Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas jums ir ar to uzmanību

 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
Vakar bija tāda situācija - es nogurusi sēžu gultā un secinu,ka man ar izskatu pēdējālaikā tā pašvakāk utt.(līdzekļi šobrīd nav tik daudz, drēbes arī sen nav pirktas jaunas, viss tāds morāli novecojis). Draugs tikai pasmejas un aiziet uz otru gultu sēdēt pie planšetes, jo "man ar to pašai jātiek galā". Un pēdējā laikā tā ir visu laiku, ka es vispār nedabūju nekādu uzmanību no viņa. Kopā esam tikai no rītiem, kad aizejam kopā līdz krustojumam un vakarā pēc darba/skolas, kad vinš neko negrib runāties, jo tajā pašā istabā bieži uzturas viņa ģimene (dzīvojam ar viņiem kopā). Kad esam tikai divatā, piemēram, virtuvē un es viņu apskauju, viņš ātri raujas prom, jo viņam apnīk ilgi mīļoties vai kautkas jādara. Viņš nesaprot manu sarunu un uzmanības trūkumu, saka, ka vīriešiem tā nav, un prasa, kas mums sievietēm ir ar to uzmanības vajadzību visu laiku:(
06.04.2014 12:03 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Varbūt viņš kaut kur citur saņem to uzmanību.
06.04.2014 12:06 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Izskatās, ka viņam zb Tu esi.
06.04.2014 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Nu žēl, ka tā. Tikai nemēģini ieriebt un atdarīt ar to pašu.. esi jauka, iecietīga, un mēģini parunāt ar viņu, kāpēc tāds vēsums no viņa puses. Pasaki, ka slikti jūties, un tev vajag uzmanību un mīļumu.
Mēs ar draugu ikdienā arī ļoti maz laika pavadām kopā, kaut gan dzīvojam kopā. No rīta es parasti ātrāk eju prom, viņš vēl guļ. Bet, kad vakarpusē pārrodos mājās, viņš jau ir prom darbā līdz kādiem 11iem vakarā. Tad nu vakarā pirms gulētiešanas tiekamies uz pāris stundām, lai pārrunātu dienas notikumus vai kaut ko padarītu kopā. Bet tajos brīžos, kad esam kopā, uzmanības deficītu nejūtu, jo mums abiem patīk mīļoties. :D
06.04.2014 12:12 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Varbūt viņam tas sagādā tādu kā diskomfortu, jo dzīvojat kopā ar viņa ģimeni. Man arī būtu kaut kā neērti visu laiku mīļoties un čubināties, ja zinātu, ka blakus kāds ir vai tūlīt var ienākt.

Tas mīļums un uzmanība ir vajadzīga abiem. Arī vīriešiem, nu vismaz manam. :)
06.04.2014 12:12 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ir kluda dzivot kopa ar viriesa gimeni... Varbut vins tur nejutas pieaudzis un ka ists virietis? Nespej uzvesties ka ists virietis, jo tur vins joprojam ir dels?
06.04.2014 12:20 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
es nogurusi sēžu gultā un secinu,ka man ar izskatu pēdējālaikā tā pašvakāk

Piedod, bet cel savu pakaļu augšā no gultas un sāc kautko darīt lietas labā! Nedomāju, ka kautkas atrisināsies, ja sēdēsi gultā...
Draugs tikai pasmejas un aiziet uz otru gultu sēdēt pie planšetes

Domāju, gan, ka pasmejas. Tu labāk gribēju, lai viņš arī kā tāda flegma apsēžas Tev blakus un sāk žēlot? Tas neko neatrisinās.
Nezinu kādi ir Jūsu darba/skolas grafiki, bet kā piemēram, šodien ir svētdiena - sataisies, paņem draugu aiz rokas un ejat vienkārši kopā pastaigāties.
06.04.2014 12:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Varbūt viņam tas sagādā tādu kā diskomfortu, jo dzīvojat kopā ar viņa ģimeni. Man arī būtu kaut kā neērti visu laiku mīļoties un čubināties, ja zinātu, ka blakus kāds ir vai tūlīt var ienākt.


++

Manam draugam tā ir. Kad esam viņa vecāku mājā, tad čubināties atļaujamies tikai tad, kad esam atsevišķā istabā vai tad, kad neviena nav mājās. Citādāk viņš jūtas neērti.
06.04.2014 12:21 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Varbūt viņam tas sagādā tādu kā diskomfortu, jo dzīvojat kopā ar viņa ģimeni. Man arī būtu kaut kā neērti visu laiku mīļoties un čubināties, ja zinātu, ka blakus kāds ir vai tūlīt var ienākt.

Nedomāju viss, jo kā raksta autore, tad viņi dzīvo kopā ar viņa ģimeni.
tajā pašā istabā bieži uzturas viņa ģimene (dzīvojam ar viņiem kopā).

Ja tas ir dēļ ģimenes klātbūtnes, tādā gadījumā tā viņiem ir bijis vienmēr un tā jau ir kā norma. Līdz ar to secinu, ka kautka jāmaina.
06.04.2014 12:23 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Tas ir atkarīgs no vīrieša. Patīk vīrietim čubināšanās vai nepatīk.
Mums abiem savstarpējs mīļums ir svarīgs. Un arī dienas darbu pārrunāšana ir ļoti svarīga lieta. Mēs varam viens otram pasūdzēties, sagaidīt mierinājumu utt.

Un es nedomāju, ka atšķirība ir tajā kur un ar ko dzīvo. Es uzmanību saņemu arī tad kad esam pie draugiem (tad, protams, dozētās devās, lai neesam pārāk saldi :D ) un arī tad kad ciemojamies pie vecākiem/vecvecākiem vai viņi ciemojas pie mums.

Karoč vai nu ir vai nav.
06.04.2014 12:36 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Tā neizturas vīrietis pret sievieti, kuru mīl. Padomā par to. Vai nu tiešām esi apnikusi, vai viņām nav jūtu pret tevi. Mīļotais cilvēks tā neizturas. Vīrietis ir vajadzīgs, lai tu justos labāk, nevis sliktāk. Bet piekrītu, ka ar to tavu pašapziņas trūkumu jācīnās tev pašai.
06.04.2014 12:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vīrietis ir vajadzīgs, lai tu justos labāk, nevis sliktāk. Bet piekrītu, ka ar to tavu pašapziņas trūkumu jācīnās tev pašai.

++
06.04.2014 12:52 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tā neizturas vīrietis pret sievieti, kuru mīl. Padomā par to. Vai nu tiešām esi apnikusi, vai viņām nav jūtu pret tevi. Mīļotais cilvēks tā neizturas.

Pilnībā piekrītu. Es nespētu būt kopā, ja otrs cilvēks kļūtu tāds. Man ir vajadzīga uzmanība, un arī vīrietim ir vajadzīga uzmanība, tā tas ir.
06.04.2014 12:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es nogurusi sēžu gultā un secinu,ka man ar izskatu pēdējālaikā tā pašvakāk

Es secinu, ka tieši tas arī būs tas, kas viņam ir apriebies. Tu visu laiku esi nogurusi, par kaut ko čīksti, izskatā esi palaidusies.
Nevajag baigo naudu, lai staigātu sakopusies - izmazgātiem matiem, sakoptiem nagiem, vaksāciju var aizstāt ar žileti, ja naudas nav. Tas, ka drēbes nav jaunas, nav pasaules gals. Es pēdējos 3 mēnešus arī neesmu nopirkusi neko jaunu, nu un? Galvenais, lai drēbes būtu tīras un kārtīgas. Sakombinē savādāk nekā parasti un būs ok.
Zinu ne vienu vien vīrieti, kuram šāda reakcija ir uz to, ka sieviete vairs nav tāda, kā bija, kad abi iepazinās un sāka dzīvot kopā. Tā vienkārši ir cita sieviete un šo te viņš nav gatavs pieņemt, tāpēc arī atstumj.
06.04.2014 13:08 |
 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
Nav jau tik traki, ka būtu palaidusies izskatā, viss puslīdz sakopts un tīrs kā parasti. Nekad neesmu bijusi no tām, kas tikai papēžos un brunčos staigā. Es taču ejusabiedrībā, kādi nemazgāti mati :D
06.04.2014 14:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man tad nav skaidrs, ko nozīmē "pašvakāks izskats" ?
06.04.2014 14:37 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Savaaas iepriekshejas attiecibas man bija ta pat- biju nelaimiga un apsesta ar to veci, ja vins nepazvana laika, visa diena izbesita, ja vins nepamiljo - viss, sezhu sapikusies un apvainojos... tagad man ir jaunas attiecibas, kuras man palidzejushas atvert sevi pashu, atrast jaunas intereses un hobijus un lai ari esmu peec dabas miilja, bet vairs man nav laika tai miljoshanai - nodarbini sevi! zime, dejo, kraso nagus, dari kaut ko, ej ar draudzenem un pati busi gan laimiga i neraudasi, ka kads tev nepievers uzmanibu :)
06.04.2014 15:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sievietes izskats ir tikai maza dalina no visa sarma.Tev noteikti ir jaapiestraadaa pie sevis.Zeel ,bet man liekas,ka esi vinam kluvusi neinteresanta...
Runaajot par vecaakiem-esmu noveerojusi ,ka viniem tiesi patiik tas,ka juut-abiem beerniem ieksaa taada "miilestiibas straava"!:)Omiites tad vispaar staro!
06.04.2014 16:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits