Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DD un Dekrēta lapa

 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Sveikas. Varbūt te ir kāda zinošāka šajā jomā.

Tātad pāgājušajā nedēļā, pirmdienā, aizgāju dekrētā. B lapa uz rokas, viss kārtībā, atliek aizvest darba devējam, lai paraksta un tad tik uz VSAA. Diemžēl, uz sitiena lapu aizvest darba devējam neizdevās, sakarā ar to, ka pirmdien, uzreiz pēc ginekoloģes vizītes, aizbraucu uz slimnīcu, līdz ar ko, lapu aizvest nu nekādi nesanāca līdz pat piektdienas dienai. Piektdien lapu nogādāju darbā, direktore to paņēma un aizveda uz ofisu, šodien lapa vēljoprojām nav parasktīta. Direktori pašu dabūt rokā nevaru, jo numuru man neviens nedod, zvanīju viņas sekretārei, tā kaut ko saka, ka tajā lapā, taču, minēts jūnija mēnesis, es saku, nu loģiski, tur minēts gaidāmais dzemdību datums, jeb datums, līdz kuram man ir pirmsdzemdību atvaļinājums. Ka lapu man vajag VSAA iesniegt jau tagad. Viņa man atbildēja, ka parunāšot ar direktori, kad satikšot viņu, bet ko tur runāt. Es nesaprotu.

Tāpēc man jautājums pie jums, mīļās, cik ilgā laikā darba devējam ir jāparaksta DEKRĒTA lapa?

Esmu apjukusi, un nezinu, ko lai iesāk. Novilks vēl to visu tik ilgi, ka teju vai dzemdēšu, a naudiņas uz rokas nebūs, bebim neko sapirkt reāli nav iespējams :(
14.04.2014 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits