Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu, sejas aizsardzībai

 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Vasarai tuvojoties, laiks domāt, kā pasargāt sevi no saules. Šoreiz interesē, ko jūs lietojat matu un ādas aizsardzībai? Gribētu, lai dalaties pozitīvajos stāstos par konkrētiem līdzekļiem, ko lietojat:
- matiem, lai pasargātu no saules kaitīgās ietekmes.
- sejai, kad ejat uz pludmali un ikdienā. Par ikdienu runājot, interesē vairāk dažādi viedokļi no meitenēm, kas ikdienā nelieto tonālos krēmus utt..
- ķermenim - gan pludmalē, gan ikdienā. Kādus sauļošanās krēmus lietojat pirms sauļošanās, kādus pēc. Kādus, ja ir sanācis apdegt utt.. :)


Labprāt uzklausītu pozitīvas atsauksmes par jebkuru produktu, ko esat iecienījušas tieši vasarā - dezodorants, ķermeņa skrubis, ķermeņa sprejs, līdzekļi pēdām utt. Kā arī būtu jauki, ja pieliktu informāciju KĀDĒĻ tieši šis ir tas līdzeklis, kas jums patīk.

Tā kā man ir redzes atmiņa, būtu jauki, ja liktu arī bildes. :)
20.05.2014 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
UP :D
20.05.2014 13:51 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
shovasar sejai lietoju shos.





kermenim lietoju sos produktus









20.05.2014 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Paldies - stiprais_dzimums

Vēlreiz paceļu tēmu.

Tēmu veidoju tieši, lai pēc ieteikumiem papildinātu savus krājumu plauktus. Tā kā pagājušo vasar man izkrita sauļošanās prieki, jo dikti ilgi nevarēju rādīties saulē, tad man krājumos vasarai domāto līdzekļu prakstiki nav.
Bet šis tas, ar ko varu padalīties no savas puses.

Sejai:
Šis ir super - tonējošs, mitrinošs krēms sejai, ar SPF 20. Pirku pagājušā gada aprīlī, vēl čut čut ir palicis, negribās speciāli viena krēma dēļ veikt pasūtījumu, pirku Avonā.



Ķermenim ir šis, ko izmēģināju, bet neesmu sajūsmā.
21.05.2014 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits