Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka lai savacos !?

 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
Sveiki damas , sveiciens saulainaja dienaa..
Man ir sekojosho problema , varbut kada var dod kadu padomu ? > tatad lieta sekojosha, mums ar manu meiteni ir ljoti ilgstosas attiecibas , jau 9 gadi gimene aug meitinja 2 gadinji bet .. pedeja laikaa stridamies bez gala .. galvena problema stridos esmu es, respektivi pelnu par maz , majas neko nedaru ,gimeni atstaju novartaa .
pateikshu kapec manuprat ta man parmet ... stradaju ofisaa , darba arprataa daudz, stress . biezhi darba sezhu lidz 8-10 vakara jo paspet pa dienu visu nevaru . pec darba speka nav neko majas padarit , pa brivdienam ir shadas tadas halturas ,respektivi piepelnos , par ko atkal dabunu kragaa ,ka redz man nav laika gimenei.
kapec tad ta raujos pa vairakiem darbiem ? dzivojam pie vinjas vecakiem (konkretak mammas) teva vinjai nav .. stradaju tikai es respektivi maksaju par dzivokli , skaititajiem, ikdienas rekjiniem, partikai, sadzives lietas un protams mazajai pamperi , putrinas ari drebes pashiem un bernam , tagad pedeja laika pie mums dzivo vinjas tante ar meitu kura izskjirusies , tatad kopaa sanak ka uzturu 5 cilvekus ,vel palidzu savai mammai kura dzivo laukos jo man tevs ir miris .
te sakas tas ko es nesaprotu , par visu jamaksaa , est gribas , bernam nepateiksi -nechura nebus naudas pamperiem , bet majaas man japalidz audzinat berns..jo kas es par tevu ka meita mani faktiski neredz?
esmu runajis vairakkart par to ka jaierobezho terinji , bet viss veltigi .
tagad viss ir tadas auzaas , ka stress ir nenormals un esmu ievelies nakoshaja bedree ,lai nonjemtu stresu vakaraa alinsh , bet juutu ka saku ar to pa daudz aizrauties .. bez paris izdzertiem alinjiem vienkarshi nevelos iet majas ,zinu bus stridi, parmetumi , kashkji, visas taas sejas ..
vienigais kas kaut cik mani vel dzen kko darit nenolaist rokas pa visam ir mana meita , par parejo man ir tik ''pofig'' (TA KA NEKAS-PILNIGI NEKAS NEINTRESEE) vienkarshi vairs nekas nesniedz nekadu prieku.. taka kkads robots stradaju un viss.
Kaa man savakties , beigt plegurot un savakties?
22.05.2014 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Kāpēc tava draudzene nestrādā? Un laikam draudzenes māte ar nestrādā, ja jau viss ir uz taviem pleciem. Tad, lai būtu miers mājās, mamma pieskata meitiņu, draudzene strādā un galu galā, tev nebūtu tik traki jāraujas. Tad arī būtu laiks meitiņai.
22.05.2014 09:40 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Tieši tā, kāpēc 4 pieaugušām sievietēm nevajadzētu strādāt? Tur taču jābūt 4 ciparu algai, lai varētu normāli visus uzturēt!

Viena lai pieskata meitu, pārējās lai iet strādāt! Protams, ka tu jūties drausmīgi, ikviens tā justos, ja pārējie neko nedarītu un tikai kapātu!
22.05.2014 09:42 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kāpēc tava draudzene nestrādā? Un laikam draudzenes māte ar nestrādā, ja jau viss ir uz taviem pleciem. Tad, lai būtu miers mājās, mamma pieskata meitiņu, draudzene strādā un galu galā, tev nebūtu tik traki jāraujas. Tad arī būtu laiks meitiņai.


++
22.05.2014 09:42 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
piekrītu Mr.Penguin :) lai meitiņu pieskata kāda no vecmammām un lai draudzene arī sāk strādāt.

Vari noorganizēt brīvdienās kādu pikniku pie ūdens jums trijiem un mierīgi izrunāties ar draudzeni. Tev nav pienākums uzturēt visus,kas ievācas draudzenes mammas mājā...
22.05.2014 09:44 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Kāpēc tad draudzene nestrādā? Meitiņu var iedot pieskatīšanai vecai mammai
Neuzskatu, ka tev būtu jāuztur vēl viņas ģimene.. Kā tava draudzene vispār ko tādu var pieļaut un vēl pārmest?
22.05.2014 09:44 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
bērnam 2vos gados nebūtu jāmāca iet uz podiņa? un putras? bērns jau var ēst kartupelīšus saspaidītus un citas pārtikas. putras viņam, manuprāt, nav vajadzības pirkt. tas tā atkāpe, kur var ekonomēt naudu. bet kāpēc vispār dzīvojat kopā ar viņas māti? jums būtu nepieciešama sava vietiņa. un par nestrādāšanu, kāpēc viņa nestrādā? grūti atrast darbu vai kas cits? bērnam bērnu dārzs?
22.05.2014 09:44 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Es arī nesaprotu, kur problēma draudzenei strādāt. Ja jau dzīvojat ar māti, kura arī nestrādā, tad jau viņa vismaz var pieskatīt bērnu, kamēr tava draudzene būs darbā.
22.05.2014 09:45 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Tiesham, jasavacas drizak gjimenei, nevis tev! 2 gadi bernam jau ir tas vecums, kad mamma var sakt skatities kkadus darbus, kaut no majam. Tas radinieces vsp prieksh kam ir jauztur? Principa jus neesat gjimene, Tu maksa par sevi, sievu un bernu un, iespejams, sievas matei, ja jau reiz dzivojat pie vinjas. Bet tiesham paruna ar sievieti, saki, ka nav isti ok, ka tu esi vienigais pelnitajs, un par to dabu dzirdet visvairak. Iespejams jums jamekle kads savs mazais dzivoklitis, vmsz tur bus cita atmosfera. Vismaz man savakties palidz parmainjas, kkas jauns dzive ienak, un uzreiz girbas darboties, cinities.
Veiksmi :)
22.05.2014 09:45 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Piekrītu Mr.Penguin - saki, lai sieva/draudzene (nav svarīgi) iet strādāt. Galu galā tas nav tavs pienākums uzturēt viņas tanti un tantes meitu. Viss ir kārtībā - ģimene ir ģimene, bet visam ir robežas. Šajā situācijā liela kļūda ir uzņemties lieku atbildību. Un tante ar saviem bērniem ir lieka atbildība. Ja viņai nav kur iet, ir krīzes centri. Diemžēl, ja nav mācējusi savu dzīvi dzīvot un sakārtot Tev nav jāstrebj viņas putra. Tavs pienākums ir Tava meita, bet meitai ir vajadžīgs tēvs skaidrā prātā, kurš nav noguris no vergošanas ofisā un naktsdarbos.
22.05.2014 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
2gadigam bernam jau sen uz podu ir jaiet, saprotu uz gulesanas laiku pampers, pareja laika uz podu. Uz akciju perku paku nepilni 10€ maksa un pietiek ilgam laikam. Ta ka uz paperiem vainu novelt nevar. Putrinas- kadas putrinas 2gadigam? Saprotu, ja berns ir slims un esanas problemas, reali tada vecuma berns ed to pasu, ko pieaugusie.nesaprotu, kapec jauztur 4cilv? Mate ar tanti mierigi var stradat. Tante+berns nu un, kad izskiras? Bernam ir tevs un tevam ir japalidz savam bernam, sliktakaja gadijuma uz alimentiem uzlikt.
22.05.2014 09:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Viens strādā, pieci nestrādā - nu tur tiešām jāstrādā no rīta līdz melnai naktij, lai varētu visu pavilkt. Meitiņai ir divi, jā, vēl maza, bet tas vairs nav tas vecums, kad bez mammas nu nekā. Pie tam, ja vēl vecmāmiņa pa mājām, tad meitiņa mierīgi var iztikt arī bez mammas blakus. Te tiešām izskatās, ka finansiāla situācija ģimenē ir tāda, ka jūs īsti nevarat atļauties to, ka draudzene nestrādā.
22.05.2014 09:50 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Sievietes spēkos ir vīrieti ne tikai pacelt , bet arī nogrūst zemē tā, ka otreiz nepiecelsies.
Tev jātiek skairdībā ar savu sievu. Sievai jātiek skaidrībā ar māti. Mātei ar tanti un viņas meitu.
Pašlaik sanāk kā tajā anekdotē - Sievietei vajadzīgi trīs dzīvnieki. Jaguāru ērtai braukšanai, lapsu ap kaklu un ēzeli, kas par to visu maksā.
22.05.2014 09:51 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es nesaprotu,kā tu sākotnēji parastījies uz šādu variantu, ka tu viens velc visas slinko dāmu vēlmes un rēķinus?
22.05.2014 09:53 |
 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
kopsavilkums tads , dzivojam pie vinjas mammas ,jo vinjas mamma delj veselibas problemam nestrada ari meitu del shis problemas nevar auklet visu dienu , ta jau palidz ar mazo bet minimali, taa ka meitenei japaliek ar bernu pashai , uz darzinju vel nevar laist ....
domajam ka letak bus dzivot tur pie mammas maksat tikai komunalos ,jo dzivoklis personigais , neviss iret -maksat iri+ skaititajus svesham . .un meitene taapat kategoriski atsakas dzivot bez mates vinjai nav ne bralju ne masu un vinja uzskata ka matei japalidz . taisniba bet es viens vairs nevaru izturet
ta tante tik solijas uz laicinju , bet pedejo reizi kad runaju atbilde bija ka : ''tu te neesi saimnieks'' un galu gala radiniece ..
mana mamma dzivo laukos 80km no rigas vinja nevar palidzet .
meitinju uz podinja radinam , bet naktis ,vai ejot araa tapat tie pamperi vajadzigi ..
22.05.2014 09:56 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
vēl iedomājos kāpēc draudzene nestrādā, varbūt viņai kādas mācības vai kas ( es tā iedomājos pēc sevis pagaidām, ka draugs mani uztur, jo man pašlaik daudz mācību prakse, par ko nemaksā un ko īsti nevaru apvienot ar pelnošu darbu, bet tas atsver to, ka es savulaik uzturēju viņu, kad strādāju, tā , ka esam kviti ) bet kāpēc būtu tantes un vēl sazin kas jāuztur to gan es nesaprotu + ko tā pati tante saka, neērti nav uzgrūsties citai, lai maksā?
22.05.2014 09:57 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Vienmēr esmu apbrīnojusi bezkaunīgos radiniekus, kas uzsēžās uz pleciem un tēlo, ka nesaprot kas notiek. Kā jau meitenes iesaka - izrunājies ar draudzeni un pasaki, ka tik daudz strādā, lai spētu uzturēt visus, bet dzersties, jo negribi mājās pārmetumus dzirdēt! Domāju, ka bērnu uz bērnu dārzu, tanti uz mājām, bet draudzene, lai strādā.
Manuprāt vislabākais kā to izdarīt ir kā ieteica Chiepina

Chiepina: Vari noorganizēt brīvdienās kādu pikniku pie ūdens jums trijiem un mierīgi izrunāties ar draudzeni. Tev nav pienākums uzturēt visus,kas ievācas draudzenes mammas mājā...


Man jautājums Tev: vai ofisā Tu paliec līdz 8-10 tādēļ, ka gribi vairāk nopelnīt? Vai arī tā ir regulāra prakse....un arī daba devējs Tev sēž uz pleciem? Ja jā, tad padomā un paanalizē sevi - vai neesi uzņēmies patstāvīgo darba zirga lomu? Esi vīrietis - paud savu nostāju, nepakļaujies visiem, kas grib uz Taviem pleciem sēdēt, savādāk atnāks vēl kāds radinieks ;) Tici man, Tevi sāks cienīt!
22.05.2014 09:58 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Vispār šajā stāstā man ticamības moments pazuda tieši tur - 2gadīgam bērnam vajag pamperus un putriņas.
22.05.2014 10:00 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
kas tā ir par tik lielu slimību, ka nevar auklēt? ja jau tik traki, tad jau jābūt kādai invaliditātes pensijai? nu es tā filozofēju. par bērnu divos gados bērnu var laist dārziņā,jautājums vai ir kur. uz vasaru var kādu kaimiņu meiteni palūgt pieskatīt, samaksāt. māte var iet meklēt darbiņu. un labi, ja jau vecā māte nevar pieskatīt, tad , lai to dara tante, kāpēc tad viņa to nevar darīt?
22.05.2014 10:00 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
un 2gadīgu bērnu jau var laist dārziņā
22.05.2014 10:01 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Vēl jautājums: Kāpēc nenoīrē savu dzīvokli? Ja maksā par dzīvokli, skaitītājiem un uzturi vēl visus svešā dzīvoklī, tad tas noteikti nav lētāk kā savu dzīvokli īrēt. Es domāju, ka tas būs viens no risinājumiem kā atkratīties no parazītiem!

Ja baidies no draudzenes viedokļa, tad vienkārši novstādi viņu fakta priekšā - ka tā būs un viss! Ka tā būs ērtāk, labāk un lētāk, ka nebūs tik daudz jāstrādā, jo vismaz pāris cilvēkiem Tev nebūs nauda pārtikai jāpelna!
22.05.2014 10:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits