Skumjas.

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Sēžu kā tāda losene pie puiša mājās un raudu! Sirds sāp. Kāds uzlabos man garastāvokli? Kādu joku?
03.06.2014 19:45 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Manējais dažreiz arī mani neņem līdzi, bet labi vien ir.. viņš vairāk domā par to, ka man būs garlaicīgi. Tas arī tādos gadījumos, ja brauc mašīnu skrūvēt. Dažreiz jau paņem līdzi, ja zina, ka tas nebūs uz ilgu laiku. Parasti arī es paņemu kaut ko līdzi tādos gadījumos, lai izklaidētu sev laiku.

Varbūt arī viņš negrib, lai Tu garlaikojies. :)
03.06.2014 20:53 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Būbija - manā galā strīds temperamentu nesakritības dēļ. Un, šķiet, tas nav apslāpējami. :D
03.06.2014 20:57 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
pff, vēl saka,ka spāņi ir temperamentīgi :D
03.06.2014 21:02 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
tad neesi dura un neraksti pirmajam, es zinu, ka tas ir grūti. man arī ir bijis posms ar puisi, kad bija grūti laiki. es vienmēr pie sevis nodomājos, ka neskriešu puišiem pakaļ, tā arī dzīvoju līdz vienai reize, kad es pirmā zvanīju un rakstīju. pēc kāda laika sāku justies pazemota un pārtraucu to. beigās pats atkal saka skriet pakaļ. labi bija abiem problēmas, bija visādi. bet tici man ja arī pati rakstīsi pirmā un viņš piekritīs tikties, jūs būsiet kopā, vai tu tiešām jutīsies labi, vai jutīsi, ka viņš to tiešām vēlās? pati saki, ka tiekaties tikai vakaros un viņš tev uzraksta, ka vēlas arī viens patusēties. ļoti labi atmiņā palicis viens laika posms, kad vasarā, kā jau visi tusējāmies pa āru visu laiku, ar mašīnām utt. bija viens puisis, kas savu meiteni gandrīz nekad neaicināja, kad viņa zvanīja viņš izlikās, ka ir pie mammas, palīdz viņai, vai , ka taisa mašīnu utt. uz maniem jautājumiem kāpēc viņš tā dara, viņš atbildēja, ka viņa vienmēr bojājot gaisu, vienmēr budžojoties, nekad neko negribot darīt, nekad nekas neesot labi. padomā, vai ar tevi tā nav?
03.06.2014 21:08 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nesaprotu tos cilvēkus (sievietes un vīriešus), kad par katru cenu cenšas saglabāt attiecības. Uzskatu - ja partneris vēlas iet, tad nevajag viņu turēt. Turklāt, "skrienot pakaļ" otram, cilvēks pazemo sevi un zaudē cieņu, pirmkārt, pats savās acīs.



Patiesi.
03.06.2014 21:57 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sinepe, Tu puisim esi apnikusi un viņš tevi izmanto tikai seksam. Pašcieņa nemaz nav? Nu nav viņš misters ideālais un miljonārs, lai Tu viņu nepamestu.
03.06.2014 21:58 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.06.2014
Pavasaros čaļiem interesē sekss, tehnika, aliņš pie dabas. To vienkārši vajag pieņemt. Ja viņš nodarbojas ar auto un to remontu, tad mašīna ir pirmajā vietā. Par to gan nevajag pārāk saskumt un taisīt histēriju, jo viņam tas sakritīs uz nerviem. var eksperimentēt - kad viņam neveicas auto remontā, seksīgi apģērbties, pieiet klāt un uzprasīt - kapēc šitā detaļa ir pārlūzusi uz pusēm, tam tā vajag būt? Garantēju, ka sekss nebūs visu nedēļu, vismaz ne Tev.

Starp citu, Tev druškas nav, ar kuru kopā iziet pastaigā vakarā, pasūkt kādu kokču?
03.06.2014 22:05 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Attiecibas vienmer viens mil vairak. Un ta esi TU sajas attiecibas.
Nav labi!
03.06.2014 22:06 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Par to apnikšanu, teikšu tā - Drīzāk viņam manis ir par daudz nekā esmu apnikusi. Ja būtu apnikusi, tad taču pats nenāktu bieži vien pie manis ciemos un vispār visu laiku attaisnotos, ka citas lietas darāmas! Tiekamies mēs KATRU vakaru. Pa dienu sanāk retāk , jo viņam darbs un, kad viņam brīvdiena, tad viņš to grib pavadīt pa dienu ar savu hobiju vai arī ar kādu draugu, jo ļoti labi zina, ka vakarā mēs tiksimies un tas laiks būs man. Pie strīdiem esmu vainīga es(itkā), jo man tā laika ar viņu ir par maz. Tad nu iet skandāls. Asaras utt. Viņs man daudz reizes ir teicis, ka vajag kādu dienu netikties, jo diendienā tas esot nogurdinoši! Un tad man rodas tā sajūta, ka es esmu tā, kas mīl vairāk nekā viņš(lai cik grūti to būtu atzīt). Šad tad man mierina doma, ka viņš stāstīja par iepriekšējām attiecībām, ka meitene esot pārmetusi , ka maz laika pavada kopā. Un tad, kad atceros to stāstīto, itkā saprotu, ka viņš ir vienkārši tāds cilvēks, kas neatdot sevi pilnībā tikai attiecībām.Viņš dod priekšroku sevis pilnveidošanai utt. Un tikai pēc tam visam pārējam! Bet sāp. Ai kā sāp.
Tagad sēžu savās mājās. Un domāju, kas būs rītdien. Kad viņš man piezvanīs un vai vispār piezvanīs?
Tā mums viss ir labi attiecībās, mīļums, uzmanība vienam no otra pietiekoša.Viss kā pasakā, tikai tas, ka viņš uzskata, ka mums jātiekas retāk, bet es uzskatu , ka biežāk.
Aij, viss ir viens liels SŪDS.
03.06.2014 23:26 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
Sinepe, manuprāt, tu izdari kļūdu viņu visu laiku attaisnojot. jūs esat kopā tikai gadu. cik atceros man pēc gada vēl bija tas periods, kad gribējās būt pēc iespējas vairāk kopā, abiem. es saprastu, ja tas būtu pēc vairākiem gadiem. nu mēģini sevi kaut kā nodarbināt, izrādīt, ka tev arī ir citas nodarbes. uz sms nevajag atbildēt uzreiz, atbildi pēc laiciņa, lai domā, ka esi aizņemta. izvērtē situāciju. bet tas ir tikai gads, un ja neesi laimīga attiecībās, nevajag skriet pakaļ, jo, kas būs pēc pāris gadiem?
03.06.2014 23:31 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
un vēl jautājums kāpēc tad viņš teica, ka nevari viņam doties līdz? labi kaut būtu garlaicīgi, mēģinātu iesaistīties utt.
03.06.2014 23:32 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
kāpēc tad viņš teica, ka nevari viņam doties līdz?

Tādēļ, ka es tajā brīdī biju kā pūce un viņam nepatīk, ja es tāda esmu viņa draugu priekšā. Viņam patīku smaidīga blakus.
03.06.2014 23:34 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Varbūt arī viņš negrib, lai Tu garlaikojies


ko juus te zilejat kafijas biezumos? chalis skaidri un gaishi uzrakstiija, ka kaadu dienu grib atpuusties viens
03.06.2014 23:35 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Sinepe, manuprāt, tu izdari kļūdu viņu visu laiku attaisnojot. jūs esat kopā tikai gadu. cik atceros man pēc gada vēl bija tas periods, kad gribējās būt pēc iespējas vairāk kopā, abiem. es saprastu, ja tas būtu pēc vairākiem gadiem. nu mēģini sevi kaut kā nodarbināt, izrādīt, ka tev arī ir citas nodarbes. uz sms nevajag atbildēt uzreiz, atbildi pēc laiciņa, lai domā, ka esi aizņemta. izvērtē situāciju. bet tas ir tikai gads, un ja neesi laimīga attiecībās, nevajag skriet pakaļ, jo, kas būs pēc pāris gadiem?

Es zināju, ka manis uzrakstītais izskatās pēc attaisnošanas, bet tā nav. Es vienkārši uzrakstīju kā es to redzu!
03.06.2014 23:35 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
ko juus te zilejat kafijas biezumos? chalis skaidri un gaishi uzrakstiija, ka kaadu dienu grib atpuusties viens

+++
Ja viņš grib atpūsties viens? Vai tiešām tas nozīmē, ka nemīl un, ka esmu apnikusi?;//
03.06.2014 23:36 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
nu kamõn, vai tad tu esi kaut kāda lieta, ko atrādīt draugiem tikai tad, kad esi smuka un smaidīga? kas tā par attieksmi. es nezinu varbūt tas ir bērnisķīgi, bet es apvainotos, jo, piemēram, varbūt es iekšēji ļoti slikti jūtos un tiešām vēlos ar viņu pabūt, bet viņš no sakuma pasaka, gribu gulēt, bet pēc tam aj tu neizskaties tik labi kā vajadzētu, es eju āra, bet tu paliec mājā.
03.06.2014 23:37 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
zuze, tu pārprati. Viņš negrib , lai esmu kā pūce, jo zina, ka būšu neapmierināta un bubināšu visu laiku.
03.06.2014 23:38 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
es to tikai saku pēc savas pieredzes, es negribēju pati pieņemt, ka es viņu attaisnoju. kā sāku domāt, ka viņš tomēr izturas slikti, tā uzreiz , bet nē viņš taču ir labs utt. tev jau pašai labāk zināms kā īsti viņš izturas pret tevi, bet es to uzskatītu par necieņu, ka man pasaka tu esi pūce sēdi mājās.
03.06.2014 23:39 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ziniet, ir cilveeki,kas pamatoti celj trobeli par to, ka truukst uzmaniibas, veltiitaa laika no otras pusiites.. Bet arī ir cilveeki , kuriem uzmaniibas nekad nav gana, kaa energijas vampiiri, gatavi suukt un suukt lidz peedejam .. Un tad tas otrs,kam nemitiigi skandina, izsiikst.. Nesaku , ka tas nozimee, ka nemiil, bet vienkaarsi saak ''smaceet nost'.

kaa ir Tavaa gadiijumaa, gruti komenteet. To Tu pati visslabak zinaasi :)
03.06.2014 23:40 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
zuze, laikam atkal būs tāda kā attaisnošana, bet zinot mani, kad esmu pūcīga, pati sevi neņemtu nekur līdzi.
03.06.2014 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)