Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 9
Reģ: 12.05.2014
Vai mūsdienās ir vēl īstas draudzenes? Man bija viena pa tiešām īsta draudzene nu vismaz es tā domāju,es viņai stāstīju visu,par savām problēmām,attiecībām utt. Bet viņa centās atņemt man manu visdārgāko cilvēku,manu puisi,viņa zināja par viņu visu,jo es viņai visu stāstīju,uzticejos,bet viņa viņam katru dienu rakstīja,slepus satikās,aprunāja mani.Nu es esmu ļoti greizsirdīgs cilvēks un man tas ļoti nepatika,es to visu uzzināju no citiem cilvēkiem,ka viņi satikās utt.Beigās es pasūtiju viņu ratā,mēs nerunājām 2 mēnešus,bet man viņa sāka pietrūkt,protams,mēs sākām nedaudz runāt,bet es gribu sev atrast patiešām īstu draudzeni,pēc šī gadījuma es nevisiem cilvēkiem uzticos,tagad esmu uzmanīga.Bet kā man zināt vai šim cilvēkam var vai nevar uzticēties?
12.05.2014 16:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka draudzība ir laba lietas, bet tas nenozīmē, ka jāstāsta viss. Sevišķi smaga kļūda ir sava vīrieša kritizēšana.
12.05.2014 16:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 12.05.2014
Es savu vīrieti nekad neesmu kritizējusi,tikai teikusi to pašu labāko..
12.05.2014 16:42 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es sapratu, ka Tu viņai stāstīji par attiecību problēmām..

Tev nepaveicās gan ar draudzeni, gan ar vīrieti, bet visiem jau tā nav. Ir gan feinas draudzenes, gan - vīrieši.
12.05.2014 16:44 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Jā, mūsdienās vēl pastāv īsta draudzība. Man ilgi likās, ka es esmu cilvēks, kas nav piemērots draudzībai un, ka es nemāku to darīt. Bet brīdī, kad es tiku galā ar daļu no saviem kompleksiem un putniem galvā, es sapratu, ka spēju draudzēties. Tāda ļoti tuva draudzene man ir viena. Esam gājušas cauri dažādiem periodiem, bet pēdējā gada laikā esmu sapratusi, cik ļoti viņa man ir svarīga un mīļa.
12.05.2014 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits