Daiļais dzimums runā pretī stiprajam/neiedomājami/

 
Reitings 85
Reģ: 18.05.2014
Nezinu,kā to pareizi nosaukt,bet dažreiz esmu saskāries,ka meitenes/sievietes jeb daiļais dzimums runā pretī man...man parasti tad lielas acis paliek..es tā kā samulstu vai man tas šoks ir tik nereāls ka vienkārši aizraujas elpa un neko pateikt nevaru..iedomājieties kā ir no manas puses..kamēr jūs nagus lakojāt,krāsojāties pie spoguļiem es uz ielas sitos diendienā par vietu zem saules,lai pierādītu savu vietu zem saules,gulēju slimnīcās lauztu degunu untmldz,kaujoties pat pret vairākiem krieviem vienlaicīgi,jo man ir 0 bailes,un šie trakie kriminālie laiki,kas bija,kad dzīve paiet skrienot lecot pār žogiem bēgot no policijas,visa dzīve vienās cīņās,lai būtu līderis starp vīriešiem,un piemēram ar meiteni gultā es ar viņu gultā daru visu ,ko vien vēlos..un gultā meiteni nopīkstinu līdz pilnīgam meitenes bezspēkam .. un galva pēc tam vēl dienu divas meitenei parasti reibst pēc seksa ar mani..un tagad sanāk situācija,esmu tāds,kurš var saplēst jebkuru es acis nepamirkšķināšu varu izkauties ar 4 krieviem vēlreiz,ja viņi nepareizā tonī pret mani vērsīsies savu godu es aizstāvēšu,un pretī tagad gadās kaut kāda mammas lielā meitiņa 18-30g meitiņa augstpapēžu kurpēs sakrāsojusies..ar savu LIELĀ ES PERSONĪBU,kura tagad man pretī sāk runāt:) Jūs iedomājieties situāciju,ka pretī ir būtne meitene,kura nekur sevi nav pierādījusi tikai deguntiņu uzpūderējusi un umņičīt iemācījusies..un visu savu tēlu ir izdomājusi..,mani vienkārši šis šoks atstāj bez valodas..:)
20.05.2014 11:08 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
peekaboo, izskatās, ka cosmo admini nemāk banot cilvēku IP adreses, tikai retu reizi ienāk šeit, izdzēš kādu troļļprofilu un neliekas ne zinis, kad šis pats trollis veido jaunus un jaunus profilus.
20.05.2014 17:40 |
 
Reitings 106
Reģ: 08.02.2014
Tu uzskati, ka meitenēm nav nekādu tiesību, jādara visu ko vīrietis lieks? Tagad ir 21. gadsimts. meitenēm un puišiem ir vienlīdzīgas tiesības! Labāk dzīvot bez puiša, nevis ar puisis, kurš visu laiku tevi komandēs! Novēlu tev atrast meiteni, kurai nebūs viedokļa un bez rakstura, jo normāla meitene ar tevi neies!
21.05.2014 15:11 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Brīnos, ka jūs atbildat. Iepriekš bija viņa veidotā diskusija, kuru visas veiksmīgi noignorēja. Varbūt šo arī ignorēsim un pārējos viņa gara darbus arī? :)
21.05.2014 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits