Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sliktaaka nekaa citi

 
Reitings 8
Reģ: 27.03.2011
Man ir problema, ar kuru vajadzetu doties pie psihologa, bet sobrid tam nav lidzeklu.
Loti veletos dzirdet, kaa to varetu risinaat, jo varbut kaads ir saskaaries ar to pashu.
Kopsh pusaudzhu gadiem, kad tiku apcelta un izstumta no teju visiem kolektiiviem bez nopietniem iemesliem, es vienmer juutos taa, it kaa nevienam neintereseetu un es vienmeer mekleeju iemeslus, kapec cilveki mani negrib. Galvaa skan tikai - tu esi stulba, negliita, garlaiciiga, tu nevienam neinteresee, tavas probleemas, dziive ir nekas utt. Vienmeer skiet, ka man tapat nav nekas svariigs ko teikt, ka manas problemas, klatbutne ir nesvariiga, tapec pat nav jegas censties iesaistiities vai atbildeet patiesi. Citi cilveeki staasta garus staastus, bet man vienmeer skiet, ka visi saaks garlaikoties, tapec atbildu vienmer iisi un kodoliigi, neko nekad neizstaastot. Man skiet, ka man ir mazvertibas kompleksi, pat logiski saprotot, ka tam nav iemesla.. bet sajuuta vienmeer naak man liidzi, ka esmu garlaiciiga un visiem tikai trauceeju.

Kaa to risinaat? Kaa izmest no galvas, ka esmu sliktaaka, nekaa citi?
19.05.2014 21:38 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Zini, ja tev tiešām tā ir problēma, kas traucē dzīvot, es ieteiktu tomēr vērsties pie psihologa vai kāda cilvēka, kas tiešām kko saprot no tā. Cik esmu novērojusi, forumi, kuros izsakās dažādi cilvēki, no kuriem lielai daļai nav saistības ar psiholoģiju, neko labu nesniedz.

Var atrast iespējas, kā nemaksāt daudz psihologam. Tu skolu esi pabeigusi? Jautāju, jo skolēniem parasti skolās ir pieejams bezmaksas psihologs. Vai tavā augstskolā nav psihologs? Piemēram, LU ir tāds un LU studentiem ir par brīvu. Vari pameklēt kādus atbalsta centrus, kur ir zemākas cenas parasti nekā parastajiem psihologiem (ļoti veca informācija, bet ieskatam: http://www.apollo.lv/zinas/bezmaksas-psihologa-konsultacijas/331901). Var izmantot krīzes tālruņus.
19.05.2014 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Kaa to risinaat? Kaa izmest no galvas, ka esmu sliktaaka, nekaa citi?

Vienīgi - cītīgi strādājot ar sevi.
19.05.2014 21:53 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Cik Tev gadu?
19.05.2014 21:55 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
tev vēstulīte :)
19.05.2014 21:57 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
iti cilveeki staasta garus staastus, bet man vienmeer skiet, ka visi saaks garlaikoties, tapec atbildu vienmer iisi un kodoliigi, neko nekad neizstaastot.


Ļoti pazīstama situācija.
19.05.2014 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits