Dabīgo matu audzēšana

 
Reitings 55
Reģ: 23.03.2014
Sveikas meitenes!
Tātad audzēju dabīgos matus kopš pagaišā gada septembra. Daudz jau nau, līdz 10 cm, kas izskatās tikai pa pakausi, knapi līdz ausīm.
Mati dabīgie gaiši, pārējie brūni.
Vajag kaut kādu stimulu, jo savādāk gribas krāsot ik pa laikam, tāpēc rakstu, vajag uzmundrināt, vēl kāda, kas audzē un var padalīties ar pieredzi.
Varbūt ir kādi ieteikumi matu augšanai, jo pagaidām liekas, ka paknapi aug! !!
29.05.2014 23:00 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Bija tumši, tumši brūni. Gandrīz melni. Apnika katru mēnesi krāsot. Oktobrī iekrāsoju/iebalināju gaišas krāsas šķipsnas un kopš tā brīža ir atauguši 14cm. Garumu gan saīsināju par padsmit cm, lai ātrāk sasniegtu rezultātu, bet ir iepaticies. Lai būtu pilnībā mana matu krāsa, vēl kādi 10cm (+/-1-2cm, tā kā pakāpē griezts) atlikuši, ar noteikumu, ka saglabāju tagadējo garumu.
Uz nākamo vasaru būšu jau ar savu matu krāsu :)
17.08.2014 22:37 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Es pievienojos barinam :) audzeju dabigos mazliet ilgak par pusgadu. Nolemu ari nogriezt isus,lai atrak ataug. Smuki man tagad neizskatas nemot vera ieprieks krasoto krasu .
TACU ! mani motive tas,ka tagad redzu,ka dabigie ataugusie mati ir tik veseligi un gludi un tas,ka es zinu cik es smuka busu ar jauno frizuru :D :D
17.08.2014 22:58 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Kāda izmanto rīcineļļu matu augšanai? Man tā kā mājās stāv 1 pudelīte, bet bail, ka nav baigi zieķīga un tad nevar viņu kārtīgi izskalot un mati paliek taukaini..
18.08.2014 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es ataudzēju savus gaišos no zili-melniem (uzsveru: ļoti tumšiem matiem!) krāsotiem matiem. Sāku 1.kursā, "nobeidzu" 3.kursā. Izlaidumā visi garie mati bija gaiši. :)
skats pa rubli, bet nu manī bija tāāāds gribasspēks, ka nebija domas padoties.
18.08.2014 12:41 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Es arī šobrīd audzēju savu dabīgo matu krāsu (tāda kā manā profila bildē). Esmu gan sākumstadijā, jo savi mati ir izauguši tikai aptuveni 3 - 4cm. Pirms tam kādus 3 gadus staigāju ar blondiem matiem, bet tā kā pamatīgi bija jau apnikuši tie salmi uz galvas, kas nebija ne veseli, ne gari, tad nosliecos par labu saviem pelēkajiem matiem. Tā nu tagad pamazām pārkrāsoju blondos matus dabīgajā tonī un pārējiem ļauju augt ārā. Iedomājoties vien par to, cik spīdīgi un zīdaini viņi būs pēc 2 gadiem, šobrīd esmu pilna apņēmības nepadoties, kā arī labi, ka apnikās tie blondie mati un nemaz šobrīd negribas iet atpakaļ uz salmu galvu. :D
Draugs, gan laikam nokāris degunu, jo viņš ļoti vēlējas, lai palieku ar gaišiem matiem, bet neko darīt. :D Šobrīd nākamajā friziera apmeklējumā plānoju piekrāsot dabīgā toņa šķipsnas klāt(pāreju uz dabīgo toni pakāpeniski) un nogriezt vismaz 2cm no matu galiem, jo man viņi ir noriebušies, sausi un visu laiku pinkājās..ehhh. :( Tāls tas ceļš ejams līdz skaistiem matiem, bet noteikti tā vērts.
18.08.2014 13:15 |
 
Reitings 37
Reģ: 14.08.2014
Es savējos veiksmīgi ataudzēju no melniem uz pelēkbrūniem, bija ilgs process, kopumā tas prasija 1,5 gadus, un skats ar nebija no tiem labākajiem, bet, lai paātrinātu procesu, nogriezu karē griezumu no vidēji gariem matiem, griezu ik pa 2 mēnešiem. Tagad mati ir veiksmīgi atauguši un izauguši jau kādu gabalu pāri pleciem. :)
18.08.2014 13:47 |
 
Reitings 871
Reģ: 03.01.2013
Tēma veca, bet būtu interesanti uzzināt, kā tad ir veicies ar ataudzēšanu šo 2.5 gadu laikā :D :)
08.01.2017 20:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits