Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mākslīgā apaugļošana

 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Vairākās diskusijās uzgrūdos šai tēmai ar nu ļoti, ļoti dažādiem viedokļiem. Domāju - jāizveido atsevišķa diskusija, lai visi var izteikties un pakasīties.
Man šķiet, ka daudzi nemaz nezina, kā tas īsti notiek, bet runā ļoti negatīvi un aizskaroši par tiem, kas to ir izvēlējušies.
Varat arī mani nolinčot pie reizes, jo arī mēs izvēlējāmies MA.
21.05.2014 00:05 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Komentārus nelasīju, bet varu pateikt, ka neko negatīvu tur nesaskatu, ja ta ir vienīgā iespēja pāriem tikt pašiem pie sava bērniņa.
20.03.2015 19:52 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
godiigi,biju paarsteigta ar meitenju viedokli pret valsts apmaksaato MA. Sievietei,kljuut par maati noziimee ljoti daudz. Prieks par tiem,kam tas sanaak dabiski un viegli,tachu ir arii sievietes,kuras dabiigaa veidaa nekad nevarees kljuut par maati. taada esmu arii es,un es veersos peec paliidziibas pie valsts,kura kaut daljeeji vareetu apmaksaatu man sho ceriibu kljut par maati. Pashai nebuutu probleemu apmaksaat EKA,ja zinaatu,ka ar pirmo reizi viss izdotos,tachu ir gadiijumi,kad neveicas ne pirmajaa,ne otrajaa,ne treshajaa MA reizee,liidz ar to tiek izlietots viss gimenes budzets un veel ieliists krediitos....
Tapeec es atbalstu,ka valsts paliidz nelaimiigajaam sievieteem,kuras jau zaudeejushas ceriibas kljuut par maateem...Gribeetos visaam noveeleet to sievieshu laimi,kluut par maati. luugshos,lai tas izdodaas visaam neaugliigajaam,tai skaitaa arii man...
19.03.2015 14:00 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Ārprāc, tiku līdz tiem dzērājgēniem un sapratu, ka man laikam nevajadzētu vairoties, jo tēvs alkoholiķis, mazums iedzimst bērnam, labi, ka mamma man superīga un neatdeva bērnu namam mani - ar maniem dzērājgēniem neviens mani neadoptētu!
Vēl šodien atceros, kad vidusskolā par gēniem mācīija - tikai 5% cilvēku nav atkarību izraisošā gēna!
Ceru, ka Jūsu ģimenēs nevienam nav bijušas atkarības - a savādāk jums gudrinieces arī nevajadzētu vairoties, lai nevairotu šādus dzērājgēnus. Bērnu veido vide, kādā viņš aug, ne "dzērājgēni"!
Par MA - malači, kas uz to saņemas un dara, nevajag padoties un labāk lai par nodokļu naudu dzimst jauni cilvēciņi kā uzbarojas deputāti!
18.06.2014 22:27 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Izlasīju šo diskusiju un iesāpējās sirds. Godīgi sakot, te dažas varētu bez žēlastības apšaut,lai tādas gnīdas nevairojas! Viņas cietumniekus baro, bet pāri,kas vēlas savu bērnu-neabalstīs ne pa kam!
Kāpēc katrā otrajā diskusijā ir teksti "par manu nodokļu" naudu? Varētu padomāt,ka tas neauglīgais vīrietis vai neauglīgā sieviete nekad nav maksājusi nodokļus. Viņi jau gada laikā nodokļos ir atmaksājuši to vienu mākslīgo apaugļošanu.
18.06.2014 22:12 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
peekaboo, mēs tāda valsts esam, pateicoties tādām pilsonēm, kā tu. Un vēl īstā, kas runā par to, ka vecāki izaudzinājuši viduvējības, paraugies vispirms pati uz sevi no malas, saviem komentāriem.
23.05.2014 16:32 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Lasot šādu diskusiju, tik tiešām kauns par saviem tautiešiem. Tik auksti, neiejūtīgi komentāri. Meitenes, drusciņ vairāk cilvēcīgas izpratnes, jaukuma un devīguma, un pasaule rādīsies pa visām citās krāsās!
23.05.2014 08:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vsipār kāpēc daži iedomajas ka auglīga sieviete vēlas visu mūžu tikai atražoties? Laikam kadam liekas ka katru gadu visu mūžu dzemdēt ir katars sieviets sapnis. Tupuma kalngals.
23.05.2014 08:08 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Kad tām lielajām ķērcējām pašām kliegs bioloģiskais pulkstenis un nevarēs ieņemt mazuli, tad atcerieties, ko jūs te d***t, atvainojos! Pretīgi lasīt.
23.05.2014 08:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jums pašām ar nav daudz loģikas, pārmest citiem to ka nav cilvēcības pret neauglīgām sievietem, bet tajā pašā laikā pateikt ka "dārzenis" ir nekam nederīgs un lai tak mirst nost ir baigi cilvēcīgi?

A kaada tad jeega ir no daarzenja, atskaitot ka aiznjem palaatu? (Es par daarzenjiem saucu tos, kuriem smadzenes ir mirushas/nekad nav sasniegushas apzinjas staavokli un ceriiba uz uzlabojumu ir tieshi 0) Tas daarzenis pats tachu nemaz neapzinaas ka eksistee. Labi, dazas gjimenes izmanto daarzenjus, lai savaaktu vinju pensijas, bet citaadi kaada jeega ir no elpojosha galjas gabala?
23.05.2014 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
nožēlojami, ka es dzīvoju tādā sabiedrībā. un ne jau šis ļaunums nāk no noziedzniekiem, bet no šķietami domājošiem, empātiskiem cilvēkiem! daudzas tik gaida labas algas, labu situāciju valstī, cieņu no citiem, bet sēž uz savas naudas čupas un nedod dies' kāds tos tavus nodokļus ieskaitīs māmiņai, kas vēlas veidot ģimeni. runā par to, it kā tā būtu vēlme pēc manikīra vai atpūtu kūrortā.
nekad nebūs tā, ka visiem cilvēkiem interesēs un no sirds rūpēs, lai nauda tiktu piešķirta ir kultūrai, i sportam, i MA, i bēgļiem, i cietumniekiem, i ierēdņu prēmijām utt., bet tik daudz jau nu varētu saprast, ka tu dzīvo kopienā un tās aparātam būtu jāapgādā visas atbilstošās nozares. jā, viņās ir trūkumi, kas jāslīpē, bet ar putam uz lūpām aizskart šādu tēmu? ja neapmierina, jāiet dzīvot mežā.
man žēl māmiņu, kuras dzīvo mazos ciemos un pie šādas iespējas tikušas ar veiksmīgu rezultātu, par to, ka ikdienā viņas pavada desmitiem čūsku ar tik lielu naidu. esiet laimīgas un veiksmi tām, kas mēģinās!
un, jā, esmu par sistēmu, kas reglamentē šo piešķiršanu - gluži tāpat kā ar ķeizariem - kam ir medicīnisks iemesls, tam apmaksāts, kam nav - meklē iespēju pats.
tā jau ir, kamēr pašam nav vajadzīga šī iespēja, kamēr pašam nav "dārzenis" (drausmones!), tikmēr nesaprot. finanšu ministres, vai tikpat godprātīgi atteiktos no piemaksām un prēmijām, esot ierēdņa amatā, nabaga sabiedrības naudu žēlojot? i tad vēl savu prēmiju neauglīgai māmiņai noskaustu.
22.05.2014 21:08 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Un jā, medusmaize priekš visām ķērcējām - mēs sasaldēsim apaugļotas olšūnas, lai vēlāk to darītu atkārtoti!!! Kad jūs sāksiet slimot, dabiski atlasīties un ģenētiski vairs nebūsiet derīgas reprodukcijai, tad es staigāšu ar vēl vienu punci un nekādas vecuma slimības to neiespaidos!!!

sasmīdināji :D
tu vēl tiec līdz pirmajam bērnam, nav garantija ka tev vispār kas izdosies.

DieKleineHexe ++++++++
22.05.2014 20:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kaada shai diskusijai jeega vispaar? Nekaada.
+
22.05.2014 19:19 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Marasms. Jauki, ka esi optimiste, tachu nevajag sasapnjoties, paskaties MA statistiku, esi gatava arii tam, ka Tev buus spontaanie aborti nevis puncis.
Un visas te 30 gados ir invaliides un n-taa sslimiibas paarslimojushas. Laikam dazha nevar iedomaaties, ka kaada tajos savos 30 nav slimojusi pat ne ar visparastaako infekciju pa sievieshu liiniju, nemaz nerunaajot par paareejiem murgiem. Kaa no mezha izliidushas viena otra, nu nedzemdee civilizeetaas valstiis padsmit gados un nav maksimaalais dziives ilgums mums vairs 40-50 gadi. Veselai sievietei piedzims veseli beerni jebkuraa vecumaa, pirms menopauzes sasniegshanas.
Ja pashai ir patalogjijas, tad nevajag apskaust taas, kuraam taadu nav un verveleet par savu naakotnes punci, saakumaa tiec liidz tam puncim, liidz tam beernam un tad plaaties. Jaa, nav visaam veelme atrazhoties, to arii njem veeraa. Ir arii citas intereses sievieteem, ne tikai paniska veelme sagruusneet un dzemdeet.
Kaada shai diskusijai jeega vispaar? Nekaada.
22.05.2014 16:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vsipār kāpēc daži iedomajas ka auglīga sieviete vēlas visu mūžu tikai atražoties? Laikam kadam liekas ka katru gadu visu mūžu dzemdēt ir katars sieviets sapnis. Tupuma kalngals. Bet nu ja, ja nav savu bērnu tad to nesaprast ka negrib bernu baru katra:)
22.05.2014 10:54 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Un staigās 60 gadīga māte apkārt un visi tik nenobrīnīsies par drosmi dzemdēt tādā vecumā apaugļotu sīci. :D
22.05.2014 10:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un jā, medusmaize priekš visām ķērcējām - mēs sasaldēsim apaugļotas olšūnas, lai vēlāk to darītu atkārtoti!!! Kad jūs sāksiet slimot, dabiski atlasīties un ģenētiski vairs nebūsiet derīgas reprodukcijai, tad es staigāšu ar vēl vienu punci un nekādas vecuma slimības to neiespaidos!!!


Pirmkārt tev var nesanakt nekas. MA 50% tikai piedzimt bebji. Un otrām kārtām lielai dalai jau mazbērni tad dzims bariem:D
22.05.2014 10:47 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Kubiete

Atvaino, bet neizklausas, ka savā darbā tu redzēji tos, kurus sauc par "dārzeņiem". Vai nu redzēji, bet esi parāk stūrgalvīga, lai mainītu savu viedokļi Internetā.
22.05.2014 08:33 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Ja godìgi tà pasmagi bija lasìt diezgan daudz komentus,kautkàda necilvècìbà attiecìbà pret sievietèm kuràm tà ir liela sàpe!
Un ne jau šeit esošās gudreles ir kādi Dievi kuri lems būt vai nebūt tām sievietēm par mātēm un šausmīgi,ka pat ko tādu atļaujās pateikt tā kura pati ir māte!Ko tad darītu,ja nākotnē pašas meita nevarētu dabīgi ieņemt bērnu?Tad arī teiktu,nu nekas nav lemts,samierinies?Sviesc!
Un par vecām dzemdētājām,tas ir murgs,ko pārsvarā kladzina Latvijā.30.gadniecss nav nekādas omes!Pat 40.gadīgas sievietes dzemdē veselus bērnus un viss ok!Medicīna iet uz priekšu.
Man šķiet mazāk uztraucieties par saviem nodokļiem kuri aiziet uz MA,bet vairāk par šo neiecietību!
22.05.2014 01:26 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Un es atzīmēšos šajā diskusijā, kad beidzot tikšu pie savas ilgi gaidītās radībiņas puncī :D

Un jā, medusmaize priekš visām ķērcējām - mēs sasaldēsim apaugļotas olšūnas, lai vēlāk to darītu atkārtoti!!! Kad jūs sāksiet slimot, dabiski atlasīties un ģenētiski vairs nebūsiet derīgas reprodukcijai, tad es staigāšu ar vēl vienu punci un nekādas vecuma slimības to neiespaidos!!!
22.05.2014 00:52 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Es piekrītu tam, ka valstij vajadzētu noteikt kritērijus valsts apmaksātai MA saņemšanai, bet atbalstu jebkurā gadījumā.
Nepiekrītu tam, ka, ja pāris nevar samaksāt par MA, tad nevajadzētu domāt par to....lai tiktu vispār līdz tai MA, tā jau aiziet VISMAZ trešā daļa no tādas pašas MA summas, ja ne vairāk un rezultātā tie nav nekādi 2000 kā te daudzi domā.
Mani priecē, ka ir cilvēki, kas saprot, atbalsta un ir par šo procedūru, bet redzu arī, ka daudzi nemaz nsaprot kas tas ir un kādas iespējas tā sniedz ģimenēm, kas vēlas bērniņu, bet nav....
Man kā sievietei, primāri liekas ģimene, bērni...es pat nevarētu iedomāties savu dzīvi un ģimeni bez bērniem!
22.05.2014 00:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits