Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gym jautājumi fitnesa meitenēm.

 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Sveikas. Vakar pirmo reizi mūžā biju fitnesa klubā-Londonā. Pirms gāju iekšā jau zināju ka pirmais kas būs ko izmantošanu skrejcelinš jeb treadmill jo man loti patīk skriet jo leeni piekūstu .
Es loti gribu nomest svaru un gribēju pajautāt vai man ar to pietiks. Fitnesa klubs ir loti liels, te var iemest aci ------> http://m.youtube.com/watch?v=aBDeEoUnMas
Es pametu aci ko citas meitenes dara, it kā jau arī izmanto tikai treadmilla vai eleptiskos trenažierus pat tās kas ir formā.

Es gribēju pajautāt vai vispār manā gadījumā ir jēga izmantot kaut ko šādu lai paliktu rokas slaidākas? Man negribētos īsti ka par mani pasmejās.....



Es pagaidām nēesmu atradusi kam to pajautāt fitnesa klubā jo tad uzreiz piedāvā paņemt fitnesa treneri bet £250 priekš manis padārgi .
25.04.2014 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
jusu merkim pats pamats ir radit kaloriju deficitu.. ko pamata panak ar uzturu.. pie galigi nepareiza uztura nekada sportosana nelidzeess
25.04.2014 18:58 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
sammia_ Pilnīgi noteikti derēs. Taču daudz piedomā pie sava uztura, un protams fiziskajām aktivitātēm. Un atceries ka nevar tikai skriet, bet trenē visas ķermeņa grupas muskuļus. (kājas, rokas, vēderu u.c)
Lai izdodas!
03.05.2014 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits