Par breketēm Stomatoloģijas Institūtā..

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau. Gribēju jautāt vai kādam tā ir gadījies? Nedaudz pastāstīšu savu problēmu, vairāk mani skar uzcenojums..
Es izlēmu, ka likšu breketes SI. Aizgāju uz sākotnēju konsultāciju pie ortodontes. Viņa uzreiz tajā pašā dienā mani nosūtīja uz rentgenu, un paņēma žokļu nospiedumus (vēlos likt abiem žokļiem breketes). Par to visu es samaksāju pāri 50 eiro..
Tad viņi konstatēja to, ka man augšējais žoklis ir mazāks par apakšējo, tad nu viņi taisīšot man operāciju un paplašinās žokli (liks Drēzdenes skrūvi).. Viena skrūve maksā ~460 eiro +pabrīdināja, ka varēšot būt dārgāk, tad jau redzēšot (!!) (ortodonte nevarēja pat pateikt precīzu cenu, nezinu kpc) Tad viņa teica, ka jāsūta tā skrūve no Vācijas un jāgaidā +- mēnesis, bet viņa nevar solīt kad tā būs, jo viņiem esot ar Vāciju sliktas attiecības. Labi..
Tad es gāju uz konsultāciju pie ķirurga, lai uzzinātu, cik tad beigās man ir jāmaksā par skrūves ievietošanu, vispārīgajā narkozē... Viņš pateica, ka narkoze maksās ~300 eiro un viņa pakalpojumi būs vēl kādi 300 eiro. No kurienes tādas cenas??! Neviens neko skaidri nevar pateikt. SI mājaslapā vispār nav tādu cenu, kaut arī tur var redzēt visus piedāvātos pakalpojumus, un tie ir zemāki, nekā man tos pasniedza.. Man ir 17 gadi, ķirurgs teica, ka studentiem esot atlaides. Bet kur tā atlaide?
Pēc maniem aprēķiniem man par operāciju, skrūvi un anestēziju ir jāsamaksā ~1000 eiro. Nenormāla cena! Tad +vēl ja lieku breketes, tad cena būtu viss kopā 1800 eiro (par abiem žokļiem, metāla breketes)..
Bet šodien mans mērs bija pilns.... Tētis piezvanīja ortodontei lai pajautātu kur un kad jāsūta nauda par skrūvi, un viņa tētim pateica, ka par visu kopā ir jāmaksā 3000 eiro!!! Un nemaz neko nepaskaidroja. Teica tikai, ka jāveic daudz ekspertīzes un vēl sazin ko. Kādam ir tā gadījies, ka uzskrūvē cenas nepamatoti??
21.05.2014 13:25 |
 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Ārsti man saka, ka valsts apmaksā visu tikai tādā gadījumā, ja man ir kaut kāda žokļu/zobu anomālija 1-3.pakāpei. Bet man tāda nav, vnk jāpaplašina žoklis un viss. Cik reizes tētis prasīja vai nav kādas atlaides tomēr, visi vienā (uzbraukošā balsī saka)- ''NĒ, JŪS KO.. JA JUMS NAV SVARĪGA MEITIŅAS VESELĪBA UN GRIBAT LAI VIŅAI IR ŠĶĪBI ZOBI, TAD EJIET PROM, BET VARAM JUMS PATEIKT UZREIZ, KA NEKUR CITUR JŪS ZOBUS NESALABOSIET, JO MUMS IR VIENĪGAIS SPECIĀLISTS LATVIJĀ, KAS TAISA TĀDAS OPERĀCIJAS. CENA IR TĀDA KĀDA VIŅA IR UN MĒS NEKO NESLĒPJAM''...
Tētis pat izmisumā ir pateicis ''laikam, ka būs jāņem kredīts, jo man uzreiz tāda nauda nav''.. Un viņi tik pateica, ka ja es gribu sev zobus, tad jāiet nupat apmaksāt visu cenu, jo ja neapmaksāšu, tad turpmāk ārstēšana nenotiks.

Man ir tik žēl sava tēta, jo viņš tiešām ir gatavs pārdot visu, ņemt kredītu, lai tik man zobiņus salabot. Es tiešām nevēlos kāju spert SI.

LŪDZU IESAKIET KĀDA KLĪNIKU, KUR KĀDS VARĒTU MAN PALĪDZĒT...
25.05.2014 11:30 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Pirmkārt, piekrītu šim -
Kā var pateikt "SI ārsti nav tie labākie"! Tu traks esi, vai?

Otrkārt, šis man liekas neticami -
Un viņi tik pateica, ka ja es gribu sev zobus, tad jāiet nupat apmaksāt visu cenu, jo ja neapmaksāšu, tad turpmāk ārstēšana nenotiks.
, jo parasti vienmēr var dalīt maksājumu. Man pat uz nelielu maksājumu varēja dalīt naudu.

Man vispār par šo klīniku nav nekā slikta ko teikt. Man viss liekas pietiekoši augstā līmenī. Varbūt piesakies šajā klīnikā pie cita ortodonta, pasaki, ka tevi neapmierina attieksme! Lai iziet uz tavām vajadzībām!
25.05.2014 12:03 |
 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Neviena neko nezin? :(
25.05.2014 21:30 |
 
Reitings 51
Reģ: 25.05.2014
Kurā pilsētā gāji pie ortodontes?
25.05.2014 21:35 |
 
Reitings 51
Reģ: 25.05.2014
āa , tāds jau laikam tikai Rīgā ir, atvainojiet par manu iepriekšējo jautājumu.:D
25.05.2014 21:37 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
ooo , Tu biji pie manas draudzenes rentgena kabinetā. :)
Viņa man ar teica, ka cenas tur esot briesmīgas, pati ar nesaprotot no kurienes tik uzskrūvētes.
25.05.2014 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits