Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Chihuahua

 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Sveikas meitenes, nu beidzot saņēmāmies paņemt chihuahua mazuli, bet problēma protams ir ar to, ka nokārtojas visur kur pagadās, saimniece no kā ņēmām būs samelojusies, jo teica, ka mazais prot iet uz pampera, parcik šobrīd notiek attārpošanas un visādu pošu process, mazo nedrīkst vest vel kādu laiku ārā... varbūt kāda varētu ieteikt kādu efektīvāku veidu kā lai panāk to, lai viņš nokārtojas uz paladziņa? nopirkām zoo veikalā speciālus pilienus tam.. bet viņš nereaģē nekādīgi, zinu, vajag pacietību un stingrību, vienkārši varbūt kādai jau ir bijusi pieredze ar šo. :))
03.04.2014 08:50 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
ujjjjj mans tojs nu ne pa kam negribeja churat uz taa pampera...arii uz tiem pilieniem... dariju pat taa,ka tikko pamodaas mazais, taa uzreiz uz pampera un vnk sezhu blakus un gaidu... gaidu...gaidu..... sunjuks sezh un sezh un sezh... lidz h taa varejaam tur tuseet:D tikko aizgriezu galvu, taa zhiks un chura uz gridas :D...man apnika taa ciinja un saaku vest aaraa turpat pie maajas pagalminjaa arii,kad gaaja visas attaarposhanas.. un loti atri parstaja churat maajaas un saprata,ka tas jaadara aaraa:) bet nu jaa-shauj nost,bet uz pampera ne pa kam negajaa :D
03.04.2014 08:53 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Kapēc nevar vest āra, ja suns tiek attarpots un potēts?
Muļķības, kucēnu potē pret -kucēnu mēri, ko var iegūt tikai no slima cita kucēna esot tiešā kontaktā, attārpošana vsp nav sasistīta ar citiem suņiem, vai iešanu āra, droši ved sunīti āra, vnk nelaid pie citiem suņiem :)
03.04.2014 08:58 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Nezinu, bijām pie veterināra un teica, ka pagaidām labāk nevest.. :( parcik vel pie mājas tusējās daudz slimo āras kaķu utt... jā, man tas pats, esmu sabārusi, bāzusi purniņu pie viņa šmuces, uz to laiku jau sabīstas, liekas ka saprot, bet nē... paklājs viņam labāk patīk, tas pampers bijis nebijis :D maziņš viņš jau mums vel 2,5 mēnesīši...
03.04.2014 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits