25 gados ģimenes

 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
Paskatījos draugos un facebook nesen un redzu ka jau daudzi mani kalsesbiedri un kursabiedri jau ir precējušies un pat ar bērniem, bet bagāts neviens nav. Vai jūs saprotat tos kas precas un taisa bērnus šādā ekonomiskajā un ģeopolitiskajā situācijā, vēl piedevām tik jaunā vecumā? Es nē.
18.05.2014 13:10 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Kas vainas Latvijas ģeopolitiskajai situācijai??? Un 25 gadi ir ļoti normāls vecums ģimenei, bērni ir ļoti liels stimuls panākumiem un sasniegumiem, vēl sapelnīs tavi klasesbiedri un pusmūžā varēs mierīgi baudīt darba augļus, nevis noņemties ar pusaudžiem vai vēl mazākiem bērniem.
18.05.2014 14:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispar ja godigi mani ļoti priecie autora domu gajiens. Un cerams ka tādi nekad neatražos sevi. Pasaule tāpat ir apala,slapja un pārapdzīvota. Nav visiem sevi jaatražo.Un veleos lai mani berni un mazbērni autoram pelna pensiju. Jo strādājošie uztur ar nodokļiem pensionarus.
18.05.2014 14:32 |
 
Reitings 60
Reģ: 14.01.2014
Manuprāt 25 gadi ir pēdējais laiks sāt domāt par ģimeni- sievietei vispār no veselības viedokļa jādzemdē līdz 24 gadiem. Tas nav uzbrauciens nevienai meitenei- stāstu to ko man teikuši mediķi.
Un kādēļ tu domā, ka sieva un bērni stāv ceļā, kādiem foršiem pirkumiem vai jebkam citam?!
Zinu vienu pāri, kas aprecējās, kad abi vēl mācījās vidusskolā, tagad viņiem ir bērns un cik zinu abi viņi studē un jā viņi braukā ar labam mašīnām, ir vienmer perfekti apģērbti, esmu redzējusi bildes no visādiem viņu ceļojumiem. Un tas vīrietis savos +/- 23 gados māk ļoti labi nopelnīt.
Un viņam sieva un bērns nav nekāds traucēklis, varbūt tev tāds uzskats, jo pats nekad pietiekami nepelnīsi, lai visai nauda neaizietu tikai sievai un bērnam un tādēļ arī nevēlies ģimeni, bet tici man tā nauda nav galvenais- galvenais ir ģimene, bet kamēr tev viņas nebūs tu to nesapratīsi.
18.05.2014 15:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un veleos lai mani berni un mazbērni autoram pelna pensiju. Jo strādājošie uztur ar nodokļiem pensionarus.
18.05.2014 14:32
nevelos...labojums:D

Manuprāt 25 gadi ir pēdējais laiks sāt domāt par ģimeni- sievietei vispār no veselības viedokļa jādzemdē līdz 24 gadiem. Tas nav uzbrauciens nevienai meitenei- stāstu to ko man teikuši mediķi.
tā mediķī runaja PSRS laikos. Un pasaule ir mazliet citadi, norma ir pēc 30 it dzemdet.
18.05.2014 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man šķiet, kas tas ir ļoti individuāli un man tur nekas nav jāsaprot. Kāds grib taisīt bērnus 20 gados, kāds 25, kāds 30. Kāda starpība? Mani neuztrauc tas, cik gados apkārtējie dzemdē(ok, ekstremāli gadījumi, kad dzemdē 14 gados gan man nešķiet normāli, bet ne par tiem ir diskusija). Ja viņiem 25 gados ir laba finansiālā situācija un viņi vēlas bērnus - tā ir viņu personīgā lieta un viss. Manu dzīvi tas neietekmē. Pati šobrīd esmu 25gadīga un bērns nav pat plānos. Katram sava dzīve un izvēles.
18.05.2014 15:25 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Manuprāt 25 gadi ir pēdējais laiks sāt domāt par ģimeni- sievietei vispār no veselības viedokļa jādzemdē līdz 24 gadiem. Tas nav uzbrauciens nevienai meitenei- stāstu to ko man teikuši mediķi.


Savos 23 gados esmu finansiāli stabila, abiem ir savs īpašums un šogad būs augstākā izglītība, bet absolūti nepiekrītu, ka man līdz 24 obligāti vajadzētu dzemdēt. Ja bērniņš pieteiksies, būs mīļi gaidīts, bet paši vēlētos ap 26-27, kad cerams būsim vairāk gatavi, jo šobrīd bērns nav plānots. Es vispār cenšos vairs nedzīvot pēc standartiem, kā vajadzētu būt..tā pieņemts utml.
18.05.2014 15:34 |
 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
Un veleos lai mani berni un mazbērni autoram pelna pensiju. Jo strādājošie uztur ar nodokļiem pensionarus.
18.05.2014 14:32

nevelos...labojums


Tā arī nebūs, man visticamāk būs jāpelna viņu invaliditātes dēļ aptaukošanās pensijas. Vismaz uz to pasaule iet.

Un kādēļ tu domā, ka sieva un bērni stāv ceļā, kādiem foršiem pirkumiem vai jebkam citam?!


Neredzu ka kādam no klases/kursa biedriem būtu maserati vai ferarri. Tā ka laikam stāv ceļā.
18.05.2014 16:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
man visticamāk būs jāpelna viņu invaliditātes dēļ aptaukošanās pensijas. Vismaz uz to pasaule iet.
Kurš ņems darba pensionaru? Un vispar nepreceti viriesi dzivo mazak par videji 10 gadiem un slimo ļõti.Kaila statistika. Un ja tev ģīmene visi ir tendeti uz lieko svaru, tas ir tikai tavs problemas. Ludzu neprecies, un neatražo sevi. Lai tavi geni pazud lidz ar tevi no šis pasaules.
18.05.2014 16:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man ir viens labs draugs, kursh ar draudzeni ireja pie manis istabinju, par cik pati uzturejos pie drauga, man bija vienalga un izireju istabinu vinjiem, pec menesha meitene palika stavokli un abi divi saprata, ka ta dzivt nevar - mans draugs ir atveris savu uznjemumu, iegadajies dzivoklu un jaunu masinu. Reizem berni dod stimulu sava dzive kaut ko mainit!
18.05.2014 16:33 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Nabags, skaties, ka vārdi neatnāk tev pašam atpakaļ. Nejau laime ir jaunākajā auto vai dizainera drēbēs. Varbūt viņi ir daudz laimīgāki par tevi, parastu veintuļnieku, kam nav neviena, tikai tusiņi.
18.05.2014 16:34 |
 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
Kurš ņems darba pensionaru? Un vispar nepreceti viriesi dzivo mazak par videji 10 gadiem un slimo ļõti.Kaila statistika. Un ja tev ģīmene visi ir tendeti uz lieko svaru, tas ir tikai tavs problemas. Ludzu neprecies, un neatražo sevi. Lai tavi geni pazud lidz ar tevi no šis pasaules.


Tāpēc ka nebūs jau neviena cita kas strādā. Jau mūsdienu pusaudži būs deģenerēti un resni, kad izaugs, nemaz nerunājot par tiem kas tikai tagad dzimst. Man neviens nav aptaukojies, bet es redzu kas apkārt notiek, bieži sanāk iet gar skolu. Slimo lūzeri, tam nav sakara ar precēšanos vai neprecēšanos. Lūzeri ir tie kas gribēja sievu un bērnus, bet nedabūja, tādēļ ir depresīvi. Es drīzāk domātu par pašnāvību pretējā gadījumā.


dzivt nevar - mans draugs ir atveris savu uznjemumu, iegadajies dzivoklu un jaunu masinu. Reizem berni dod stimulu sava dzive kaut ko mainit!


Iegādāties mašīnu un dzīvokli uz kredīta var jebkurš mudaks, tas tik un tā ir lūzers. Maniem kursa biedriem ko es pieminēju arī ir mašīnas un dzīvokļi, tas ir pirdiens vējā.
18.05.2014 16:37 |
 
Reitings 398
Reģ: 12.05.2014
Nabags, skaties, ka vārdi neatnāk tev pašam atpakaļ. Nejau laime ir jaunākajā auto vai dizainera drēbēs. Varbūt viņi ir daudz laimīgāki par tevi, parastu veintuļnieku, kam nav neviena, tikai tusiņi.

Es neeju uz nekādiem tusiņiem. :D Neesmu tak kkāds deģenerāts, man galvenais ir vairāk naudu dabūt un nejau lai tērētu kkādos klubos vai sazin kur. :D
18.05.2014 16:38 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Ja dzemdējot bērnus visi domātu par finansiālo labklājību, droši ka vairāk par pusi no jums nemaz nebūtu dzimušas :D tas tā pārdomām. :D
Vienkārši neticu ka visas bērnībā augāt ar turīgiem tēviem un māti mājsaimnieci (kas pelnīja vismaz 1000ls) :D Nevienu neaudzināja vientuļās mātes vai tēvi. :D

Bet nu var jau krāt mantu u.c un pēcāk raudāt par to cik grūti vai viegli +30 gados tikt pie bērna :D
18.05.2014 16:39 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Es arii skatos uz savam draudzenem daudzas jau ir paspejushas 21 gadaa jau bernus sadzemdet, bet tiesham var redzet, ka looti truuciigi dzivo


Man atkal ir tieši pretēji. Skatos, ka manām 20-22 gadus vecajām draudzenēm dzimst bērniņi un priecājos, ka visi tik labi dzīvo. Tēvi strādā un ģimenei visam pietiek. Varbūt jaunās ģimenes nedodas regulāros ceļojumos, bet ir gan jauni rati, gan simtiem skaistu bērnu drēbīšu, gan restorāni un izbraucieni nedēļas nogalēs. Tiešām prieks skatīties uz šīm jaunajām, laimīgajām ģimenēm.

Bet būtībā es arī esmu par to, ka vispirms jāpabeidz augstskola, jādabon pastāvīgs darbs un tad jāveido ģimene.
18.05.2014 16:40 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Vai naudai ir lielāka vērtība par ğimeni?


Jā. Bērnu nepabarosi ar maizes riku un nenodrošināsi pilnvērtīgu bērnību un skolas gadus bez naudas.
18.05.2014 16:43 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
es vēl pagaidīšu. tagad esmu pavisam duma :D
18.05.2014 16:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vai naudai ir lielāka vērtība par ğimeni?
es nesalidzinātu ko tādu.Nauda nav mērķis, bet līdzeklis mērķa sasniegšanai, daudziem ir otrādāk.Un ģimene ir savukart dzīves pamatu pamats. Viss pinkC
18.05.2014 16:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Kardamons, tas ka neesi bagātz, nenozīmē, ka esi nabags, kurš nevar bērnam nodrošināt labu dzīvi! Uzreiz jāiedomājas maizes drupačas, nafig tādi uzskati uzreiz?
18.05.2014 16:46 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Kubiete, zinu, ka tās nav īpaši salīdzināmas lietas, bet atkārtošu vēlreiz - šāds jautājums radās no raksta autora uzrakstītā, ka visiem ğimenes, bet neviens nav bagāts.
18.05.2014 16:51 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Nevienu neaudzināja vientuļās mātes vai tēvi.


Kopš kura laika?

Kardamons, tas ka neesi bagātz, nenozīmē, ka esi nabags, kurš nevar bērnam nodrošināt labu dzīvi!


Es, piemēram, nekad mūžā nespētu bērnam likt uz skolu braukt sabiedriskajā transportā, jo pati to esmu darījusi 12 gadus + augstskolas laikā un zinu, ko tas nozīmē. Bet tas tā- sīkums.
Tā pat es nevarētu dibināt ģimeni, ja dzīvotu divistabu dzīvoklī, jo arī to esmu izbaudījusi un ''baudu'' joprojām.
Nesaku, ka citiem jādomā tā pat kā man, vienkārši saku, ko nekad mūžā nevarētu pieļaut pati. Punkts.
18.05.2014 16:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits