Suns tač ir cilvēka labākais draugs. Vismaz man tā ir. Gribētos jau tomēr vairāk tādu vietu, kur var kopā ar viņiem aizlaist.
11.06.2014 12:56 |
 
Reitings 19
Reģ: 09.05.2014
Es arī Tev neieteiktu ņemt suņuku līdzi-pirmkārt kāda jums būs atpūta visu laiku pakārtojot savu maršrutu viņam ( vai tur drīkst ar suni vai nē)! Pludmalē NOTEIKTI nedrīkst un muzejos arī nē. Kaut kādās āras kafejnīcās varbūt, bet neesmu īsti pārliecināta Rīgā ir arī pieejamas suņu viesnīcas, ja var atstāt kaut uz 3 dienām un paši izbaudīt atpūtu. Un nav nemaz tik dārgi, pati esmu atstājusi. Lai izdodas!
11.06.2014 12:57 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Krasta ielas Lido nedrīkst. Vismaz uz teritorijas vārtiem zīme ar pārsvītrotu suni. Kafejnīcās- Illy Blaumaņa ielā pavisam droši, āra terasēs arī neatceros, ka būtu bijušas problēmas. Oficiālajās peldvietās nedrīkst, bet nezinu, cik stingri Rīgā un Jūrmalā uz to skatās. Ventspilī toč oficiālajā nedrīkst, bet nu tur ir kur izvērsties arī ārpus oficiālās pludmales. Lielveikalos nedrīkst, palūgs atstāt telpas. Parastā veikalā esmu gājusi ar suni rokās, it kā nedzen ārā, bet es tur arī negrābstos gar bulciņām un augļiem, bet ātri visu paņemu un viss. Principā, protams, nav tik laipni, kā citās zemēs, bet es visur savu draugu ņemu līdzi, īsti problēmas tas nav sagādājis.
11.06.2014 12:59 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
ā, un vienreiz Liepājā Fontaine viesnīcā palikām ar suni, tur gan ir jāpiemaksā, bet nu vismaz ļauj. Bet tur bija kaķi, tāpēc viņš tur traki nemierīgs bija :D
11.06.2014 13:03 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Bumbinja Jā, lielākajās pludmalēs jau tas šķiet normāli, ka ar suņiem nedrīkst. Tad jāpačeko, kur ir kāda nomaļāka pludmale. Arī tāpēc, ka augustā jau visas pludmales būs pārbāztas. Mums te ir normāla prakse aiz suņa kaku savākt. It īpaši smiltiņās tas būtu viens un divi kaku savākt ar maisiņu. Nav jau pašiem patīkami iekāpt suņa sūdos, līdz ar to tas ir saprotami.
Pārtikas veikalos arī te suņus nelaiž. Tas ir ok. Nav higiēniski. Bet drēbju veikalos gan var.
Biju pirms pāris nedēļām brīvdabas muzejā tur ar suņiem drīkst.
O, paldies! Šis ir ļoti noderīgi!!! :))
11.06.2014 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
DioCane, es nebiju ko tādu dzirdējusi par Space dog, bet ieguglējot arī atradu informāciju, ka it kā ir suņiem draudzīgi, tiesa, tas bija 2011.gads..
Man vairāki paziņas strādā par glābējiem Jūrmalā, cik esmu dzirdējusi, vai nu viņiem sākumā ir jāaizrāda vai jāizsauc pašvaldības policija, ja redz suņus. Bulduros ir glābēju postenis, bet īsti nezinu, kā ir Lielupē, bieži braucot ar riteni līdz Lielupes ietekai jūrā, esmu redzējusi cilvēkus ar suņiem, vēl pagājušonedēļ man pieskrēja klāt 2 dalmācieši :) Un aiz Kauguriem uz Ķemeru un ciemu pusi arī tāds nomaļāks.
Neskatoties draudzīgajām vietām, domāju, ka diezgan apgrūtinoši ar suni ceļot, iepriekš baigi jāseko līdzi, kur drīkst, kur ne.
11.06.2014 13:21 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Frau Paldies! Tad tur arī dosimies. :)

Krista Mēs jau tagad esam visu pakārtojuši sunim. Visas viesnīcas rezervētas tur, kur drīkst ar suni. Tik tiešām nav kam viņu atstāt, visiem ir atvaļinājumi augustā un piem. mana puiša mātei viņu nevaram uzgrūst, jo viņai ir veselības problēmas un viņa daudz nestaigā. Ir viena lieta, ka suns var palikt agresīvs ar pārtiku. Viņam ir bail, ka atņemsim bļodu un tad viņš var uzbrukt. Mēs jau zinam kā viņš mainās, piemēram, kad ir dusmīgs. Citi to tā neredz. Līdz ar to, bail kādam atstāt. Bet ārā gan viņš ir labākais suns pasaulē, nevienam neko sliktu nedara. Tikai ar ēdienu šī problēma. Līdz ar to arī suņu viesnīcas atkrīt. Un ir tā, ka iedodot bļodu viņš bieži vien nemaz neēd. Vispār ēd ļoti maz. Tikai guļ un sargā to bļodiņu.
11.06.2014 13:23 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Jolly_Angie Ok, žēl par Lido. Bet es tur arī nekad suņus nebiju redzējusi. Tagad jau sāk krāties sarakstiņš ar vietām, kurās tomēr drīkst atrasties ar suni. Arī Ventspili domājam apmeklēt, jo nav sanācis tur pabūt ne reizi. Par lielveikaliem itkā jau nav baigā problēma. Piebrauksim pie Alfas, piemēram, viens ieies sapirkties paiku un miers. Par tām viesnīcām arī mazais besītis, jo par suni uz vienu nakti sanāk maksāt apmēram pusi no tā, cik par vienu cilvēku. Bet ar to rēķinamies. Jo sanāk katru dienu viesnīcā maksāt tos 10 eiro par sunci... varbūt pat vairāk, neatceros cik tur bija. Un 10eiro x 25 dienas (tik ilgs apmēram būs mūsu ceļojums)= 250 eiriki tikai par to, ka mums ir suns. Ja mēs vienā viesnīcā pavadīsim 1 ned. sanāk maksāt par katru nakti. BET tīra viņi tikai 1x, pēc mūsu aizbraukšanas. Cerams domu saprati.
11.06.2014 13:36 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Space dog jau vairāk kā klubs, sunim totāli nepiemērota vieta, neatkarīgi no tā, vai ielaiž vai nē.
MiiT uz Lāčplēša un "Vieta" uz Valdemārielas ir suņiem draudzīgas, bet man sķiet, ka lielākajā daļā Rīgas terašu pret suņiem neiebilst. Esmu ar suni bijusi Deli Snack, Harry Morgan, Omas Briljantā.
Visā pierīgas pludmalē suņus vadāt nedrīkst, bet ar, ja nemaldos, laika ierobežojumiem. Nu naktī drīkst :D
Tirzdniecības centros arī nekas lielāks par žurku nav redzēts, tās pašas pa rokām vai somām ir dzirdēts gan, ka no lielveikaliem Sky ļauj ienākt ar suni.
11.06.2014 13:47 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
es praktiski visur eju ar suni.. visi retorāni, kafejnīcas, veikali, izklaides vietas! veikalos suns man uz rokām, bet garas pastaigas pa veikaliem ar suni nerīkoju, ātri ieeju pēc ūdens vai cita produkta un eju ārā. restorānos, varbūt vienreiz ir kkas aizrādīts, bet pārsvarā visi ir pozitīvi, esmu bijusi Brīvdabas muzejā, Lido, Mežparkā, Lucavsalā, arī Jūrmalā pludmalē, bet tur tiešām nedrīkst, var lielu soda naudu uzlikt.
es pārsvarā visur eju divatā ar suni, cenšamies doties garajās pastaigās, līdz ar to visi objekti, kas ir pa ceļam sanāk apmeklēt kopā ar viņu!
esmu arī 3.5h ar autobusu braukusi ar suni klēpī, nekādu problēmu. kā iekāpām, tā viņa sāka gulēt, tā galapieturā pamodināju! :)
tagad man plānā ar velo un suni doties visādos izbraukumos!
tas ir mans bērniņš, kā lai atstāju mājas..!?
varbūt kādam tas nav pieņemami vai saprotami, bet man tā ir norma, es mīlu savu suni un vēlos pavadīt max daudz laika ar viņu kopā!
11.06.2014 13:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Lūdzu, lai nebūtu pārpratumu, minēsim, ar kādiem suņiem "ejam visur", jo Al Qaedai, droši vien ir kāds maziņais tojs, vai ne? Ir starpība - iet visur ar toju vai ar retrīveru. Arī starp suņiem valda diskriminācija!
Es staigājos apkārt ar džeku raselu.
11.06.2014 13:57 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man ir Pundurpinčera jaunkundze!
viņi ir aptuveni Tava Džeka rasela lielumā! ;)
nav ne pats mazākais, ne klusākais un mierīgākais suns, jo kopumā ir aktīva, kustīga, ziņkārīga!
11.06.2014 14:01 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
http://www.suni.lv/viewtopic.php?f=10&t=65&hilit=su%C5%86iem+draudz%C4%ABgas+vietas&start=240

Šeit suņu saimnieki taisa sarakstu ar suņiem draudzīgām vietām!
11.06.2014 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits