Tikai draugi ...

 
Reitings 381
Reģ: 30.07.2012
Esam pazīstami diezgan neilgu laiku, kādus 4 mēnešus, iepazināmies saviesīgā pasākumā. Tā nu ir sagadījies, ka + - vienreiz nedēļā satiekamies un,protams, sazināmies facebook. Tagad varu viņu saukt par labu paziņu jeb savu draugu, bet saprotu, ka mani viņš simpatizē arī kā vīrietis.

Problēma tā, ka es nezinu vai viņu saistu, no viņa grūti ko saprast un visu sabojāt arī negribu.
Esat bijušas šādā situācija ? Ko iesakat darīt ?

Būtībā jau laikam jāļauj visam iet savu gaitu, bet diezgan stulba situācija.
15.05.2014 15:06 |
 
Reitings 381
Reģ: 30.07.2012
Gadi ir 19 ;)
Man ir pazīstams arī kāds puisis kuram ir 23 gadi un tur, vairāk vai mazāk viss ir skaidrs.
Sarunas ir par visu - tālākām mācībām, paziņām, grāmatām, seriāliem, mūziku, ikdienā piedzīvoto, ģimeni, dažādiem pasākumiem un arī par mums pašiem.
Par mulsumu ... Nezinu, ir bijis mulsums, bet ne ārkārtīgi izteikts.
Acīs viens otram aizskatāmies sarunu laikā, bet ne vienmēr.
Par greizsirdību, lūk to es vēl neesmu sapratusi :D

K.K.

Varbūt Tev tansība, iespējams tas ir mirkļa vājums, jo man ļoti patīk viņa sabiedrība.
16.05.2014 14:44 |
 
Reitings 81
Reģ: 15.05.2014
Ja esat tik jauni, tad grūti pateikt, kas un kā ir.
Ir tomēr atšķirība 19 gadi vai 23 gadi.
16.05.2014 14:59 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.12.2012
@ Katherine Pierce,
attiecību jomā neklausi nevienu, tikai pašas sajūtas/sirdi, ieklausies sevī un atbilde būs skaidra.
Nav tādu situāciju, kur viss ir paredzams un ieliekams vienādos rāmjos, cilvēki ir tik dažādi.

Nu par tiem knifiņiem - ķer acu skatienu, vēro, kā viņš uzvedas, ilgāks satikšanās apskāviens, tuvāka distance, pieskārieni, kaut kāda izspēlēta situācija, kur viņam jāizpalīdz, atvadu buča uz vaiga un tas mirklis, kad acis satiekas.

Manējais mani neizlaida no acīm, ieraugot nepārstāja smaidīt, un tās acis, pie katras izdevības centās pieskarties, pieturēt, palīdzēt, apskaut, rūpējas, apjautājās, satraucās, kad man kaut kas ne tā, vienmēr bija gatavs aizstāvēt/izlabot/samīļot - sajutos, kā aiz mūra :) Būtībā - to šarmu var just gaisā kā vibrē un tas ir abpusēji. Tāda kā gaisma viens otram.

Protams, ka pieredzes trūkums jauniem dara savu un, ja vēl - puisim jāsper pirmais solis, un, ja viņš ir kautrīgs un bez pieredzes, tad iedrošināt puisi vajag, bet tā, lai viņam ir izvēle turpināt, vai nē. (izmanto ķermeņa valodu)
16.05.2014 16:56 |
 
Reitings 381
Reģ: 30.07.2012
Safrona

Paldies par ieteikumu, bet ļoti iespējams atstāšu visu kā ir :)
16.05.2014 18:30 |
 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
Katherine Pierce
ak kā es Tevi saprotu :)
šobrīd esmu tieši tādā pašā situācijā, ir pusisis, ar kuru nesen iepazinos, tūlīt viņā ieskatījos :)
liekas, ka viņš manī arī, sarakstamies katru dienu, katru vakaru novēl man labunakti, apjautājās kā pa dienu gājis, piedāvā kopīgi kkur aizbraukt, pavizināties utt, reāli pieķeru sevi pie domas, cik ļoti viņš mani ir apbūris, varbūt tikai tas tā sākumā, ka taureņi vēderā, bet nu ļoti izteikti , bet problēma tāda, ka nezinu ko viņš domā, kādas viņam sajūtas un bail ko sačakarēt, lasu šo diskusiju, un reāli liekas ka pati būtu to izveidojusi, viss tik līdzīgi :)

saprotu cik šī sajūta dažbrīd ir bezpalīdzīga un smaga, bet arī esmu nolēmusi vnk lai iet savu plūsmu viss, tad jau manīs ;)

novēlu Tev arī nesasteigt un ar apdomu visu ;)
lai veicas ;)
16.05.2014 21:58 |
 
Reitings 381
Reģ: 30.07.2012
'Kas viegli nāk, tas viegli aiziet.' Jācer, ka arī šoreiz nav kur steigties.
17.05.2014 00:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits