Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko iesāktu jūs?

 
Reitings 3
Reģ: 19.05.2014
Puisis izšķīrās kādus 2 mēnešus atpakaļ no savas draudzenes un sāka izrādīt man simpātijas, tagad tiekamies katru dienu, būtībā uzvedamies tā it kā būtu kopā, bet to publiski nevienam neesam teikuši un paši arī to neesam nolēmuši , jo puisis uzskata, ka tas būtu pārāk ātri pēc viņa attiecību izbeigšanas. Cenšos to saprast un respektēt. Bet man ir aizdomas, ka viņš tikuntā ik pa laikam ar savu bijušos sarakstās un šodien viņš teica man, ka brauks pie viņas , jo viņa gribot parunāt. Protams, ka esmu greizsirdīga , bet cenšos to neizrādīt un nemaz nezinu kā, lai viņam pajautā vai kaut kas ir starp viņiem, jo būtībā jau viņam es nekas neskaitos.. citreiz jūtos tā it kā viņš mani izmantotu, lai aizmirstu bijušo, bet tajā pat laikā viņš tiešām izrāda simpātijas, ir mīļš, saka jaukas lietas un grib pavadīt daudz laika kopā ar mani, un ja pašā sākumā, kad viņš man atzinās savās jūtās, biju apjukusi un nesapratu vai viņš man arī tā pa īstam no visas sirds patīk, tad tagad varu teikt simtprocentīgi , ka viņš ir panācis to ko vēlējās un man ir jūtas, simpātijas pret viņu. Kā jums liekas, kā man rīkoties šādā situācijā, ko darītu jūs?

Ceru, ka tas viss neizklausās muļķīgi priekš jums, bet nezinu kā savādāk, lai situāciju apraksta tik īsā veidā.

Paldies! :)
05.06.2014 12:04 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tu esi plāksteris, nu tak acīmredzami!
05.06.2014 12:11 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Tu esi plāksteris, nu tak acīmredzami!

diemžēl jāpiekrīt
05.06.2014 12:17 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Tu esi plāksteris, nu tak acīmredzami!


mhm, buus vien jaapiekriit!
05.06.2014 12:18 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.05.2014
Bet mēdz jau gadīties, kad tie plāksteri kļūst par kaut ko vairāk.
05.06.2014 12:21 |
 
Reitings 27
Reģ: 22.10.2009
Es arī biju plāksteris.. un nu jau gandrīz 4.5 gadus esam kopā. Tacu jāatzīstās, ka man vēl joprojām grauž tā sajūta, ka es sākumā biju plāksteris.. un to es tad tā uzreiz īsti nesapratu (vai drīzāk nemaz negribēju saprast, jo biju saķērusies). Tad nu tagad brīžiem ir stulba sajūta, kad atceros, ka viņš it kā bija kopā ar mani, bet reāli gribēja atpakaļ bijušo.
05.06.2014 14:06 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
PAT ja puisis būs sagājis kopā ar bijušo, viņš iespējams, tev neteiks to...Izmantos to, ka var pasēdēt uz 2 krēsliem vienlaicīgi.
05.06.2014 14:09 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Vai nu samierināties ar esošo situāciju (to, ka esi plāksteris un to, ka vienā jaukā brīdī viņš Tev par pateikt, ka šķiras no Tevis, jo ir sagājis atpakaļ ar savu bijušo dāmu) vai arī laicīgi aiziet pati prom.
Es izvēlētos tomēr otro, lai arī cik grūti būtu.
05.06.2014 14:19 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Diezgan nepatīkama situācija. Šeit nepareizi ir tas, ka tu esi gaidītājas lomā un viņš ir tas domātājs, kas nevar izlemt, vajadzētu būt otrādāk. Es droši vien būtu kategoriska. Ja jau brauc pie bijušās un ar tevi būt kopā ir par ātru, nu tad neko. Ja ir jūtas pret šo puisi, tad nepiekrīti tādām nenoteiktām attiecībām, pašai būs sāpīgāk. Ja atraidīsi šādu attiecību modeli, tad arī redzēsi vai tiešām patīc viņam vai arī esi tikai plāksteris.
05.06.2014 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
jāpiekrīt vien meitenēm.. Kādreiz, kad biju pavisam jauna, biju tā čaļa vietā - nedēļu pēc itkā šķiršanās, atgriezos pie bijušā, bet tā brīža draudziņam to neteicu, jo bija neērti, bail, gribējās makšķerēt ar 2 makšķerēm, utt. Pēc kāda laika gan viss nāca gaismā un tad bija pavisam neērti. Tā kā, meitene, gatavojies arī tādam variantam... Bet nu arī, ne visi ir vienā maisā bāžami. Varbūt tavējais tā nedarīs..
05.06.2014 14:25 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Pašlaik tu esi plāksteris, to varu apgalvot 100%. Jo kādu laiku atpakaļ pašai tā bija. Mēs viens otram bijām plāksteri, bet šis gadījums ir ar laimīgām beigām, jo radās abpusējas un īstas jūtas.
Nu jau nedaudz vairāk kā mēnesi esam tā nopietni kopā. Nedomāju, ka kkas tāds notiks, bet uzradās tas klikšķis. Negaidot. Tā, ka viss ir iespējams. Jāizlemj tev pašai vai ļausies tam, kas notiek vai nogriezīsi visu jau pašā saknē. Tu vari vinnēt un vari zaudēt. Laiks rādīs. Vienīgi sūdīgi, ka tā bijusī tur pinās pa vidu un maisa gaisu, ja viņš skries katru reizi, kad viņa pasvilps, tad nekas labs tur nesanāks. Jo mazāk kontaktēsies ar bijušo, jo jums abiem labāk. Un tev ir lielākas izredzes viņu dabūt.
05.06.2014 14:55 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
nemaz nezinu kā, lai viņam pajautā vai kaut kas ir starp viņiem, jo būtībā jau viņam es nekas neskaitos..

Vai tad tev ir jāskaitās viņam kaut kādā īpašā statusā, lai uzdotu tādu vienkāršu jautājumu?
tiekamies katru dienu, būtībā uzvedamies tā it kā būtu kopā

viņš man atzinās savās jūtās

Vēl jo vairāk, ja ir šādi, kāpēc nevari tā arī pajautāt? Pavisam vienkārši - starp jums vēl kaut kas ir?
05.06.2014 15:25 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
varbūt šobrīd tu esi savā ziņā kā plāksteris, diemžēl..bet šaubos, ka, pavadot kopā laiku,smejoties,izbaudot viens otru, viņš neaizmirsīs savu bijušo.
un par to greizsirdību..es droši vien būtu ļoooooti greizsirdīga arī,bet jāatceras, ka labāk lai tagad viņi visu izrunā, saliek pa plauktiņiem, nevis vēlāk, kad starp jums kaut kas būs, viņa uzrodas un vēlas izrunāt vēl neizrunātas lietas, šķiršanās iemeslus utt!
07.06.2014 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits