Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Garderobe no jauna

 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Iespējams, ka šāda diskusija jau bijusi, bet nu tomēr...

Ja jums būtu jāveido sava garderobe no jauna (viss, viss - ieskaitot apakšveļu, zeķes utt.), ko jūs pirktu? Lai jautājums nebūtu tik sarežģīts, "ņemsim" pavasari/vasaru.
15.04.2014 21:32 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu skatoties, kāds piedāvājums būtu veikalos, bet vispār man būtu ļoooti grūti tā veidot garderobi no jauna - katru sezonu to papildinu ar ko jaunu, bet lai no jauna izveidotu tādu, kādu es gribētu, vajadzētu ļooooti daudz ko! :D
15.04.2014 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ja tajaa paraleelajaa pasaulee man ir daudz naudas, tad visu, kas jau man ir, tikai veel 3reiz vairaak taada pasha stila dreebes. Taa laikam nemainiitu, man patiik manas parpalas
15.04.2014 21:35 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.07.2010
Es noteikti izvēlētos kādas 3-4 pamata krāsas, lai nav jāpērk nevajadzīgi daudz drēbju, jo var labi visas sakombinēt :)
15.04.2014 21:37 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es noteikri pirktu daudz svarkus ar ziedu rakstu un kleitas. Pašlaik ar to klibo.
15.04.2014 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Šāda situācija man bija pagājušajā vasarā. Pēc slimošanas nelāgi pieņēmos svarā. Vairs neielīdu savās 32 izmēra biksēs. Vispār brīnos, ka biju tik sīka :D Bet nu jā.

No 32 izmēra, pārgāju uz 36. Nu un tad pamazām arī pirku visu. Pirmie, galvenie pirkumi bija
zili džinsi, melnas auduma bikses, legingi, sporta bikses, t-krekli dažādās krāsās, kleitas- daudz, dažādas kleitas.
15.04.2014 21:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Obligāts būtu miesaskrāsas krūšturis un vēl kāds pārītis gaišu krūšturu ar noņemamām lencēm vai transformējamām lencēm (ērti zem dažādiem tipoņiem). Biskītes arī noteikti vismaz vienas miesaskrāsā (lai zem vasarīga caurspīdīga apģērba nebūtu pamanāmas). Zeķes vasarā? Ja nu vienīgi pavisam īsās sporta zeķītes pie kedām.
Vieni džinsi, vieni pilnīgi balti džinsi, pāris šorti, svārki, kleitiņas un daži topi. Vismaz viena jaka vēsākiem vakariem. Vējjaka. Peldkostīms, pludmales platmale. Saulesbrilles.

Tāds būtu mans saraksts ar vasaras garderobes apģērbu...
15.04.2014 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
Eh, kā es to vēlētos.. Izveidot garderobi no nulles!
15.04.2014 21:55 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Es gribētu dzīvot pēc principa - less ir more.. Pirmie pirkumi būtu veļa, kleita (ļoti patīk kleitas, nav jādomā, ko vilkt augšā/apakšā), trencis, balerīnkurpītes un zeķubikses.. Tad, protams, arī soma, maks un saulesbrilles.
Un tad pamazām sāktu pirkt basic lietas - tumši zili džinsi, topiņš, džemperītis/jaciņa..
15.04.2014 22:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
šovasar man praktiski tā arī būs. tiesa, tik traki nav, apakšveļa un zeķes ir vairumā:D
plānoju nopirkt vēl divus pārus labas kvalitātes balerīnu stila apavu (viens jau ir, izrādās, baigi ērti un piestāv gan pie džinsiem, gan kleitām), ērtas, melnas siksniņsandales, vismaz vienas vieglas sandales ar augstu pilno papēdi, īsus džinsa šortus ar augsto jostasvietu (daudziem viņi nepatīk, bet man un manam puisim ļoti patīk), mint krāsas kleitiņu ar mežģīni un pogām aizmugurē (jau noskatīju), garu rupji adītu kokvilnas džemperi ar caurumiem kādā svaigā krāsā, vieglas šifona blūzes bez vai ar īsām piedurknēm, vieglus, platus t-kreklveidīgus kokvilnas topiņus plus vēl kādas nenoteiktas vēlmes. man plānā gandrīz tikai vasaras atpūtas drēbes.
15.04.2014 22:28 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Es noteikti nopirktu vienas tumšas džinsu bikses, vienu jostu, divus džemperus - vienu biezu, vienu plānu, trīs dažāda veida krekliņus, vienu svinīgu kleitu un vienu parastu vasarai, vienu jaciņu, vienas melnas biezās zeķubikses, kurām nekas nespīd cauri, plānas miesaskrāsas zeķubikses, vienu balto blūzi, vienus zīmuļsvārkus un vienus pieguļošus mini vasarai, vienas melnas augstpapēžu kurpes, zandales un kādus zemos apavus, vienu lakatu vai šalli, vienu mēteli, vienu vējjaku, vienus šortus, peldkostīmu, vienu labu somu, saulesbrilles, trīs dažādus mazos auskariņus. Runājot par apakšveļu, nopirktu trīs komplektus - melnu, baltu, miesaskrāsas. Zeķes pirktu īsās, 5 gab.
15.04.2014 22:43 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Neuzskaitīšu konkrētas lietas, jo katram apģērba gabalam var būt n-tās variācijas un atkarībā no tām tas par pārstāvēt neskaitāmus stilus..
Ja es mainītu garderobi, tad es noteikti mainītu savu stilu. Pagaidām ir iegājies tāds vairāk sportiskais stils un jaunpiepirktās drēbes pēc inerces tiek pirktas tādas, lai var kombinēt ar vecajām drēbēm t.i. pieskaņojas vecajam stilam (izņēmums ir kleitas, bet tas cits stāsts). Mainītu stilu uz sievišķīgāku.
15.04.2014 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits