Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es diemžēl strādāju (taču no mājām), bet labprāt sēdētu uz kakla :D :D :D Līdz ko varēšu atļauties domāju tā arī darīšu :) Nu labi man mazliet savādāks tas stāsts, mums ir ģimenes bizness kurā šā vai tā darbojos un darbotos jebkurā gadījumā, tā ka nekad jau nebūtu tā ka sēdētu uz kakla tādā standart variantā, taču, ja skatās no oficiālās puses tad tā sanāk :D
07.05.2014 20:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neuzskatu, ka ir kaut kas slikts, ja sieviete nestrādā. Pati strādāju, bet tagad esmu pārdomās, ka vēlos paņemt pauzi. Jau labu laiku jūtu, ka pašreizējais darbs man nesniedz to piepildījumu, kādu vajadzētu.

2 mēnešus pēc studiju pabeigšanas nestrādāju, bet nebija tā, ka sēdēju mājās un neko nedarīju. Katru dienu tīrīju māju (jā, jā, es vienmēr atradīšu pie kā piekasīties), gatavoju gan pamatēdienu, gan saldo.

Tagad jau 3.5 gadus esmu cītīgi strādājusi, tomēr nu jau šad tad iezogas prātā doma, ka kādu laiku varētu būt mājsaimniece.
07.05.2014 20:13 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Te tu kaut ko vari mierigi pateikt krievijas un krievu sakarā. NOT.

https://www.youtube.com/watch?v=liQc065OKio kā rodas krieviqajs TV mel

Tas ir pilnīgs $ūds salidzinot pret šádiem meliem. http://humanrightsinvestigations.org/2014/05/06/the-crimea-referendum-15-percent-for-myth/

Kurš tad nemēdz melot un kļūdīties? Priekš tam ir smadzenes neticēt visam. Ja liekas ka tikai viena puse melo UN otra tikai baltu patiesibu runāt, IR pedejais laiks parbaudities pie ársta.
07.05.2014 20:15 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es uz autori skatos kā uz trolleni provokatori vai mazgadigu idioti. Citu stulbums mani neaizskar.

Perfekti pateikts! :D
07.05.2014 20:18 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Saku stradat loti agri, jau pamatskolas laika pa vasaru piestradaju.
Studijas man bija loti nopietnas, laika maz, tacu ari stradaju nakts darba.
Bija periods, kad virietis ludza, lai eju prom no darba, jo ta alga, ko sanemu nebija pietiekosi liela. Es iztureju menesi partraukumu un sapratu, ka nevaru. Man vajag pasai savu naudu par ko pirkt tamponus, zekubikses un citas lietas. Nauda prieks manis ir sava veida briviba un ari neatkariba no viriesa.
Tagad man ir +- normali apmaksats darbs, ari dekreta naudai vajadzetu but labai.
Kaut gan galvenais pelnitajs musu gimene ir virietis, man patik, ka ari es varu sniegt materialu atbalstu, parasti es perku visadas forsas lietas, kuram vins neteretos vai palutinu mus abus utt.
07.05.2014 21:29 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Ai, nevaru sagaidīt, kad varēs pasēdēt kādam uz kakla :D
07.05.2014 22:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Velnam kukaragā:D
07.05.2014 22:17 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
REN tv tā vienreiz sevi apkaunoja ar LV filmētu sižetu pasakot ka tas ir citviet...


manā skatījumā tie ir sīkumi :)
07.05.2014 22:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu nav, jo tam kanalam vispar nevar ticet. Daudzi sviestaini sižeti. Vairs nekatos. Bet man ir discavery ,national geographic, un tml. intereses:)
07.05.2014 22:25 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
"'sezu majas"' jau kadus 4 gadus, ieprieks ar nestradaju, bet macijos! kaut ka nesanak visu laiku sedet majas un serialus skatities, vnm ir ko darit un ja nav tad izdomajam kaut ko:D aug gimene 3 gadnieks un man ir prieks ka varu audzinat vinu pati nevis audzinataja darzina!
07.05.2014 22:39 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Es diez vai varētu būt "mājās sēdētāja". Pat ar bērniem. Man vienkārši tas par labu nenāktu, jo, pirmkārt, nepatīk un nesagādā prieku mājas darbi, otrkārt, esmu pārāk slinka un mājās vnk izlaistos:D Man nepieciešams režīms un darbs to sniedz.Treškārt manam ego ir svarīgi tieši prof.panākumi, kaut gan saprotu, ka sievietei norma ir realizēt sevi ģimenes dzīvē..
Un vēl, lai nu kāda mīlestība arī nebūtu būtu bailīgi tikai no vīrieša līdzekļiem pārtikt. Man vajag savu nodrošinājumu.
Cita lieta, ja vīrietis dod konkrētus līdzekļus iekrāšanai, tad vēl tā-bet tā jau ir pasaka:D
07.05.2014 22:46 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Savu delu ari biju planojusi dot 1,5 gados, bet tgd kad jau ir tas Vecums, saprotu, ka tomer par agru. Spelu laukumos speketies ir viens, tur mamma blakus, bet atdot ta uzreiz svesa vieta negribas. Jutu, ka nebus labi. Tad nu vel lidz 2 gadiem gaidisim noteikti un talak jau redzes.
07.05.2014 23:22 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Izlasot 'diskusijas virsrakstu, atausa atmiņā cita diskusiju ``Vīra māte vella māte`` :D
Meitene vēl tikai mācījās skolā, bet cosmo meitenes dzina viņu strādāt, lai nesēdētu uz kakla nevienam. A tagad izrādās , ka daudzas pašas sēž tikai mājās un nemaz nestrādā. :D Tas tā'.

Neuzskatu, ka tas ir kaut kas slikts , ja sieviete nestrādā! Ja vīrs var uzturēt jūs abus un pats neļauj strādāt jums , apsveicu! Ne visām tā paveicas!
08.05.2014 08:49 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ej pakaries, autore. Piemeeram, mans viirietis uzskata, ka sievietei ir labi jaizskataas nevis jaastraadaa kaa darba zirgam, kaa arii sievietei vienai nav jaaapdara visi maajas darbi, pat ja tos ir smiekliigi maz, un muusu uzskati shajaa jautaajumaa sakriit.
Un 24h pie TV pavadiitu noteikti taada aprobezhota buutne kaa Tu, es savu dienu speeju aizpildiit ar fiziski un intelektuaali attiistoshiem hobijiem plusaa atpuutai.

Kas attiecas uz taam, kuraam ir beerns vai vairaaki, es uzskatu, ka vinjas "straadaa". Kameer beerns pats neiet uz poda un pats nevar paeest, taa nav nekaada izprieca, bet gan smags pienaakums un atbildiiba.

Kas attiecas uz sho teemu, laikam sirsninja saap, ka te bariņš Cosmo meitenju nestraadaa. Un kas tad "Tavu kazu tirguu ved", ko? Straadaa tachu divos darbos, plusaa tam berz maaju, shmoree savam viirishkjim (ja taads Tev ir) 3 reiz dienaa paiku, tad sadzemdee baru beernelju, kurus vaac tikai un vieniigi Tu, uz priekshu, varone. Tad ap pusmuuzhu vareesi gaudot par savu smago dziivi un, nedod dievs, pie smukaakas aizskreejusho viiirishkji, jo Tu buusu vienkaarshi nodziits darba zirgs, kuram nav bijis laika ne par izskatu, ne par figuuru piedomaat.

Ja sieviete pati izveelas karjeru (darbu, kursh tieshaam vinjai patiik, interesee un kuraa guust panaakumus)un ir laimiiga par savu izveeli, visu cienju, burviiga izveele, un taas parasti taa iipashi nerej par taam, kuras bauda dziivi, nevis straadaa. Rej taadas nelaimiigaas kaa Tu, kuraam gribeetos, bet nevar ...
08.05.2014 08:59 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
DieKleineHexe ++++ Pievienojos katram vārdam.

"Sēdēšana uz kakla" un "Full time mom" ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas. Es tagad strādāju un brīvdienās no rīta līdz vakaram nodarbojos ar mājas darbiem - trauki, grīdas, putekļi, brokastis, pusdienas un vakariņas. Vakarā iekrītu gultā pilnīgā bezspēkā. Un tādas ir gandrīz katras brīvdienas. Uz darbu eju atpūsties, lai pēc pāris dienām atkal sāktu riņķa danci no jauna. Drīz ģimenē ienāks bēbis un atpūtas brīži paliks vēl mazāk. Un pamēģiniet man iestāstīt, ka "mājsaimniece un mamma" nav smaga darba amata nosaukums! Uz kakla sēdēšana ir tad, kad netīrie trauki tiek mazgāti tikai tad, kad izbeidzas tīrie šķīvji (un arī tad var vakariņas aiziet paēst uz kafūzi), grīdām vairs krāsu cauri neredz un veļasmašīna sarūs dīkstāvē. Ja vēl stūrī sēž melns apkakājies bērnelis, tad bilde ir pilnīga. Zinu arī reālu tādu gadījumu, diemžēl...
08.05.2014 09:25 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Sinepe, ja nepamanīji, tad šajā diskusijā neviena nedzīvo drauga mammai uz kakla. Lūk, tur arī atšķirība. :)
08.05.2014 10:32 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Vispār meitene minēja, ka naudu dod utt, un nemaz nesēdēja viņai uz kakla.! :D Bet man vienalga. :D Es tikai smejos. :D
08.05.2014 10:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?


Ir gadījušies periodi, kad nestrādāju, nav bēbja, mācos minimāli (tipa kursi 2-3 reizes nedēļā, bet nu tas ir maz), un mājsaimniečot arī lāga nemājsaimniečoju (jo riebjas).

Ko darīju? TV neskatījos (nepatīk), seriālus retu reizi laikam paskatījos, ja atceros pareizi. Galvenokārt staigāju pa veikaliem (neko gan nepirku, izņemot grāmatas), sēdēju kafejnīcās un lasīju grāmatas, sēdēju mājās un lasīju grāmatas, arī internetā šo to var atrast, ko palasīt. Gaidīju vīrieša pārrašanos mājās kā svētkus :D Jo nu, zvērīgi garlaicīgi citādi.
08.05.2014 10:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es esmu uz kakla sedetaja - mugurgrauzitis :D

Es macos, 3 dienas koledza, ka izeju 6:30 no rita no majam, taa esmu majas 18:30 un ta 3 reizes nedelja, parejas dienas majas macos, tiru maju, daru savus hobijus, rupejos par to, lai maja viss tirs, kartigs, silts ediens utt...

Esmu pati griebjusi atsakt stradat pec gada partraukuma, bet virs teica, ka nav nepiecieshams un ir labi ka ir.
Driz ceram tikt pie mazulja, tad zinu, ka nesanaks vel kadu laiku stradat, jo mana mamma aizgaaja no darba, kad piedzimu es, un tad atkal pameta darbu uz daziem gadiem, jo piedzima bralis. Ari mammas maasa, aizgaja no darba, kad piedzima vinjas meitinja.

Uzskatu, ka mammam, ja ir iespejas jabut vairak kopa ar saviem mazajiem, jadod milestiba cik var un uzmaniba. Protams dusmas mani uzdzen mammas, kuras ir aiz slinkuma apvelushas, cauram dienam sezh pie pc vai tv un berns pat lidz 3 gadiem nav zimulus turejis rokas. Bet katram gimenes modelis ir savadaks, tadelj stulbi apvainot, ka kads sezh majas un neko nedara :)
08.05.2014 11:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Autorei šī ir vājā vieta, laikam skauž.
08.05.2014 11:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits