Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
ervin, Tev skauž , ka citi veči var nopelnīt lai vismaz 2 diviem pieaugušajiem būtu labi a Tu nevari !? Vai kur ir Tava problēma ? Es tiešām nesaprotu ko Tu cepies ...
09.05.2014 13:20 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Kāpēc tu domā ka nevaru nopelnīt 2 cilvēkiem :D Es nebūt šeit ne citur nežēlojos ka nevaru atmaksāt savus kredītus, tā kā ar manu finansiālo stāvokli viss kārtībā :)
09.05.2014 13:25 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu štrunts par kredītiem , kur problēma ? cits grib lai vi;na meitene ir kā lellīte un citai nav nekas pret to, ka viņa ir kā lellīte, ka ti abi laimīgi, nu neviena nepiesien veci pie radiatoriem , lai šis tik ar varu būtu kopā , vai Tev tā nešķiet ?
09.05.2014 13:28 |
 
Reitings 60
Reģ: 14.01.2014
Ксенушка That's true! Labs video :D
09.05.2014 13:47 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
šāda tipa diskusijas uzdzen dusmas!
Man personigiir ziidainis kuru neatstasu nekadam omem un tantem,jo es esmu vinja mamma un vinjam vajag mani ,viirietis straadaa ir nauda,un kur probleema?..viegli juusu praat tikt galaa ar beernu ,gatavot eest,apkopt maaju utt..tas viss ir pilnas slodzes darbs,diezvaij mans virietis gribetu iet ar bernu dekreetaa...
Un Lv jau nav tik viegli ar tiem darbiem,es personiigi nevaru veikt fiziski smagu darbu deel veseliibas.diez vaij manam viirietim un beernam buus patiikam apkopt slimu mani.
Esmu straadajusi dazzadus darbu nav taa ka nekad nesmu straadaajusi!
Te dažām taads dziives modelis ,ka skiet,ka visu muuzu kaa zirgam jaaraujas.Mees katra esam DAŽĀDA,ATŠĶIRĪGA,CITADA,tas ka tu straadaa tev ir darbs utt,man prieks tas ir apsveicami,bet nevajag parmest tām kuras nestrādā ,tas nenoziime,ka netiek nekas dariits.
09.05.2014 14:27 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ervīn, vienalga cik vecs esi. Nesaprotu no kurienes tev tāds priekšstats par to, ka mājās sēdētājas brutāli zīž naudu, neko negrib darīt, staigā pa skaistumkopšanas saloniem, nepārtraukti šopingo, skatās seriālus, bērnus pieskata nepietiekami utt.

Manis izvēlētajā profesijā ir ļoti viegli plānot finanses. Vajadzēs vairāk naudas- strādāšu vairāk. Nebūs spiesta lieta - strādāšu mazāk un darīšu visu pārējo ko sirds kāro - gribēšu skatīšos TV, gribēšu mācīšos valodas. ;) Šobrīd, piemēram, nestrādāju vispār un jāpiebilst, ka ne pēc savas iniciatīvas. Jutīšu, ka kaut kas pietrūkst - iešu strādāt, pagaidām man un viņam ir ļoti labi tāpat. Žēl, ka tavai draudzenei tā nekad nebūs.
Mans vīrietis ir apmierināts ar savu darbu, netriecu viņu ziemā mežā malku zāģēt, lai varētu mani atļauties. Tev, noteikti kā kāda nenozīmīga amata halturšikam nav tik viegli saplānot savas finanses tāpēc īsti nezini vai esi finansiāli nodrošināts vai nē. :D
09.05.2014 15:22 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Pasmīnu par tām 'nav tā, ka neko nedaru, ēdiens katlā un grīda tīra'. :D Pēdējā laikā vairākkārt sanācis būt situācijās, kur kādai tādai dīkdienei tiek pajautāts, ar ko viņa nodarbojas. Un tad seko samulšana un 'Neko nedaru.' Un pārējiem vēl neveiklāka pauze. :D

Ēdiens un tīrība, kā jau te minēts, normālai funkcionēšanai nepieciešams katram, tas vienkārši neskaitās.
09.05.2014 15:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal briinos par to ,ka kaut kas taads,kaa viirietis var nodrosinaat sievieti ,ir gandriiz jaauzskata par kauna lietu.
Esmu straadaajusi visus gadus ,kops svesumaa,bet man patiik tas,ka nekad nav bijis jaastraadaa taa,ka beigaas esi pilniigi izpumpeejies.Veel tagad esmu palikusi uz "paaris dienaam"meenesii darbaa.Noteikti piederu pie taam sievieteem ,kuraam patiik buut vajadziigai,patiik rosiities,bet tas laiks,kad straadaaju daudz, ir pagaajis.
Man liekas,ka vislabaak ir tureet visu taadaa balansee,kad iesana uz darbu rada prieku,un maajaas arii patiik buut...
09.05.2014 16:02 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
es nenosodu tās kas visu dzīvi pa mājām. bet pati tā noteikti negribētu, esmu redzējusi vairākas situācijas, kur sieviete lielāko daļu sava mūža nav strādājusi un ir atkarīga no vīra, nu nē..paldies. man ir tikai un vienīgi žēlums pret šīm sievietēm, jo viņas nevar neko dzīvē, viņas ir atkarīgas no vīrieša, pat ja kautko ir iekrājušas, tā ir vīra nauda.

piekrītu, ka nav viegli būt par māti, it īpaši pirmajos gados, bet arī visa tā pārspīlētā attieksme, ka būt par māti un mājsaimnieci ir nezin kāds baigais darbs....nu izklausās vienkārši smieklīgi.
cik nav mātes, kas kopj mājas, taisa ēst, audzina bērnus, vienvārdsakot, dara to pašu ko mājsaimnieces, bet plusā vēl strādā un paspēj arī izklaidēties un tas viss nemaz nav tādā steigā, kā varētu domāt, tas ir normāls piepildīts dzīves ritms. un tādēļ ka viņas strādā, nenozīmē ka ir sliktākas mātes, sievas vai mājsimnieces vai nu whatever. tāpat, ja sieviete nestrādā, uzreiz nenozīmē ka viņa ir labāka sieva, māte utt.
tākā, nav vajadzības baigi deklarēt, ka jūs nestrādātājas, darat baigi daudz...

es gan šo rakstu, vairāk balstoties uz savas pieredzes un redzētā. mana puiša māte ir viena no tām nestrādājošajām sievietēm, un vienu dienu, viņa pārsteigta jautā manam puisim, kā māte nav man iemācījusi adīt, gatavot ēst vai nu vienalga kādu tur hui*u. un to viņas pārākuma sajūtu es jutu pa gabalu, viņa sevi pavisam noteikti uzskata par labāku māti.
bet es viņai sejā varētu pateikt daudzko, kas drošvien iedragātu viņu uz atlikušo dzīvi, un varētu pateikt arī to, ka mana strādājošā māte man ir iemācījusi dzīvē daudz svarīgākas un noderīgākas lietas par adīšanu un mājas uzkopšanu, bet viņa pati diemžēl daudz zināšanas par dzīvi saviem bērniem nav devusi. es protams paklusēju...bet nu jā...varbūt dēļ šī cilvēka man arī ir radies tas negatīvisms pret mājās sēdētājām.

bet es nenosodu, dari kā gribi ar savu dzīvi.
09.05.2014 16:04 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
Bet ja godiigi,kas skaitaas uz kakla seedeetaajas?
Ja viirietis un sieviete miil viens otru vinji dziivo kopaa ...viirietis no savas puses straadaa nes naudu maajaas,sieviet dziivo ar vinju veic maajas soli,miil vinju ir uzticiiga,tad katrs jau kaut ko dod...manamviirietim patiik vinja darbs vinjs nesuudzaas..esam par to runaajusi,bet nu es esmu mazliet savaadaakaa situaacijaa,pirms uzzinaju,ka esmu stavoklii uzteicu darbu,nu maajaas seedet nonstopaa arii nevareetu obligaati ir jaabuut aktiivai
09.05.2014 16:06 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
viirietis no savas puses straadaa nes naudu maajaas,sieviet dziivo ar vinju veic maajas soli,miil vinju ir uzticiiga,tad katrs jau kaut ko dod

Kuda mir katjitsa...
09.05.2014 16:08 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Sintija_sk nu ko tu raudi,mēs sapratām,ka tu esi tā stilīgā un visu darošā mājsaimniece. :D Es saprotu,ka lielajām villām,kamēr tiek tīrīts rietumu spārns,tikmēr austrumu ir sen apputējis,tādām,protams,ior neiespējami strādāt,jo visa diena tiek pavadīta šrubējot,paralēli apgūstot seno maiju kultūru,mācoties DĀ likumdošanu un,protams,nedrīkst aizmirst par Mārtiņa Rītiņa cienīgu pavārmākslu. :D


Esmu vienisprātis ar Queen.

BesS Pieļauju,ka tu varētu arī nestrādāt savas valodas dēļ.
09.05.2014 16:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu bet tur jau ir tā sāls , kad pāris ar vai bez bērniem ir viens vesals , vienam kaut kas padodas labāk otram sliktāk , bet saliekot to visu kopā rodas daudz vairāk ... ceru , ka domu sapratāt ...
09.05.2014 16:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu es tikpat labi varu teikt, ka koju istabu iztīrīt tiešām nav liela māka un laiks vajadzīgs ... !
09.05.2014 16:15 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
un vēl kāda lieta, es neesmu feministe, un uzskatu, ka brīžiem viņas iet daudz par tālu ar to savu vienlīdzību utt. bet arī tas viduslaiku uzskats, ka sieviete pavarda turētāja...nu sorry, tas jau man liekas tik aizvēsturiski, ka jābrīnas, ka ir vēl daudz sieviešu ar tādiem uzskatiem.

un arī jāsmejas par sieviešu neiedomājamo naivumu. "es māju padaru mājīgu, dodu mīļumu, gatavoju ēst, tad nu esmu lieliska sieva un tādas vīrieši gri un mīl" HA HA HA
tādas sievietes bieži vien, vīriešiem paliek garlaicīgas....
09.05.2014 16:17 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Nazīc, man prieks, ka tu saprati tā kā tu saprati! Laikam esi pārstrādājusies.
09.05.2014 16:20 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jā, Sintija_sk,un māja bardakā,vīrietis izbadējies,pati garlaicīga bez dārgiem hobijiem :-(
09.05.2014 16:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man ir tikai un vienīgi žēlums pret šīm sievietēm, jo viņas nevar neko dzīvē, viņas ir atkarīgas no vīrieša, pat ja kautko ir iekrājušas, tā ir vīra nauda.

Nu nesaki vis. Var vareet visu, ja ljoti labi grib. Buut atkariigai no viiriesha noziimee to, ja skjirshanaas gadiijumaa naakaas uz ielas dziivot. Ja skjirshanaas gadiijumaa sieviete uzreiz speej tikt pie normaali pelnosha darba/vai ir pietiekami daudz naudas, lai vareetu ilgaak novilkt, liidz pacelj kvalifikaaciju, tur nekaadas atkariibas nav. Un taa nav nekaada viira nauda, bet pashas sievietes nauda, kuru taa ir nopelniijusi, uznjemoties viiriesha maajas pienaakumus uz sevi un atsakoties no karjeras beernu audzinaashanai par labu. Vispaar nezinu, kur juus taadus staastus njemat, ka visas maajsaimnieces skjirshanaas gadiijumaa Maximaa straadaa. Es vairaak dzirdu par gadiijumiem, ka skjiroties manta tiek daliita uz puseem, vai vismaz ceturtaa dalja tiek sievietei, it iipashi ja vinjai ir beerns.
09.05.2014 16:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tādas sievietes bieži vien, vīriešiem paliek garlaicīgas....
atakal banālais arguments kas sen jau kā apstēkots. Ari strādājosa var palikt garalicīga un vecis mekles svaigu gaļu. Darbs nav panaceja :D
09.05.2014 16:25 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
protams jebkurš var palikt garlaicīgs neatkarīgi no nodarbošanās, bet mana domā bija savādāka, vairāk tendēta uz tām, kas uzskata ka ir baigi īpašas un labākas dēļ tā ka vīrietim rada "māju sajūtu"......ko pavisam noteikti nespēj strādājošās sievietes :D:D
09.05.2014 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits