Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas āda,šausmas.

 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
Sveikas,meitenes.Gribēju ar jums padalīties man šajā grūtajā dzīves brīdī.Man ir tikai 20.gadi.bet šī probleima man attur no dzīves un jaunības baudīšanas.Lūk,tā ir sanācis,ka mani ir piemeklējusi probleima ar kuru ir grūti cīnīties man šķiet.Jau no jaunā gada cīnos ar man nezināmas izcelsmes ādas probleimu.Biju pie dermotologa,ieteica visādus krēmus,ziedes utt.teica,ka pēc mēneša tas viss pāries,jo tā ir aknes sākuma stadija,pati cerēju uz to labāko,bet pēc mēneša atkal līst asaras,ārā no mājas neizeju,jo kauns,no darba aizgāju.Aizgāju velreiz pie dermotologa ieteica man jaunu tikko Latvijā ienākušo krēmu,bet viņu ir šausmīgi grūti atrast Latvijas aptiekās.tapēc pirms nedēļas es sāku lietot "Duac krēmu" jo kā man pastāstija man vajadzētu,lai man nosausina to ādu,bet pēdējās dienas ko smērēju viņu nejūtu nekādas izmaiņas sejas ādā,protams ģimenes locekļi saka,ka ir mainijies un labāk palicis,bet es laikam esmu tik ļoti ieceklējusies tajā probleimā,ka neredzu progresu.Pazīstams ārsts man teica,ka tas varētu būt no hormoniem,jo izšķīros no puiša,tapēc sekss arī nav bijis 6.mēnešus.pēdējā laikā tam arī sāku ticēt,bet kauns ar kādu komunicēt ir,tapēc labāk pasēdēšu mājās un paraudāšu.Mainiju es dzīvē visu,atmetu smēķēšanu,vairs nedzeru vispār,ēdu tikai vesalīgu pārtiku utt.Bet šķiet,ka mūsdienās vairāk var uzzināt palasot internetā no meitenēm kaut ko nekā no ārstiem,diemžēl.Nauda izmesta vējā un rezultāts nekāds.Tapēc morāle jums visām pārējām meitenēm-atrodiet patiešām labu dermotologu,griežaties pie labākajiem ārstiem,savādāk sanāks kā man.Jau 20.gados sēdēt un "adīt" mājās zeķes,diemžēl,tapēc cīnaties par to,jo mani spēki ir beigušies un nav vairs kas mani atbalsta tajā visā.Lai veicās jums,esat skaistas :) Dažas mani te noteikti sāks heitot,bet nu es tikai gribu ieteikt meitenēm,lai viss būtu labi. Varētu ievietot bildi,lai jums vieglāk saprast manu bēdu,bet to laikam šeit nevar.
14.04.2014 12:34 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.01.2011
Tas bija attiecināms uz mani- klavs "Naw ko kakat"? :D
15.04.2014 15:25 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.01.2011
Sveikas!

Pastāstīšu savu cīņas stāstu ar pinnēm (acni)

Ar šo sērgu cīnos jau desmito gadu. Pie kādiem tik speciālistiem nav braukāts un staigāts. Sākot ar endokrinologu un beidzot ar ginekologu, bet rezoltāts 0. Efekts lietojot dermatoloģiskos preperātus ir bijis maximusm pusgadu un tad atkal viss sākas no gala,jo āda ļoti ātri pierod un visas dārgās vai lētās ziedītes, smērītes utt nepalīdz.
Tagad ir ievērojami uzlabojumi, jo kāds gudrs cilvēks ieteica aiziet man pie homeopāta. Domāju, ka tāpatās nav ko zaudēt un pamēģināju. Rezultāti tik tiešām ir iepriecinoši jau pēc 2. mēneša pumpas praktiski uzmetas viena vai divas un ātri arī pazūd.Iepriekš cīņa bija kā ar vējdzirnavā, viena pumpa pazuda un kādas 5 nāca klāt. Vismaz kādu reizi varu bez tonālā vai maskējošiem līdzekļiem no mājas iziet.

Es arī ieteiktu aiziet pie kāda laba homeopāta. Pati eju Jelgavā pie Ilvas Koškinas privātpraksē. Vēl Rīgā var iet piemēram pie Vecvagares, bet viņai tā vizītes summa diezgan liela (90 eiro jārēķinās) Jelgavā ar visām zālēm 33 eiro viena vizīte, bet ir to vērts vismaz pamēģināt.
Jārēķinās ar vismaz 1 stundu garu vizīti un daudz dažādiem jautājumiem sākot ar ēšanas paradumiem , beidzot ar miega kvalitāti un fobijām. Vizītes laikā notiek bez maz vai kā psihologa konsultācija, kuras beigās tiek nozīmēts preperāts (graudiņi), kas katram tiek piemeklēti individuāli. Pašai arī bija tā, ka ēdu veselīgi, nedzeru, nesmēķēju, bet pumpas kā nepazuda, tā nepazuda, izrādās, ka ar vielmaiņu kaut kas un neviens parastais ārsts to nespēj saskatīt. Skumji , bet fakts.


Lai izdodas Sintij :)
15.04.2014 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 110
Reģ: 12.05.2009
Liela problēma ir, ja ejot ārpus mājas klāj uz sejas biezā kārtā tonālo..tā darīju, bet draudzene ieteica kaut kādu krievu tonējošo krēmu (diemžēl neatceros nosaukumu), ko varēja aptiekā nopirkt un tas atrisināja daļu problēmas. Pēc tam atmetu jebkādus tonējošos vispār un kļuva vēl labāk.
14.04.2014 20:57 |
 
Reitings 142
Reģ: 29.08.2012
Man savu laiku bija tādas zemādas pumpas, ne izspiest, ne ko citu. Tādi kā augoņi.. brr.. Mans atklājums bija/ir Duac gel. Tiesa gan, ka šī smērīte ir uz receptes. Šad tad kaut kas tāds vēl mēdz parādīties un tad lieku talkā šo smērīti. Droši vien jābeidz ēst tik daudz saldumi :D jo tāds ne pārāk veselīgs uzturs varētu būt iesmesls šīm lietām.
14.04.2014 19:46 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Es neizlasīju visu diskusiju.. Manai māsai bija līdzīgi, viņai akne bija..
No sākuma gāja pie dermataloga, viņai rakstija visādas ziedes, kremus, nekas nelīdzēja.
Aizgāja pie kosmetologa, iet arī tgd regulāri, nav lēts prieks.. bet viņai kosmetoloģe ieteica tiešām tādus nestandarta kremus, nekādas biodermas utt, jo ne visiem tas līdz.. Tad kosmetoloģe pati sajauca visādus līdzekļus kopā, pati savu kremu tieši priekš māsas ādas, tagad seja jau ir puslīdz izārstēta un viss iet tikai uz labo pusi.
Es tev arī iesaku iet labāk pie kosmetologa, tomēr daudz labāk, viņi vismaz kautko dara un tiešām palīdz, dermatalogi reti kurš ir savu uzdevumu augstumos.
14.04.2014 19:41 |
 
Reitings 450
Reģ: 24.05.2013
Man arī bija lielas problēmas ar sejas ādu, ilgu laiku staigāju pumpaina, bet tā lielā mērā bija pubertātes vaina kā arī es pati viņu ieildzināju ar pumpu spaidīšanu. Sapratu,ka tomēr jāsaņemās un jābeidz spiest, sāku lietot AVON sejas tīrīšanas līdzekļus,kremiņus, maskiņas utt., un nu beidzot man ir perfekta sejas āda ar kuru lepojos. Ja kādu pumpiņu tomērt prasījās izspiest tad tikai nodezinficējot kārtīgi to pumpiņu un rokas, tad ar izspiedu, bet centos neaizrauties. Daudz draugiem arī palīdzējuši tieši AVON tīrīšanas līdzekļi. Un iesaku biežāk saulītei sejiņu parādīt!
14.04.2014 18:55 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Ir nopērkami arī krēmi ar tējas koka eļļu, ērtāki lietošanā.
14.04.2014 17:32 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Samērcē vates gabaliņu un uz brīdi pieliek pūtītei, taču nevis tīru tējaskoka eļļu, bet attjauktu ar kādu citu - neitrālu eļļu. Vismaz man tā ieteica lietot. Pajautā kad pirksi. Tējaskoka eļļa vairāk dezinficē, ir pretsēnīšu iedarbība, iekšķīgu problēmu tā neārstēs.

Bet atkārtošu - man bija citas problēmas un ne tik lielas (vismaz spriežot pēc apraksta, ja tikai velns nav tik melns, kā viņu mālē).
Turklāt jebkuras zāles jālieto nevis pāris dienas un, ja nepaliek labāk, jāmetas meklēt cits līdzeklis, bet ārsta norādīto laiku - vienā mirklī acīmredzamus uzlabojumus nevar gaidīt.
14.04.2014 16:23 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
Kā viņa ir jālieto? domāju no sākuma nopirkt mazo pudelīti,lai nebūtu atkal naudas izmešana arā,bet ja palīdzēs un kaut kas mainīsies,tad noteikti nežēlošu naudu un iegādāšos lielāku un vairāk tādu,bet no sākuma kādas divas,trīs reize palietošu un tad jau redzēs.bet lielākāsi ajutājums! kā viņi lietot? cik daudz? kad?
14.04.2014 16:05 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ar tējaskoka eļļu uzmanīgi, lai ādu netraumētu vēl vairāk, jo tīrā veidā šī eļļa ir diezgan agresīva.
14.04.2014 16:03 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
Paskatijos nedaudz video iekš youtubes.izskatās,ka man ir kaut kas līdzīgs Aknei? kādai ir bijusi akne?
14.04.2014 16:03 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
Parfait-Paldies Tev par ieteikumiem :)

Elina-super,ņemšu vērā to,paldies :)
14.04.2014 15:46 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Bodyshopā - Galerijā centrs u.c.
14.04.2014 15:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
YesYesIDo- Nu pirms mēnešreizēm man uzmetās,bet tas man šķiet,ka tieši normāli un ir uz pieres,bet tādas neredzamas kā saka.ir vel uz dekoltē un muguras,bet tur kaut kā ir baigi pazudušas pēdējā laikā.tagad tikai ar seju ir nu tieši vaigiem un zodu tās probleimas.tagad palasiju par tējas koka eļļu un domāju varbūt to pameiģināt.tikai nezinu kur varētu iegādāties tādu.Ja nepaliks labāk no šitajiem,kas izrakstīts,tad noteikti parbaudīšu visas analīzes utt.kaut šķiet,ka ar horminiem man tiešām nav kaut kas :D pēdējā laikam jau puisi arī prasās,tapēc zili brīnumi var būt :D
14.04.2014 15:43 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Sintija,
nemaksa dārgi - kaut kur EUR 12-13.
Ja nav žēl naudu, noteikti pamēģii - sliktāk nepaliks.
14.04.2014 15:42 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
bet aizej vien pie dermatologa. Pasaki, ka vēlies veikt asinsanalīzes. Man pārbaudīja vairogdziedzeri, aknas, vēl čupu visādu hormonu. Lielākoties vienmēr problēma slēpjas iekšpusē - zarnu darbība, olnīcas, dzemdes problēmas u.c. Krēmi un toniki apārstē, bet ne izārstē. varbūt ir vietas kur pumpas metas īpaši bieži?
14.04.2014 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Ilgus gadus cīnījos ar šo problēmu. Pārbaudīja gan hormonus, gan kuņģi, ne viens, ne otrs nebija pie vainas - vismaz balstoties uz analīzēm. Lietoju gan Duac gēlu gan vēl 100 tūbiņas :D Ievērojami uzlabojumi bija vienu laiku no silīcija gēla, kā arī no naktssveces eļļas. Šobrīd pumpas var teikt, ka nemetas... nezinu, vai es "izaugu", vai ķermenis nāca pie prāta, vai tas, ka atmetu balto miltu izstrādājumus, palīdzēja, bet novēlu Tev arī atrast savu iespēju tikt pie labas ādas. :)
Ak, jā, veselīgāk sākot ēst (lai arī iepriekš nebiju nekāda čipšu fane), mans ādas tips nomainījās no taukaina uz normālu. :D
14.04.2014 15:35 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
Kakaduu- laikam Tev taisnība ir,ka pāršāvu ar to pa ātru,bet vai no tā varētu man būt tik šausmīga seja?

YesYesIDo- jā,itkā viss ir normāli,pluss mīnus vienā dienā,varbūt divas ātrāk,vai divas vēlāk
14.04.2014 15:28 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Kā Tev ir ar menstruālo ciklu? Mēnešreizes sākas vienmēr aptuveni vienā datumā?
14.04.2014 15:24 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nu, nu...Riekstus vismaz lieto?

Bet tas būtu pirmkārt - tikt skaidrībā, kādas uzturvielas tieši kam organismam vajadzīgas. Piemēram, A vitamīns bez taukvielām organismā neuzsūksies, bet ādai A vitamīns ir svarīgs.
14.04.2014 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!