Lemon, suši nav krāpšana - visi labi zin, ka porcija būs maza un ka par šo pašu summu mājās var uztaisīt ~10x lielāku porciju, bet ir slinkums vai nezināšana, kā to darīt, vai vēl kādas problēmas, attiecīgi rodas tādi, kas uzskata, ka par to cenu vajag bļaut, nevis taisīt pašam.
Kas attiecas uz garšu, gaumes jautājums - man garšo gan rīsi, gan jūras produkti, neredzu iemeslu to visu neēst kopā. Es, teiksim, brīnos par tiem, kas ēd tās meksikāņu pankūkas, kurās iekšā ir sabāzts viss iespējamais, bet garšu jūt tikai no čilli.
Reālās izmaksas vienam tādam gabaliņam sanāk kaut kur ap 20 centiem. Tā ir pašizmaksa. Vēl ir iepakojums, darbs, elektrība, iespējams kaut ko vēl aizmirsu...