sirds klapes, roku trīcēšana utt.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes. Tātad ir iegadījies, ka universitātē, kur mācis, jau vairākus mēnešus bibliotēkā mani ir piesaistījis viens puisis. Patiesībā es pat nezinu, kā to nosaukt, viņš pastāvīgi te mācās, seja dusmīga, bet kad ierauga mani, uzreiz skatiens citādāks, bet man rokas sāk trīcēt un piemetas tādas sirds klauves, it kā būtu skrējusi vairākus kilometrus.. man par viņu gribas uzzināt visu un es to nenosauktu par iekāri, ko jūtu, bet kaut ko daudz augstāku, nepratīšu aprakstīt, bet kad ieskatamies viens otram acīs, man ir sajūta, ka būtu ssapnī un pēkšņi kristu no liela augstuma.
Tādēļ es vēlējos uzzināt, vai kāda ar vīrieti, kas viņā izraisa tādas sajūtas un to,ka normāli nevar viņam ieskatīties acīs, vai esat iepazinušies un vai bijāt kopā/esat kopā?
Paldies jau iepriekš, esmu ļoti sauztraukusies, pat normāli koncentrēties viņa klātbūtnē nespēju..
28.05.2014 15:51 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
sunshine, par šo man arī teica, ka varot būt, ka sapazīstas un jūtas uzreiz pazūd. :) Bet labāk to uzzināt, nekā mocīties pēc tam domās, kā būtu bijis..
28.05.2014 22:39 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Vai tiešām nevienai nav bijis turpinājums tādam stāstam?

jā, ar puiša draugu :D turpinājums ir tāds, ka man interese ātri pārgāja, viņam gan parādijusies...
28.05.2014 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits