Nepatīkami..

 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Situācija ir tāda - manam vīrietim ir draugs, kuram ir sieva un viņa mani nevar ciest. Kāpēc - to es nezinu, bet jau pirmajā reizē, kad tiku ar viņu iepazīstināta, viņas attieksme pret mani ir nicinoša. Nu labi, nav jau uzreiz jādraudzējas, bet var taču vismaz pieklājīgi izturēties. Labākajā gadījumā viņa man kaut ko ledainā tonī pasaka, bet pārsvarā vispār izliekas, ka manis tur nav. Runā kaut ko ar manu vīrieti, skatās viņam visu laiku acīs un es ķipa tur vispār neesmu. Apmēram kaut kā tā: čau, nu tad atbrauci ciemos (lai gan es arī turpat stāvu), kā tad tev iet? ko tu pa Jāņiem darīsi utt. Draugs protams, veinmēr atbild - mēs to un to.. Ja es kaut ko pasaku, tad izliekas, ka nedzird. Nu nezinu, jūtos stulbi. Man ir aizdomas, ka viņai mans draugs patīk, tāpēc viņa tā, bet nu ceru, ka kļūdos.
Vakar atkal bijām pie viņiem un mani nervi atkal čupā, nu kāpēc vajag tik pretīgi izturēties?
Skaidrs, ka vislabāk jau būtu no viņas izvairīties un nesatikties, ko es arī cenšos darīt, bet tomēr tas ir mana drauga labākais draugs un es negribu aizliegt viņiem tikties, bet viņš vienmēr grib mani ņemt līdzi, lai gan es mudinu viņu kādreiz aiziet vienam pie viņiem.
Kā jūs rīkotos manā vietā? Jums noteikti arī ir kāds cilvēks, kurš jūs necieš, kā jūs pret viņu izturaties?
07.06.2014 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
man nācās izjust līdzīgu attieksmi no mīļota cilvēka drauga sievas, sākuma pat iedomājos vai tikai nelasu par savu draudzeni :)
mana gadījuma viņai bija greizsirdība, bet ne tada, ka viņai simpatizētu mans puisis, bet vienkārši bija pieradusi būt vienīga sieviete kompānijā. novēroju, ka visām meitenēm kas ienāca mūsu kompānijā nācās saskarties ar ko līdzīgu, bet vēlāk visi iemācījās sadzīvot.
07.06.2014 12:03 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Vēl varu ieteikt būt ļoti mīļai ar draugu, uķināties, iečukstēt viņam kko ausī un smieties, iedot buču. Nu, ja viņai tiešām patīk Tavs draugs, tad tas būs neizturami. :D
07.06.2014 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tiešām nepatīkami.
Es vai nu vairs neietu pie viņiem, jo uzticos savam draugam un man nav problēmu palaist viņu satikties ar viņa draugu, pašai nebojājot nervus tās sievietes attieksmes dēļ, vai arī gluži otrādi - ietu un rīkotos kā Favel. Skatītos, kāds man noskaņojums un pēc tā arī izdarītu to izvēli, ko darīt.
Katrā ziņā, nenolaistos līdz viņas līmenim un nerīkotos tāpat kā viņa. No malas tas izskatās tik stulbi jau skatoties kā viņa rīkojas, es nenolaistu sevi līdz tādam pašam līmenim.
07.06.2014 12:04 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man gan neliekas, ka sievietei interesē tavs draugs. Tā ir normāla attieksme būt ieinteresētam, ko saka viesi, bet nav normāla attieksme ignorēt otru pusi.
Ja esat nesen kopā ar draugu, varbūt problēma slēpjas tajā, ka draugs ir pārāk bieži atrādījis visas draudzenes līdz ar to šī otra sieviete nespēj uztver nopietni nevienu nākošo draudzeni? Parunā ar draugu no sākuma.. bet šādai attieksmei vienalga nevajadzētu ietekmēt jūsu attiecības.
07.06.2014 12:04 |
 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Paldies meitenes par ieteikumiem!
07.06.2014 12:09 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Vīra laba drauga draudzenei es arī nepatīku, pie pirmās atklātās nepatikas izrādīšanas, vīrs noteica, lai draugs savalda savu ku*i. Kopš tās reizes kā nopērts suns klusi un mierīgi velkas nopakaļ savam draugam.

Ja tavs vīrietis izliekas nemanam šo attieksmi un grib, lai tu turpini turp doties, tad ietektu kritiskāk izvērtēt jūsu attiecības, jo normāls vīrietis nekad neļautu tā izturēties pret savu sievieti, pat ja runa ir par labiem draugiem!
07.06.2014 12:11 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
ja man ar to sievieti nāksies redzēties kādu ārēju apstākļu spiestai, tad vienmēr no manas puses nāk skaļš un laips sveiciens, negaidot atbildi atpakaļ.

Šis ir tiešām labs paņēmiens!
Te ir redzams, ka viņa tevi apzināti un uzkrītoši ignorē- tādā nomaskētā veidā parāda savu nepatiku. Līdz ar to, tavs aizvainojums, nepatīkamā, neērtā sajūta ir tieši tā reakcija, kas ir viņas mērķis, kas viņai ir vajadzīgs.
Tapēc, kā jau Favel ieteica, centies uzvesties pretēji tam, ko viņa sagaida. Aizvainojuma vietā runā ar viņu maksimāli laipni, parādi sevi no labākās puses, neizrādi, ka viņas attieksme tevi aizvaino.
Tas viņu izbesīs, bet viņa būs zaudētāja, tā kā vnk nebūs panākusi savu mērķi. Vienvārdsakot, nenolaidies līdz viņas līmenim.
07.06.2014 12:24 |
 
Reitings 254
Reģ: 18.06.2013
Atceros,ka sen izlasīju vienu superīgu citātu,bet diemžēl neatceros,kas to bija teicis,bet citāts apmēram šāds-"Nav lielāka pārākuma par labsirdību. '' Tāpēc sasveicinies ar viņu, negaidot atbildi,kā jau te meitenes minēja. :)
07.06.2014 12:25 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nee, nu gan te dazhi ieteikumi - lai autore to otro ik pa laikam paartrauc, lai ik pa laikam sabucho draugu, vaardu sakot - draugu tikshanaas paarveertiisies par cirku, divas kazas "izraadiisies", viirieshi stulbi blenziis un neko nesapratiis.
Varbuut saakumaa parunaa ar savu draugu,vai viņš to ir pamaniijis un kaadas ir vinja domas par to. Tad zem chetraam aciim pajautaa tai sievietei, kur ir probleema un pasaki, ka Tev taada nepamatota attieksme nav pienjemama. Ja nekas nemainaas, lai draugs dodas viens pie sava drauga. Nav jaakontakteejas ar cilveekiem, kuriem nepatiic, galu galaa tajaa laikaa vari satikt savas draudzenes. Ar varu neviens miiljsh nav kljuvis.
Normaali cilveeki probleemas izrunaa, nevis padsmirgadniechu stilaa tagad abas apveltiis viena otru ar "ledainiem skatieniem", paarbljaus viena otru pusvaardaa utt. Taa vietaa, lai jauki pavadiitu laiku, tiks uzvestas cirka izraades. Nu, varbuut, tad arii dodiet ieteikumu - lai autorei iekluup matos tai nejaukajai buutnei, lai abas izkaujas peec lauku arodskolas modes.
07.06.2014 12:26 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vispirms tieši pajautā kas un kā un tad ignorē.
Darla - tā vīrieša vietā būtu tavam vecim pa muti uzšāvis. Tā kā tāds idiots tavējais pateica.
07.06.2014 12:31 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kāpēc uzreiz jādomā, ka viņai dikti tavs vīrietis vajadzīgs? Nepieļauj iespēju, ka viņai vienkārši nepatīc? Arī manā paziņu lokā ir cilvēki, kurus man nākas pieciest, bet, kuri man nepatīk un es maksimāli izvairos no kontaktēšanās ar viņiem.
Ko darīt? Neko! Ar varu mīļš nebūsi. Uzbāžoties ar savu klātbūtni vai karoties kaklā savam vīrietim, katru reizi, kad viņa ir tuvumā, tu nopelnīsi vēl vairāk negācijas. Un parādīsi, cik nepašpārliecināta esi. Vienkārši ieturi distanci. Kad nav iespējams izvairīties no satikšanās, sasveicinies un viss.

Man arī bija ļoti sliktas attiecības ar vīrieša labākā drauga bijušo. Viņa mani ciest nevarēja, beigās gan atklājās, ka tur pamatā bija sievišķīgā greizsirdība. Ko es darīju? Neko - man viņa nav vajadzīga. Pasākumos, kuros tikāmies, pateicu "čau" un pārējo vakaru mēs viena otrai neeksistējām.
07.06.2014 12:37 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Bante, es nebiju pirmā no draugu draudzenēm, kurai viņa kasījās klāt, visiem jau viņas attieksme bija apnikusi, tāpēc arī tik rupji tas viss tika risināts! Kā saka, ja uzvedīsies kā kuce, tad kā pret tādu arī visi izturēsies!
Un ja tavam vīrietim liekas normāli un pieņemami, ka kāds atļaujas tevi apvainot, tad man tevis ir tiešām žēl un ir liels prieks, ka manu vīrieti audzināja vienmēr aizstāvēt savu sievieti!
07.06.2014 12:43 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Darla - atslābsti. Mani neviens nav apvainojis kā tevi, tāpēc šādas problēmas mani neskar. Vnk pieauguši cilvēki nesaka tā, nu tas tā, tavai zināšanai. Uzkurinājāt vēl lielāku naudu sev aiz muguras, bērnudārzs.
07.06.2014 12:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man izklausās, ka nevis viņai tavs puisis interesē, bet drīzāk baidās, ka viņas vīram tu varētu patikt. Varbūt viņš uz tevipastiprināti skatās un viņa to ne tā saprot
07.06.2014 12:55 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Varētu būt kā Beibe.Marta saka. Tikpat labi Tava drauga bijusī varbūt ir viņas labākā draudzene.
07.06.2014 13:04 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Vnk pieauguši cilvēki nesaka tā, nu tas tā, tavai zināšanai.

Vispār jau pieauguši cilvēki izvēlas tādus izteiksmes veidus,kādi būs saprotami uzrunātajai personai (piem., kontaktējoties ar maziem bērniem nelietos zinātniskus terminus, atrodoties citā valstī negaidīs, ka visa pasaule runās viņu dzimtajā valodā u.tml.)! Tā kā tā meitene pieklājīgus aizrādījumus nesaprata, vīrs pateica viņas līmenim atbilsošāk! Un tā meitene ar to džeku ir tikai naudas dēļ kopā, tāpēc nosaukt viņu par kuci, nav nekāds apvainojums! :D
Bet nu nomierinies, Bante, nepatīk tāda uzvedība, tad neuzvedies tā!
07.06.2014 13:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vīra laba drauga draudzenei es arī nepatīku, pie pirmās atklātās nepatikas izrādīšanas, vīrs noteica, lai draugs savalda savu ku*i. Kopš tās reizes kā nopērts suns klusi un mierīgi velkas nopakaļ savam draugam.
Ak tu dieniņās. Un tas " vīrietis" pa muti neiedeva tavam draugam? Nu i kompānija jums tur.
07.06.2014 13:27 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Kubiete, tam vīrietim viņa ir tikai piegulētāja, kas pasākumos smuki blakām izskatās, tāpēc arī pa muti nedeva un pats nolika viņu pie vietas! :D
07.06.2014 13:33 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
šoreiz piekrītu Bantei. Lai vai kāda situācija, bet atļaut savu meiteni par kuci nosaukt.. Mjā.
07.06.2014 13:33 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kubiet, tieši tā. :D Abi vienādi. A kas tev par daļu, ka viņa kopā naudas dēļ? Nekontaktējies ar viņu, varbūt tiešām esi tik nepatīkama, lai par tevi šādi domātu. Primadonna atradusies. Vispār, ja viņa ir šajā forumā, sazīmēs tevi un tad jums būs hajs garantēts. :D
Kaut tevi viņa nosauktu par k*ci un tavējais būtu kā paklausīgs sunītis! :D
07.06.2014 13:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits