Izvarošana

 
Reitings 176
Reģ: 19.01.2014
Cik no jums ir kādreiz uzrakstījušas mentiem iesniegumu, ka kāds vīrietis, kas pēc seksa vairs negribēja nekā kopīga ar jums, ir it kā jūs izvarojis, lai atriebtos viņam?
09.04.2014 12:51 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
16 gadu starpībai jābūt, lai drīkstētu adoptēt.
09.04.2014 16:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Ja tāda iemesla dēlj sieviete iet rakstiit kaut kādu iesniegumu mentiem, tad tiiri normāla vina nav.
Bet ari viirs savu sievu var izvarot un tad ej nu pierādi, ka pashas viirs tevi izvarojis, nevis tas notika labprātigi. Un pēc tāda pārdziivojuma, pat ja ko tādu izdarijis, šķietami, tuvs cilvēks, varētu būt liela trauma, jo šā vai tā esi paņemta pret pašas gribu.
09.04.2014 16:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet par tēmu - manuprāt, tā varētu rīkoties emocionāli vai psihiski nelīdzsvarots cilvēks.
09.04.2014 16:18 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Neko tādu savu paziņu lokā dzirdējusi neesmu.
Bet uzskatu, ka tas ir koks ar divie galiem. Jo, jā, ļoti iespējams, ka šādas sievietes ir, bet vīrieši paši dažreiz vaimīgi, nevajag pie katras izdevības bikses vilkt nost un pārgulēt, un vispār, piedomāt vairāk pie tā ar ko guļ. Nedomāju,ka meitene, kura ir visādi citādi normāla,izmantos šādas taktikas. Un ne vienmēr var vīrietim ticēt, ka sieviete to ir izdomājusi.
09.04.2014 17:16 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Slidena tēma, jo fiziski pierādīt to, ka dzimumsakari notikuši ar varu - pierādīt nevar. Nu - tīri tur lejā; ja vien nav kkas stipri brutāls pastrādāts ..
Skandināvijā dzirdēti vairāki gadījumi; starp attāliem paziņām - viena meitene iesūdzēja tiesā puisi ar kuru kopā bija 3 gadus ... par viņu kopējo nakti. Viņai - izšķiroties - šķita, ka viņš viņu piesmējis tajā pirmajā naktī, lai gan dzēruši bija abi. Viņš, protams, izķengāts pa vietējiem mēdijiem un feministu kustība par briesmoni pataisīja. Tiesa beidzās, cietumā pfu pfu pfu netika .. bet slava un rūgtums ne pa jokam. Kādēļ sievietēm nav jāatbild par nepatiesiem apvainojumiem un iesniegumiem .. ? Tas paliek arvien populārāk - par dzēruma dzimumsakariem jāatbild tikai puišiem tiesas priekšā. Dubultā morāle .. kādreiz paziņu lokā bija meitene, kas traki līmējās klāt noskatītajiem čaļiem, kad šie bija dzēruši. Tostarp vienam manam labam draugam .. kāāāā viņš nožēloja to nakti :D
09.04.2014 17:26 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Savā paziņu lokā par tādiem gadījumiem neesmu dzirdējusi. Un man šķiet, ka liela daļa no tiem rodas, dzirdot tikai vīrieša versiju par notikumiem...
09.04.2014 18:10 |
 
Reitings 176
Reģ: 19.01.2014
kas ir tas ir
09.04.2014 23:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atceros gadiijumu iz pazinju loka. Dzekam bija laikam 19 vai 20. Viena stulba mazgadiigaa tika ielaista naktsklubaa un saaka flirteet ar to dzeku, un vakara gaitaa sameejie nonaaca liidz buchoshanaas faazei. Tai briidii klubaa bija ieradusies policija, jo tika zinjots, ka tur meedz laist iekshaa nepilngadiigos. Taa nu visiem paarbauda vecumu, atklaajaas, ka taa meitene ir mazgadiigaa. Lai noveerstu no sevis uzmaniibu, sameejaa uzreiz uztaisiija sceenu, ka tas dzeks esot vinjai uzmaacies. Taa no likumpaarkaapeejas vinja kljuva par upuri, beigaas dzekam dziive sabojaata, gads cietumaa par mazgadiigo pavedinaashanu, bet mazgadiigajai par to nekas nebija. It kaa dzeks buutu iedomaajies, ka sastopot klubaa meiteni, var izraadiities ka vinjai ir tikai 14 gadi.
10.04.2014 00:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es būšu ļauna... Ja es būtu vīrietis un kaut kāda dura mani apvainotu izvarošanā savas slimās fantāzijas dēļ, tad, goda vārds - ietu un izvarotu viņu pa īstam, lai tad vismaz tiešām pelnīti sēdētu cietumā, nevis kaut kādas slimas vecenes iegribu dēļ... Un šamā varbūt tad arī aizdomātos, ka tās nav spēlītes ar ko jokot un ākstīties. Tā var cilvēkam visu dzīvi izkropļot...

Bet vispār, neesmu tādas sievietes ne satikusi, ne dzirdejusi no kadām paziņām kaut ko tik absurdu. Vienīgi meksikāņu seriālos kaut kas tāds ir redzēts...

Un piekrītu arī, ka vīriešiem vajadzētu vairāk piedomāt ar ko ielaižās sakaros!
10.04.2014 00:17 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Kad vel Latvijaa dzivoju, tad man ar viena smotka pisaas klat pec seksa, teica, ka uzrakstijusi iesniegumu un gatavojas iesniegt to policijai, bet to nedaris, ja es vinai samaksasu 2 stukas latu.

Tad es vinai pateicu - 1 zvans savam advokatam un mes ar advokatu so meiteni iesedinasim cietumaa par: goda un cienas aizskarsanu, apmelojumiem, izspiesanu, izmantojot santazu un draudus.

Ta si maukele nomierinajas un palika raama. Ar nepareizo chali sapinas ka sacit jasaka.
10.04.2014 00:25 |
 
Reitings 36
Reģ: 06.04.2014
Nav ko gulēt ar tādiem, kuri tik seksu grib...
10.04.2014 10:32 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu sitas vispaar nav nopietni.
10.04.2014 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Es būšu ļauna... Ja es būtu vīrietis un kaut kāda dura mani apvainotu izvarošanā savas slimās fantāzijas dēļ, tad, goda vārds - ietu un izvarotu viņu pa īstam, lai tad vismaz tiešām pelnīti sēdētu cietumā, nevis kaut kādas slimas vecenes iegribu dēļ... Un šamā varbūt tad arī aizdomātos, ka tās nav spēlītes ar ko jokot un ākstīties. Tā var cilvēkam visu dzīvi izkropļot...
10.04.2014 11:01 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
reizi menesi sanak atriebties!!!
10.04.2014 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
bet arī
10.04.2014 11:05 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es, kā cilvēks ar darba pieredzi izmeklēšanas iestādē varu pateikt, ka apsūdzēt kādu un pierādīt viņa vainu viltus izvarošanā nav nemaz tiiiiik viegi. Lai neteiktu, ka sarežģīti vai teju neiespējami. Esmu sastapusies ar dažādiem gadījumiem, tai skaitā ar tādiem kur sieviete nozilināta, ir izņemi vīrieša DNS paraugi (sperma), taču vainu nevar pierādīt- viņš saka, ka sieviete labprātīgi piekritusi, zilumi no sex rotaļām u.t.t. Notiek ilga un emocionāli smaga izmeklēšana un rezultātu nekad nevar paredzēt.

ir dzirdēti 2 gadījumi no tuviem paziņām: vienā gadījumā meitene beigās iesniegumu savāca, otrā - pusis sēž cietumā


Muļķības! Iesniegums par noziedzīgu nodarījumu nav civilprasība, to nemaz nevar atsaukt. Tai ir privāti-publisks raksturs, kas nozīmē, ka ja persona iesniedz šādu iesniegumu, tad tiek uzsākts kriminālproces par noziedzīgu nodarījumu, kuru iesniedzējs nemaz nevar pārtraukt, apturēt, atsaukt vai kā citādi padarīt par nebijušu!!!!
10.04.2014 11:10 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Līdz šim par šādiem gadījumiem nebiju dzirdējusi. Bet zinu, ka meitenes var galīgi nobrukt, kad viņas ''mīļotais'' viņu atraida. Zinu divus gadījumus, kad puisis ar meiteni draudzējās aptuveni gadu, viss it kā ok, viss kā normālās attiecībās. Tad puisis izdomāja, ka šķirsies, jo jūtu nav utt. Kad puisis paziņoja par šķiršanos, tad tik sākas. Meitenei pilnīgi jumts aizbrauca, sāka čali vajāt, zvanījās, nāca uz mājām pie viņa. Atstāja pie durvīm mīkstās mantiņas un ko tik vēl ne, bija tur kašķi un draudēšana puisim. Nezinu, kā tas viss norima, bet zinu, ka tas murgs bija kādu pusgadu, kamēr viss pierima pamazām.
Otrs gadījums, puisis sapazinās ar meiteni, sāka tikties, puisis diezgan ātri saprata, ka nekas nesanāks ar viņu un meiteni pameta. Tad nu viņa šo sāka vajāt kādu laiku, cik esmu dzirdējusi pēc tam gan izrādījās, ka meitenei ar galviņu viss nebija kā nākas.
10.04.2014 11:49 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Bet puiši ar labie , paņem ar meitenēm nosekso ,pēc tam saprot ka nepatik ,gribās citu , pamet ,,

meitenēm tak sāp sirds un tiešām dzīve sačakarēta.....

Dzīve ,nav rožu dārzs...Nevienam nedot lidz kāzām .
10.04.2014 15:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Lai noveerstu no sevis uzmaniibu, sameejaa uzreiz uztaisiija sceenu, ka tas dzeks esot vinjai uzmaacies. Taa no likumpaarkaapeejas vinja kljuva par upuri, beigaas dzekam dziive sabojaata, gads cietumaa par mazgadiigo pavedinaashanu, bet mazgadiigajai par to nekas nebija.


NETICU! Šos visus stāstiņus reāli vai nu aiz nekodarīt izdomā vai arī vnk melo, ka meitene vienkārši izdomāja. Par bučošanos cietumā nesēdina!
Es ticu, ka tādi gadījumi, kad meitenes izdomā un raksta iesniegumus tiešām arī pastāv, bet policisti nav muļķi, tiesneši arī.
10.04.2014 15:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tamāra, un ja pēc kāzam pamet? :D
10.04.2014 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits