Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skumjas.

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Sēžu kā tāda losene pie puiša mājās un raudu! Sirds sāp. Kāds uzlabos man garastāvokli? Kādu joku?
03.06.2014 19:45 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Tagad izlasīju diskusiju, nu diezgan pabrīnījos cik mēs esam dažādas un kādas kurai ir pieņemams attiecību modelis. Noteikti šajā situācijā esmu ar NIKOLU uz viena viļņa - īpaši piekrītu komentāriem gan par to smacēšanu, gan par cosmo detektīvēm.

Par situāciju, nu te jūtams, ka meitene jauna - saku uzreiz, ka kādi 19 gadi tik ;) Nu abi strīdā vainīgi, gan puisis ar īsti netaktisko rīcību, gan meitene ar savu uzmanības trūkumu. Bet kam negadās? Nu tie strīdi ir jau domāti, lai no tiem ko iemācītos un iegūtu vērtīgu atziņu savā dzīvē, savās attiecībās.
Vienkārši ir jākļūst par pašpietiekamu sievieti. Dod vaļu savam puisim un ļauj viņam atpūsties bez tevis, ne jau vienmēr abiem jābūt kopā, ir vērtīgi vakaru pavadīt atsevišķi un sailgoties. Mēģini atrast savu nodarbošanos, iegūt jaunas paziņas - ja viņš redzēs, ka tev ir savas darīšanas un esi apmierināta ar dzīvi, viņš vairāk tieksies pēc tevis. Ideāls variants vispār ir vienoties ar drauga draugiem, lai ņem savas draudzenes un visi kopā brauciet kaut kur atpūsties.
06.06.2014 22:37 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Sinepe, ar draugu viss kārtībā?
06.06.2014 19:02 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Labosies? varbūt nav tavs īstais
04.06.2014 17:55 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Acīmredzot meitenei vajag saņemt aplauzienu uz savas ādas, lai saprastu šo visu, jo tiešām - visas pēdējās lpp attaisno puisi. Par to brālēnu, kurš atrakstīja viņai, ka citas meitenes necopē, arī smieklīgi.. Izslēdz naivumu! Pievienojos tām, kas uzskata, ka puisis viņu izmanto.
04.06.2014 17:52 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Es ļoti, protams, atvainojos, bet kāda brīvība pēc 1 gada attiecībām, kad pat nedzīvo kopā?
Par bērniem un dzīvokli runā, ha! Un ko tad, viņš regulāri pazudīs uz nakti, jo vajag takš krāniņu vakarus.
Kā jūs vispār varēsiet dzīvot kopā, ja jau tagad viens otru smacē un traucē?
04.06.2014 16:06 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
āā, un vēl jā par to šķiršanos arī bija kaut kas. domāju, ka čalis vnk nevar pateikt, ka grib brīvību visās tā vārda izpausmēs.
04.06.2014 15:30 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
meitenes vēl joprojām nav sapratušas, ka čaļi aizstāvēs čaļus. ja vajadzēs piesegs un sastāstīs tev visu ko vajadzēs. ko tu domā nav tāds? kā tu to vari zināt? kad man bija 19, es arī domāju, ka manējais tak nav tāds, viņš vispār uz citam neskatās, es taču esmu skaista utt. un? vecis ir un paliek vecis. es no malas skatoties uzskatu, ka attaisno viņu, jo pati negribi atzīt, ka kārtējo reizi esi pieņēmusi viņa izdarības, tādējādi vaino sevi. ok, iespējams, tu tiešām viņu pārāk smacē, bet puiša attieksme arī nav smuka. un tiešām pirms kāda laika lasīju diskusiju , kur rakstīji, ka jūs šķiroties. tad tiešām kādi bērni un dzīvoklis? skaties reāli uz visām dzīves situācijām, neļauj kāpt sev uz galvas.
04.06.2014 15:27 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vispār atcerējos diskusiju par to, ka Sinepes puisis jau 3x viņai ir pateicis, ka jāšķiras..

Nu okej. Domāju,ka tas šo situācju pavērš mazliet citā gaismiņā.:D
04.06.2014 14:15 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
shitaas cosmo detektiives ir fenomenaalaas!!!

no viena vaarda vai darbiibas gatavas uzcept detektiiva veeertu remonu! Kur probleema tajaa kaa chalim shad tad gribas atpuusties vienam, ar saviem draugiem?? Kas tur taads parsteidzoosh tajaa, ka chaliim, negribaas njemt pie draugiem, meiteeni kas sabozusies kaa puupeedis? Jus varat man brukt virsuu ar saviem gudrajiem teikumiem, bet nevienaam normalaam cilveekam, negribeetos tusejot ar draugiem, meiteni kas sabozusies uz visu pasauli un nedod dies veel sacels histeeriju tur.
04.06.2014 14:09 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Meitenes, pasaulē nekad nebūs taisnīguma. Ja nepievērš uzmanību tam , un pieņem to, kā tas ir , tad cilvēkiem rodas iespaids- "'Tā nu gan ir mīkstmiese, nevar neko pateikt, naivule,mīkstčaule "' u.t.t. Ja otru pusi zāģē un ēd bez sāls , tad cilvēki atkal domā - "Ta nu gan šim draudzene, uzreiz tādu pamest, es nespētu ar tādu dzīvot, nabadziņš." Kāds tam visam ir vidusceļš? Tas viss ir koks ar diviem galiem...
04.06.2014 14:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Vispār atcerējos diskusiju par to, ka Sinepes puisis jau 3x viņai ir pateicis, ka jāšķiras.. Vai nu abiem ir ļoti jāpiestrādā pie attiecībām, saviem raksturiem, vai arī jāiet katram savs ceļš. Lai veicas, Sinepe :)
04.06.2014 14:04 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Bet vispār, pa manam, Tu viņam esi ērta, lai dabūtu to, ko grib (pati zini ko), jo šitās runas, pfff. Paņem augšā no grīdas savu pašcieņu un atrodi tādu, kurš Tevi novērēts un, kuram Tu patiksi pietiekami, lai cienītu Tevi.


kas par mulkiibam! chalim gribas atpuusties shad tad airi vienam , tad tas uzreiiz nozimee, kaa viss neciena, kaapj uz galvas uutt :D
04.06.2014 14:02 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Mīļā meitene, tā rīkojoties un ignorējot, viņš pats pasaka, ka visu grib izbeigt. Tikai ir par gļēvu, lai to pateiktu acīs.
04.06.2014 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jā vakar es uz savējo arī sadusmojos, jo šis nevarēja man izpalīdzēt. Man vajadzēja darbam nokopēt pasi, pirmo palīdzību un vidusskolas atestātu. Pajautāju vai varu ieskriet pie viņa darbā un nokopēt, lai man nav jākavē darbs un jāiet uz bubliotēku kopēt to visu. Šis pateica, ka nē. Es pateicu, ka man mazliet izpalīdzēt nevar. Grūti ir? Paņēmu savu tējas krūzi un aizgāju uz virtuvi savākties. Ejot no mājas ārā viņš teica, ka varu aiziet nokopēt pie viņa. Bet es biju apvainojusies un aizgāju uz bibliotēku kopēt. :D Vakarā jautāju šim, kas pa problēmām, ka nevar izpalīdzēt man. Izrādījās mājās gaiss nebija un viņu vēl alerģija moka, ka uzvilcies bija. Nē nu viss vakarā kārtībā bija :D
04.06.2014 13:35 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Oho, vakar tiešām bija kaut kāda strīdu diena:D Man vakar bija tik interesants strīds, ka es vēljoprojām nevaru saprast kas tur bija. Bet galvenais, ka gulēt pēc tam negribējās un es līdz četriem rītā sēdēju iedvesmota bakalaura rakstīšanā:D
Diskusijā lasīju galvenokārt Sinepes atbildes, aizmigšu kamēr pārējās izlasīšu:D Pēc manām domām puisis galīgi neko sliktu nebija izdarījis. Viņš noteikti ir tāds pēc dabas, nevis tāpēc, ka tevi nemīl. Es viņu saprotu, jo esmu tāda pati, un manam puisim arī ar to ir grūti samierināties. Un tas, ka jūs pavadāt kopā KATRU vakaru ir daudz un mani arī tas smacētu nost. Jūs pagaidām viens otru īsti nesaprotat, paies laiks un gan jau būs labi:)
Ehh, tagad tik jāizdomā ko ar savu strīdu darīt:D
04.06.2014 13:26 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Izlasi "Sievietes, kas mīl par daudz". Visu no vāka līdz vākam, un tad tev būs vieglāk saprast, kā labot šo situāciju (iespējams, jau ar citu puisi, bet tam nav nozīmes, jo šī problēma sakas tevī, tajā kā tu izvēlies puišus).
04.06.2014 13:07 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Nu man ir tāda nojauta (šoreiz tikai nojauta), ka puisis meiteni ciemos īsti nesauca. Ja būtu saucis ciemos un tad aizlaidies prom, tad jā, cūcīgi.
04.06.2014 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
lasot womankind komentāru sapratu, ka justos gaužām neērti svešā mājā, ja cilvēks,pie kā esmu atnākusi, tur nemaz nav :D
04.06.2014 12:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ko tieši puisis izdarīja nepareizi?

Nu man liekas nenormāli un nepieņemami atstāt savu ciemiņu/draudzeni vienu, savās mājās un aizšaut kaut kur prom. Tā teikt - sēdi un gaidi, kaut kad būšu atpakaļ, tevi līdzi ņemt negribu. Nu kaut kas līdzīgs, kā ar sunīšiem dara, kad jāiet tur, kur nav ērti to paņemt līdzi.

Pieredzes nav nedz meitenei, nedz čalim. Nu nerisina tās lietas tā. Jārunā par savām vēlmēm. Kaut vai meitenei pirms ierašānās, sazvanīties, painteresēties par puiša plāniem un tikai tad ierasties. Tāpat pusim laikus plānot kādas savas lietas, laikus par to informējot savu meiteni.
04.06.2014 12:20 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Ko tieši puisis izdarīja nepareizi?

Viņi, cik sapratu, kopā pavada katru vakaru. Viņš vēlējās vienu vakaru pavadīt kopā ar draugiem. Man liekas, ka nekas ārkārtējs tas nav.
04.06.2014 12:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits