Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar kolēģiem

 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Pastāstiet par savu darba ikdienu, attiecībām, sarunām, flirtu un varbūt pat ko vairāk ar saviem darba kolēģiem.
Ļoti interesē, jo vietā, kur strādāju es notiek līdzīgi kā Grejas Anatomijā, un sāku domāt, vai tā ir visur??
Protams, atkarīgs no tā vai kolektīvs ir viendzimuma vai jauktais.
Ceru ieraudzīt pikantus stāstus un kuriozus.
Izpaudieties! :)
10.06.2014 20:14 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Kā Grejas anatomijā? Resp., visi ar visiem pārgulējuši? :)

Mums tādas lietišķākas attiecības. Distancējamies no pārāk privātu tēmu cilāšanas un kopīgu privātu pasākumu rīkošanas.
10.06.2014 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Medicīnā gāja visādi, pedagoģijā viss ok, tagad viss ok.
10.06.2014 20:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 05.06.2014
Tā jau parasti notiek kolektīvos, kur darbs ir gandrīz visa dzīve - slimnīcas, teātri, vai arī kolektīvos, kur vieni vienīgi jaunieši. Tiem parasti, ka tik nodr*zties ātrāk :D
Manā pirmajā darba vietā, kur tikai jaunieši strādāja, bija ļoti daudz tenkas par visiem ar visiem, bet nekas no tā nebija patiess, jo visi tikai flirtēja savā starpā, izveidojās gan viens pārītis, bet nu viņi palika kopā.
Ja jau citām jautā, tad pašai arī jāpadalās!
10.06.2014 21:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 23.04.2014
Manā darbā tas ir kā grejas anatomijā.
Jau sākumā dzirdēju runas, ka visi ar visiem, bet es domāju, ka vairāk par flirtu nebūs, jo esmu ilgstošās attiecībās, 4 gadi, dzīvojam 2 gadus kopā..
bet še tev, kopīgas ballītes, kopīga strādāšana, darba pasākumi, skrejošs darbs, kur viens otram izpalīdz, liels kolektīvs, dažādas nodaļas, manā nodaļā vairāk puišu, tā nu notika, ka iepatikās viens, citam iepatikos es, beigās es ballītē pārgulēju ar pavisam citu..
16.06.2014 23:53 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Man vispār nebija attiecību ar kolēģiem - vienam uz otru nospļauties. Turklāt, pārtraukumu darbā nebija - katram, ja tos dāsni piešķīra, bija savā laikā.
16.06.2014 23:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Pirmajā darbā bija smieklīgi, jo biju vienīgā meitene 11 puišu kolektīvā. Un tad kurš nu kā mācēja centās flirtēt, ausis aizrunāt un visādīgi to uzmanību izpelnīties :D
Tagadējā pamatdarbā visi ir diez gan draudzīgi, kopā svētkus svinam, gulēt visi ar visiem neguļ, jo ir sagadījies, ka praktiski visi ir nopietnās attiecībās vai arī ir par vecu, lai tādas nodarbes darītu darbā. :D
Papilddarbā strādāju kopā ar vīra draugiem, reizēm izklaidējamies labi, un dzirdēts ir, ka tikumība tur daudziem sveša! :D
17.06.2014 00:13 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Man ir sturpi līdzīgi kā Magic Magic, un atzīšos ka ir patīkami neveikli strādāt kopā ar cilvēku, kuru esi redzējusi kailu. :D Manā darbā diemžēl arī klīst baumas un runas par visu un visiem, visi arī zina par manu vienas nakts sakaru ar kolēģi.. un es pat nezinu vai mani tas uztrauc, jo es zinu arī ļoti smieklīgus seksa stāstus par citiem. :D
Tomēr neuzskatu, ka ar seksu grib nodarboties tieši jaunieši. :D
Strādāju pazīstamā uzņēmumā, izklaides vietā, klientu apkalpošanā, un noteikti cosmo dāmas pat nenojauš cik ļoti šī vieta ir samaitāta. :D
17.06.2014 15:11 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.03.2013
vietā, kur strādāju es notiek līdzīgi kā Grejas Anatomijā

Kā ir Grejas Anatomijā?
17.06.2014 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits