Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krīze!!

 
Reitings 5
Reģ: 02.04.2014
vajadzīgs padoms!
ar vīrieti esam kopā divus gadus.sākumā vis iesākās super,tikāmies divus mēnešus,viss bija romantiski,sekss bija tikai pēc diviem mēnešiem,jo abiem bija labi bez tā,iekāre bija tāpat.Tad pienāca pirmā reize,nesanāca,tad otrā nesanāca un trešā.sevi mierināju ar domu,ka viss mainīsies.tā gadu sekss bija reizi divās nedēļās,jo dzīvojām atsevišķās pilsētās.Tad pienāca mirklis,kad sākām dzīvot kopā,domāju viss uzlabosies,bet tagad man sekss ir labi ja reizi nedēļā..Vienmēr aizbildinājumi,ka viņš ir pārguris...es saprotu arī es tāda esmu,bet tad ko?piekopsim gavēni?ne jau par retumu vien es sūdzos,divu gadu laikā ne reizi neesmu sasniegusi orgasmu..kad man ir labi viņš beidz un tā visu laiku...pirmo gadu meklēju visādus līdzekļus,cik naudas neiztērēju.. Es viņu mīlu,bet dažreiz pieķeru sevi pie domas,ka varu neizturēt un kad būs kāda iespēja,man var paslīdēt kāja...Kad atraida,jūtos nenovērtēta,kad es kaut ko mēģinu ieteikt,sākas pārmetumi.Viņš pasaka,ka ja man nav labi,lai eju atrodu tādu kurš mani vālētu katru dienu,ka tad jau es būtu laimīga.Kad piedāvāju,lai aiziet pie ārsta,sāk ardīties,ka nav slims..tur pat nav jēgas teikt...bet kā lai iziet no šīs situācijas es vairs nezinu,pat draudzenes vairs nezin ko ieteikt!AR pārējām lietām viss ir ideāli!
02.04.2014 08:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Abiem ir tāda dīvaina attieksme par attiecībām, tāpēc šajā gadījumā teikšu, ka vislabākais ir šķirties.

Izskatās, ka te kompromisu tāpat nepanākt.
02.04.2014 08:42 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Kā ar pārējais ir ''ideāli'', ja pamatā nav saskaņas? Tavas vēlmes netiek apmierinātas un tev iesaka meklēt kādu, kurš tās apmierinās... Atver taču acis un neskrien pakaļ tādam!
02.04.2014 08:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kad piedāvāju,lai aiziet pie ārsta

Nesaprotu šito.. pie kāda ārsta? Ja saka, ka noguris un negrib, un nav citu problēmu ar TO vietu, tad pie kāda ārsta tu viņu gribi aizsūtīt?
02.04.2014 09:04 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Varbūt viņam mazvērtības komplekss par seksu, un tapēc negrib lieku reizi tev likt vilties, jo zin, ka uz baudas virsotni viņš tevi neaiznes.
02.04.2014 09:25 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Neticu, ka vīrietis visu laiku var būt pārguris. Pat ja viņam negribas tik bieži tāpat ir jābūt taču tādām dienām kad gribās ļoti un daudz. Tur ož pēc kkā nelaba. :D
02.04.2014 09:26 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Viņš pasaka,ka ja man nav labi,lai eju atrodu tādu kurš mani vālētu katru dienu,ka tad jau es būtu laimīga.

Vai šis teksts norāda uz to, ka viņam nav jūtu un ir vienalga?

Man bijušais bija ko tādu teicis un sajūta nav no labākajām, joprojām aizdomas,ka krāpa.
02.04.2014 09:36 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kaut ko jau Tu tad dari nepareizi, ka vīrieši, ar kuriem esi kopā, tā runā ar Tevi.

Un te neviens no malas nevar pateikt, vai viņš Tevi mīl vai nemīl.
02.04.2014 09:41 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Viņš pasaka,ka ja man nav labi,lai eju atrodu tādu kurš mani vālētu katru dienu,ka tad jau es būtu laimīga.

Vai šis teksts norāda uz to, ka viņam nav jūtu un ir vienalga?

Manuprāt šis teikums norāda uz to,ka vīrietis jūtas aizvinots. Izskatās,ka viņam ir baigie kompleksi.
Viņš pats noteikti saprot, ka ir švaki. Ka sekss ir nekāds un ja tu vēl prasi un zina,ka gribi biežāk, tas noteikti viņu aizvaino..
Es nezinu. ieteiktu parunāties un ja cilvēks negrib neko mainīt, paeksperimentēt, pat iet pie ārsta,ja viņam ir kāda problēma, tad tur nav ko mocīties.
02.04.2014 09:42 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Un kas tā par modi uzreiz, ja kkas nav kartībā tad jāsūta pie ārsta. Varbūt tev pašai jāiet pie ārsta ja jau 2 gadus neesi orgasmu sasniegusi ar vīrieti kuru tu mīli?
02.04.2014 10:07 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tev pašai jāiet pie ārsta ja jau 2 gadus neesi orgasmu sasniegusi ar vīrieti kuru tu mīli?


Esmu lasījusi, ka ir sievietes, kas orgasmu sasniedz tikai pēc tam, kad ir dzmedējušas bērniņu, ir tādas, kas nesasniedz nekad.

Un tāpēc nav jāizsaka apvainojumi nevienam.
02.04.2014 10:12 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Un kas tā par modi uzreiz, ja kkas nav kartībā tad jāsūta pie ārsta.

Es domāju, ka tas ir tā domāts,ka ja nu viņam ir kāda problēma, bet kā jau vīrieši to nokusētu, tad vienkārši ieminētos par to,ka varbūt vajadzētu aiziet pie ārsta. Vīriešus jau ar koku pie ārsta nedabūsi un viņi jau bieži vien neatzīst, ka viņiem ir problēmas ar to galu.
Vispār es arī īsti neticu,ka normālam, veselīgam vīrietim, kopā dzīvojot vajadzētu seksu tikai 1x nedēļā. Bet nu varbūt vīrietis pašapmierinās? Varūt kaut kur citur "izliek" sevi?
02.04.2014 10:15 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Anny tas īsti nebija domāts kā apvainojums, vnk salīdzinājums, ka dažreiz tā ir vnk cilvēka fiziologija, nevis kaut kāda vaina kuru jāārstē pie ārsta. Es pat sāku ticēt, ka, iespējams, viņām tiešām nevajag to seksu tik bieži un kā jau čupakabra minēja
Varūt kaut kur citur "izliek" sevi?
02.04.2014 10:25 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Izklausīsies ļoti skarbi, bet varbūt viņam nepatīk tuvība ar Tevi.
02.04.2014 10:38 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt šis teikums norāda uz to,ka vīrietis jūtas aizvinots. Izskatās,ka viņam ir baigie kompleksi.
Viņš pats noteikti saprot, ka ir švaki. Ka sekss ir nekāds un ja tu vēl prasi un zina,ka gribi biežāk, tas noteikti viņu aizvaino..
Es nezinu. ieteiktu parunāties un ja cilvēks negrib neko mainīt, paeksperimentēt, pat iet pie ārsta,ja viņam ir kāda problēma, tad tur nav ko mocīties.


Es piekrītu šim.
Nu spied viņu pie sienas, neko darīt - saki, ka par to ir jārunā un tas jārisina, lai abiem būtu labi.
Elementārākais, ja viņš pabeidz ātrāk nekā Tu, kāpēc nevarētu Tev baudu sniegt orāli?
Kā arī tas, ka sekss ir tik reti, tomēr ir viens no iemesliem, kāpēc viņš pabeidz ātrāk. To varētu paildzināt, ja paralēli viņš pašapmierinātos (sevi "izlādētu" tādā veidā :D ) vai jūs mīlētos biežāk.
02.04.2014 10:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt pirms pārmetumiem, sūtīšanām pie speciālistiem mēģini viņu savaldzināt ar sievišķīgākiem paņēmieniem (kaut vai tā pati skaistā veļa utt..)
Nekoncentrējies uz orgasmu vienkārši biežāk iepazīstiet viens otra ķermeni un izbaudiet procesu tādu, kāds ir. Gan jau ar laiku viss notiks :)

Arī DaYa deva foršu padomu:
Elementārākais, ja viņš pabeidz ātrāk nekā Tu, kāpēc nevarētu Tev baudu sniegt orāli?
02.04.2014 10:48 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Manuprāt, tāds paņēmiens kā skaista veļa ir krietni pārvērtēts. Un šajā gadījumā vispār neticu, ka tas ko līdzēs. Divus gadus tā muļļājušies un tagad pamazām sāks uzlabot seksuālo dzīvi? Vai nu tur vajadzīgas fundamentālas pārmaiņas jau pašos attiecību pamatos (attieksmes mainīšanā vienam pret otru) vai nu jāšķiras, jo es domāju, ka problēma nav tikai seksā. Sekss nereti atspoguļo to, kādas ir attiecības.
02.04.2014 11:01 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manuprāt, tāds paņēmiens kā skaista veļa ir krietni pārvērtēts.

Es piekrītu. Tagad kā kas, tā ieteikums- uzvelc skaistu veļu.
Jā, ticu,ka tas palīdz tām,kas ikdienā staigā ar kokvilnas bumbierenēm un kad vīrietis ierauga kaut kādas mežģīnes un rišiņas, tad uzbudinās un visas problēmas pagaist.
Bet ja sieviete ikdienā staigā skaistā veļā, nedomāju,ka tas kaut ko baigi mainītu.
02.04.2014 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Ja problēmas sākas jau pēc divu gadu kopdzìves, liekas samērā bezcerīgi pluss ja jau apsver domu ka varetu kaja paslideet. Uzskatu ka nav ko mocìt vienam otru. Seksìga veļa attiecības neizglābs. Un pareizi, ka viņš ārdās par to, ka piedāvā aiziet pie ārsta, es arī ārdītos. :D
02.04.2014 11:57 |
 
Reitings 5
Reģ: 02.04.2014
Vinš saprot,ka vaina ir viņā,bet no tā jau labāj nepaliek.
Ar ārstu ne vienmēr saprotams urologs,lai aiziet piemeram pie psihologa,varbut tur vins var izrunāt tādas lietas,ko nevar izstastit man.es cenšos būt saprotoša,bet kādreiz arī piekūstu.jā pārējais ir ideāli,kašķi ir tikai par šo.
Un nav tā ka es viņu nebūtu lutinajusi..
02.04.2014 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Viņš saprot, ka vaina ir viņā? Pagale viena parasti nedeg. :)
02.04.2014 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits