Nopirkšu suņuku!!!

 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Sveicināti dāmas!

Man diezgān steidzīgi vajadzīgs suņuks.
Jauns (vēlams kucēnu) aitusuns, puisīti bez dokumentiem, jo paredzēts dzīvoties pa laukiem, par simbolisku cenu.
Būsim ļoti labi saimnieki, mīlēsim, audzināsim un lolosim dzīvnieciņu.

Potes un pasi taisīsim paši (ja suņukam nav).

Ja kas, raksties tepat vai privāti.

Jau piepriekš paldies!!!
05.06.2014 15:30 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Dažus gadus atpakaļ man bija amerikāņu stafords, šīm visumūžu locītavas sāpēja, nabagam. Cik atceros, rentgēnus baigi bieži bija jātraisa, kuri tolaik ap 70 Latiem maksāja. Atceros mamma man teica "tu tik tētim nesaki, cik mēs samaksājam" :) Smieklīgi, bet ja...naudiņa uz maziem brāļiem aiziet liela.
priori jūtu līdzi. Turaties, tie ir ka mazie bērni, ļoti sāp un pateit nevar.
05.06.2014 16:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
paldies - :) Mums te vnk nekādi neregulējas glikoze, tādēļ tā ņemšanās tagad tik liela. Pirms kāda laika viņam bija hipoglikēmijas lēkme (glikoze nokritās uz 1mmol/l - jābūt no 3-10), sāka vemt, streipuļot, tā kā raustīties. Bīstami, jo var iekrist komā. Tajā brīdī sapratu, ka es šādās panikas situācijas esmu rīcībnespējīga... stress milzīgs. Visneforšākais šajā situācijā ir tas, ka viņš nākotnē var palikt akls... tā diabēta dzīvniekiem notiek...
05.06.2014 16:44 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Labi meitenes!
Man ir jāskrien!
Izprintēju kādus 10 sludinājumus.
Ja sanaks paņemt, parādīšu bildes!
05.06.2014 16:44 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
priori šausmas...
Man trūkst vārdi...
Vienīgais, ko varu pateikt, turaties un lai suņuks veseļojas.
05.06.2014 16:46 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Cits jau sen būtu nošpricējis...

Nu, ja tas ir bezatbildīgs cilvēks, kuram dzīvnieks īpaši neko nenozīmē, tad noteikti. Tieši tur jau tā problēma - ja no patversmes paņemtu suņuku tāpat vien, tad tikpat viegli varētu nošpricēt vai izmest, ja atklātos kāda vaina. Itkā jau muļķīga doma, bet cilvēki ilgāk cenšas turēties pie tā, par ko nauda ir samaksāta. priori ļoti liels prieks, ka jūs par savu suņuku tā rūpējaties, bet izklausās, ka tev tas šķiet kaut kas ārprātīgi cēls (es atvainojos, ja pārpratu), bet manā skatījumā viss ir vienkārši - mēs tiešām esam atbildīgi par to, ko pieradinām. Es uzskatu, ka suns (vai cits dzīvnieks) ir ģimene un par viņu ir jārūpējas kā par ģimenes locekli - tas, ka suns tiek aprūpēts, kopts, lai arī ir slims, liekas pilnīgi normāli un likumsakarīgi(vismaz man).
05.06.2014 16:51 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Tiešām sajūta, ka dažas lasīt nemāk.
Es ļoti labi saprotu to, ka autore nevēlas kastrētu suni un pati zin kur var potes uztaisīt.
Vispār arī nezināju, ka par dzīvnieka izglābšanu no patversmes vēl jāpiemaksā. It kā jau saprotami, ka grib nodrošināt tās potes, jo ne jau visi ir tik atbildīgi un tiešām tās potes pēc tam arī uztaisa. Par kastrēšanu domājams, ka tas vienkārši drošībai - ja, nu, atkal dzīvnieks tiek pamests likteņa varā, tad vismaz nav iespēja vairoties tālāk.

Katrā ziņā interesanti.
05.06.2014 16:52 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ko jūs te cepaties! Man, ja godīgi, vienmēr bijis priekšstats, ka patversmē esošos dzīvniekus atdod par velti. Un apvainot otru uzreiz par nolaidību un nespēju rūpēties par dzīvnieku tikai tāpēc, ir stulbi.

Es arī domāju, ka vajag tikai gribēt paņemt zvēru rom no patversmes un viss. Neesmu saskārusies pilnībā ar patversmēm. Tpc tāds maldīgs priekšstats.
kāpēc dr.lv publcējot patversmes kaķus, iemēram, neuztraksta summu? Man liekas,ka cilvēkiem jāzina. Jo domāju,ka daudzi domā,kā es līdz šim.
05.06.2014 16:53 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
kāpēc dr.lv publcējot patversmes kaķus, iemēram, neuztraksta summu? Man liekas,ka cilvēkiem jāzina. Jo domāju,ka daudzi domā,kā es līdz šim.


Stingro naudas politiku piekopj Rīgas patversmes. Piemēram, es savus kaķus, suņus ņēmu no Tukuma patversmes, kur neviens neprasa konkrētu summu, ziedo, cik vari atļauties.
Savu kaķi vedam uz Candera klīniku un tur tieši lasīju tās summas par suņiem. Jā, lēts prieks tas nav :(
05.06.2014 16:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Hone - šajā gadījumā šis nav mans suns. Viņš bija saimniekiem jau sen pirms manis. Esmu pamātes lomā :D
Varbūt kaut kā nekorekti uzrakstīju, bet dzīvnieki mums (man) ir tas pats kas ģimenes loceklis, rūpes ir pašsaprotamas un nekad no viņa neatteiktos. Tas ir mūsu mazulītis. Man dzīvnieki ir pat mīļāki par cilvēkiem.... Bet jā, viegli nav, it sevišķi, kad pašiem vēl ļoti grūti ar naudām. Bet neko, gan jau. Pati vēl dusmojos, ka primāri samaksā visus rēķinus, nevis nopērk sunim glikozes stripus, kas arī ir svarīgi, bet naudas tam vairs nav... Tad nu es finansiāli arī piedalos.
05.06.2014 16:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
kāpēc dr.lv publcējot patversmes kaķus, iemēram, neuztraksta summu? Man liekas,ka cilvēkiem jāzina. Jo domāju,ka daudzi domā,kā es līdz šim.
+

Man ar tā likās. Jo bezmaz lūgtin lūdz ņemt, jo pārpildītas. Un netitīgi tioek ziedota nauda patversmēm. Ja reiz jāmaksā, es ar labak tad kucēnu ņemtu un no labāk rokām, ja godīgi ne no patversmes.
05.06.2014 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Diskusijas autore, es kā 2 suņu saimniece, jūtu, ka sunim, kas tiks tavos nagos, nebūs laimīga dzīve.
05.06.2014 17:41 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Pamanīju, ka mazais skaistums ir saimnieka meklējumos! https://twitter.com/Linda_Kuikulite
05.06.2014 20:17 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ķirsi, drīkst jautāt kas tieši tev liek tā domāt?
05.06.2014 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Teikumi: " man diezgan STEIDZĪGI vajadzīgs suņuks". Es esmu no tiem, kam ir tie suņi, kuri bija steidzīgi vajadzīgi kamēr bija kucēni.

Atvainojos autorei, ja meklēšanas sludinājums izklausījās divdomīgs.

Padoms - pirms ņemt suni no ss.lv, liela vērība jāpievērš videi no kuras viņš nāk, kādi ir viņa saimnieki u.tt. Es paņèmu problēmsuni, atklājās, ka ciest nevar vīriešus, jo bija bērnībā sista. Ilgi strādāju un ir rezultāti. Tāpat ir jāpievērš uzmanība vai sunim būs 1 saimnieks - galvenà persona vai ģimene. 1 saimnieka suns var neatzīt pārējo ģimeni.


1,5 gadu vecu suni neviens neved uz suņu skolu (ir jau par vēlu), patversmēs ir kucēni (un ar visām potēm, čipiem.) VAS tipa sunim vajag stingru audzināšanu, šī suga ir gudra, bet statistiski arī visvairāk izpauž agresiju (ne tikai pret maziem bērniem). Paskaties Facebook Ulubeles lapā, daudz labu suņuku.
05.06.2014 20:53 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
"Diezgan steidzīgi" šajā gadījumā nozīmē to, ka laukos vajadzīgs suns. Kas vainas sunim laukos dzīvot?
Cik man zināms VAS tipa suņi ļoti labi pakļaujas saimnieka dresūrai tāpēc bieži vien nav vajadzības viņus vest uz suņu skolu!
Zinu un esmu bijusi daudzās lauku mājās, kurās pārsvarā visi suņi ir bijuši tīri vai jaukti VAS un visi ir ļoti labi ģimenes locekļi. Kā saimnieks teiks, tā būs. Svešus nories no galvas līdz kājām kamēr saimnieks nepateiks, lai stāv mierā un, ka viss kārtībā - šis cilvēks var nākt sētā. Pēc tam ir tādi čomi, ka nu tik. ;)
Varbūt tikai man pārāk laba pieredze.
05.06.2014 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Viss kārtībā! Neko nevienam nepārmetu. Vnk 1 gadu nostrādāju Gaiļezera reanimācijā. Man pietika to skatu par nedresētiem suņiem un to agresijas atstātajām sekām.
05.06.2014 23:25 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Es paņèmu problēmsuni, atklājās, ka ciest nevar vīriešus, jo bija bērnībā sista.

Mūsu sunītim savukārt ir tā, ka viņa necieš mazus bērnus, ja atbrauc radi ar pirmsskolas vecuma bērniem, suns ir jātur pa gabalu, jo viņa tiešām ir gatava uzbrukt. No kā tas, diemžēl neviens nezina.
05.06.2014 23:44 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Fuj, fuj meitenēm, kas šokējas, ka patversmes prasa naudu/ziedojumus par mājdzīvniekiem.
Ehh, aizbrauciet kaut vienu reizi pie tiem dzīvniekiem... :( Skumji, ka d* par lietām, ko nemaz nesaprotat... cik katastrofālā situācijā ir finanses patversmēm, bet valsts un apkārtējie tik uzliek pienākumu - savāciet vai atstās mežā, noslīcinās.. Un apkārtējo ziedojumi.. aii, nu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji. Protams, cilvēki ziedo, prieks un paldies viņiem par to, bet tās ir izmaksas, uz kurām nekad nevar paļauties - cik daudz ienāks, kam pietiks, kam nē. Bet dzīvnieciņi ēšanu, apkopi, medikamentus, siltumu, ūdeni, darbiniekus prasa katru dienu... Toties tās adopcijas gan notiek krietni retāk, nekā mājdzīvnieki nonāk patversmēs. Nu tad parēķiniet tīri matemātiski...
Būtībā ir tā, ka ar tiem jūsu 50 eiro (ja konkrēti tai patversmei) pat "pašizmaksu" tam konkrētajam sunim nenosedzat.
Un kāpēc neraksta sludinājumos - tāpēc, ka oficiāli tas ir ziedojums. Suns jaunajiem saimniekiem netiek pārdots, bet gan atdots adopcijai. Nu vecais labais piemērs - ieeja koncertā par ziedojumiem - 2 lati...
Un suņu gadījumā tas ziedojums arī mainās, atkarībā no veiktajām manipulācijām, operācijām.

Ai, labi, kas gribēs, nopirks suņus no sludinājumiem.. kas arī patiesībā ir ai, cik nepareizi un nelikumīgi... :( Bet nedzesēšu vēl par to velti muti - --
lai autorei atrodas jauks suņuks :)
05.06.2014 23:57 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Daya, bet no otras puses vai nav labāk patversmei to dzīvnieku atdot? Tādejādi taču samazinās ikdienišķās izmaksas. Vai arī labāk turpināt cerēt uz to, ka atnāks kāds, kurš būs gatavs samaksāt?
Neviens jau neteica, ka samaksas prasīšana ir naudas izkrāpšana. Daudzām tas vienkārši ir jaunums.
06.06.2014 00:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits