Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu atkarīga no darba jeb darbs ir vienīgā lieta, ko daru un interesē

 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Tas sākās gandrīz divus gadus atpakaļ, pakāpoties pa karjeras kāpnēm. Sākumā tās bija šad tad papildus stundas vakaros, tad jau katru vakaru un nu jau kādu gadu- no pāris stundām vakarā stundas ir pieaugušas līdz vēlai naktij vai agram rītam. Es apzinos- dotajā brīdī es sevi nogalinu, jo:
1. Strādāju vidēji 18 stundas diennaktī
2. Man prātā ir tikai darbs un darbs- nedēļas nogales es vienkārši viena noguļu vai nostrādāju
3. Man vairs nav draugu- jo neapzināti esmu viņus aizmirsusi, atstājusi novārtā- arī satiekot viņus- prātā tikai darbs (un pat viņu priekšā strādāju)
4. Par privāto dzīvi nejautājiet- pēdējo reizi iemīlējusies biju pirms diviem gadiem, seksuālas attiecības nav bijušas jau gadu
5. Esmu arī alkoholiķe- vakaros strādāju, dzerot enerģijas dzērienus un alkoholu (vīnu, alu)
6. Gada laikā mans svars ir pieaudzis par 45 kg

Esmu apmeklējusi psihologus, psihoterapeitus, taču neesmu neko izmainījusi- es gribētu visu savādāk, bet nevaru saņemties/nespēju sāky vai pat nezinu- kā to darīt. Brīžiem gan man ieslēdzas- ai, lai viss turpinās- būs sirdstrieka, būs.

Laikam šis apkopojums pa punktiem un izlikšana uz āru- primāri bija nepieciešama man. Tikai nezinu- ko iesākt tālāk..
12.04.2014 21:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Aizbrauc uz vietu bez interneta un mobilā telefona. Kaut uz nedēļas nogali (piespied sevi). Saredzēsi pasauli citādi..
12.04.2014 21:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kur tu tērē darbā nopelnīto naudu?
12.04.2014 21:56 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Bāc, izlasīju, dažās lietās saredzēju sevi un padomāju, ka tik traki es gan negribētu aizstrādāties. Es jau sen domāju, ka kaut kas jādara lietas labā.
Es arī esmu atkarīga no darba - it kā ļoti patīk mans darbs, bet jāstrādā daudz. Tiesa, darbs ir sezonāls. Pašlaik strādāju vidēji 12h katru dienu (citreiz, protams, vairāk). Dažreiz vienu brīvdienu cenšos nestrādāt.
Cerams, ka izlasīšu kādu normālu padomu, nevis "vienkārši ej mājās 6os".
12.04.2014 21:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Donata, tici vai nē- es priekš tā darba, ko daru- saņemu ļoti maz :( Līdz ar to par to- nauda noteikti nav mans motivātors strādāt
12.04.2014 21:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja Tu saņem ļoti maz,tad varbūt ir vērts apsvērt ideju savu darbu nomainīt uz citu ,kur Tevi vairāk novērtēs un maksās atbilstoši tam,ka Tu maz vai visu laiku strādā, pavadi darbā?
12.04.2014 22:02 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
maini darbu
12.04.2014 22:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es jau pēc sākuma apraksta sapratu, ka nauda šajā gadījumā nav motivātors. jautāju, jo izskatās, ka tev jau jābūt sakrātiem pamatīgiem ietaupījumiem, jo nekur naudu netērē, tādēļ varbūt būtu vieglāk uzsākt jaunu dzīvi, ieviest krasas pārmaiņas.
patēlošu psihologu - varbūt ir kāda problēma, kaut kas nesakārtots dzīvē, no kuras paslēpies darbā, lai aizmirstu kaut ko. nezinu, ko tev psihoterapeits teica.
katrā ziņā, iet prom no tā darba un pārdzīvot ''lomkas'' man šķiet vienīgais risinājums. izklausies atkarīga. būs sev jāpārkāpj pāri un jāpiespiež sevi, lai izietu no savas ''komforta'' zonas.
12.04.2014 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits