Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko nozīmē "es nezinu"?

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Tās, kuras ir lasījušas manu iepriekšējo diskusiju, noteikti sapratīs par ko ir šis stāsts. Vēl pēdējo reizi vēršos pie jums par šo vīrieti, par šīm attiecībām.
Nekas jau nav mainījies, ir tās pašas problēmas, bet ienākumi t.i. minimālā ir. Neesam tikušies jau ilgi. Pēc sevis spriežot, ja ir vēlēšanās satikt otru, tad dara visu, lai satiktu, bet ar šo cilvēku... Naudas nav daudz, bet pēdējā laikā bieži apmeklē frizieri, pērk tādus sīkumiņus, kam nav īsti nepieciešamība (lieks apģērba gabals vai kas tamlīdzīgs), piedomā par savu izskatu, jautājot man viedokli, ko un kā kombinēt, sācis nēsāt šlipsi, portālos publicē fotogrāfijas. Tas ir cilvēks , kurš to iepriekš nav darījis, tādēļ tik uzskatāmi var pamanīt. Ir bijis vienaldzīgs par sevi, nav paticis pirkt apģērbu, pie friziera gājis, kad vairāk tiešām nevar staigāt. Paralēli šim vēlas būt sociāli aktīvs, apmeklēt pasākumus. Ja reiz mēs esam kopā, tad rodas jautājums - kur paliekam mēs? Man arī šis jautājums ir radies, jo pašlaik izskatās, ka viņš ir gatavs darīt, tērēt naudu visam citam, izņemot biļetei pie manis. Visu laiku aizbildinājums - nav naudas, bet es zinu, ka viņš ik pa laikam šo un to pērk. Tam ir nauda. Ja taču vēlētos, tad atrastu jebkādu veidu, lai satiktos, kaut lieku reizi kaut ko nenopirktu, iekrātu. Ir kļuvis vēsāks. Nuzrunā vairs manā iesaukā - mīļvārdā. Nav arī "Es Tevi mīlu", bet sociālos tīklos aktīvi komunicē ar vienu kolēģi. Muļķīgi, bērnišķīgi jociņi, viņš viņu it kā izjokojot ir fotogrāfējis un ievietojis fotogrāfiju, vēlāk viņa it kā atspēlējas viņam atdarot ar to pašu. Reaģēšana uz viens otra ierakstiem. Kad jautāju, vai ir cita, tad noliedz. Kad jautāju, kāpēc ir tik vēss, kāpēc negrib tikties, atbraukt... vai nu klusums vai pēc klusuma izspiests "Es nezinu". Kā var tā būt, ja cilvēks, kurš bija gatavs visu atdot, lai tikai mani satiktu tagad dara visu citu, aizbildinoties, ka pie viņa tāpat nauda neturas? Kāpēc uz visiem jautājumiem atbilde ir klusums vai kluss "es nezinu". Ir jau ir sajūta, ka es kaut ko nezinu, bet ko tas nozīmē? Un ko man tagad darīt, kā ir pareizāk, vieglāk, lai mazāk sāp šī neziņa?
31.03.2014 21:19 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Nu, atceroties, ka man bija kas līdzīgs no vīrieša puses, gribas teikt, ka kāda viņu interesē vairāk nekā tu. Tikai toreiz, kad es pajautāju vīrietim, kāpēc viņš izrīkojas tā un sociālajos portālos manāmi izrāda uzmanību citai, viņš nemaz nenoliedza, ka kaut kas viņu tai sievietē piesaista. Viņu vairs neinteresēja tikšanās ar mani, nebija sms (protams, tikai atbildes uz manējām, bet nekas no viņa puses), nebija zvanu. Bija vienaldzība, satikāmies- nu, satikāmies, nesatikāmies- likās, ka tas viņam patīk pat labāk. Pēc kāda mēneša izšķīrāmies, jo es vairs nevarēju to izturēt. Un tas bija tas, ko viņš gribēja, tikai laikam pats nevarēja saņemties pielikt punktu.
Tā ka tas tava vīrieša "es nezinu", ko tu dzirdi, drīzāk nozīmē, ka viņš jau sen visu zina, tikai nevar pats savā galvā to līdz galam noformulēt vai vienkārši- nevar saņemties tev pateikt.
31.03.2014 21:27 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Vins gribeja teikt-(ne)ZINU.
31.03.2014 21:32 |
 
Reitings 59
Reģ: 15.05.2012
Pēc savas pieredzes, diemžēl, varu pievienoties zanei...
31.03.2014 21:33 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Zane visu pateica. Arī mana pieredze ir tāda pati. Tu viņu vairs neinteresē un viņš gaida,kad pati pieliksi punktu,jo izbeigt attiecības oficiāli ir par gļēvu un/vai negrib sagraut Tavu ego pats tās izbeidzot.Viņš ļauj to darīt Tev,lai Tu esi tā,kas pasūta. Izmanto to.
31.03.2014 21:33 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt un salikt visus punktus uz "i", nevis teikt ne "jā", ne "nē"? Skaidrība un miers, nevis paturēt attiecības paturēšanas pēc.
01.04.2014 08:52 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Šo diskusiju jau izlasīju vakar, taču rīts gudrāks nekā vakars. Ir tāda dziesma, kurā dzied: "Un kad Tavs es nezinu, nozīmē vairs negribu."
Kad šo dziesmu klausījos pusaudžu gados, pat tad jau tam varēju piekrist. Jo tā arī bija, vienam puisim uz katru jautājumu atbildēju ar "es nezinu", tikai tāpēc, lai viņš pats neko negribētu, jo man tiešām NEKO ar viņu vairāk negribēju. Kāpēc es nepateicu tieši neko, bet ar tādu stulbu atbildi? Tāpēc, ka tieši pateikt nebija iekšās.
01.04.2014 09:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es esmu novērojusi, ka vairākums vīriešu baidās no emocijām. Viņi mēdz vienkārši attālināties un tad pazust pavisam. Viņi gaida, kad tu pati sapratīsi, kad pati pieliksi punktu, jo viņi baidās būt pirmie, kas tevi sāpina. Viņiem bail no šķiršanās drāmas, no taviem nīkulīgajiem argumentiem, ka viss taču bija tik labi, viņi jau savu lēmumu ir izdarījuši. Vīrieši baidās no tiešas sievietes konfrontācijas. Tie, kas ir drosmīgāki, tie paši saņem drosmi un attiecības pārtrauc, izrunājoties ar sievieti. Bet tādi nav daudz. Man apkārt ir bijuši vairāki vīrieši, kas vienkārši izgājuši no mājas un pazuduši nezināmā virzienā prom no savām ģimenēm. Mans tēvs tai skaitā. Pēc tam gan atzinās, ka baidījies no apkārtējo reakcijas, ja būtu pateicis, ka vēlas šķirties, aiziet klusējot esot bijis vieglāk.
Šajā gadījumā arī izskatās, ka vīrietis dara visu, ka sievieti sadusmotu, atgrūž viņu, lai sieviete pati pieņemtu lēmumu šķirties un atbrīvotu nabadziņu no šāda smaga pasākuma.
01.04.2014 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt un salikt visus punktus uz "i", nevis teikt ne "jā", ne "nē"? Skaidrība un miers, nevis paturēt attiecības paturēšanas pēc.


gļēvums
01.04.2014 09:20 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tāpēc, ka tieši pateikt nebija iekšās.

++
Un kad Tavs es nezinu, nozīmē vairs negribu

Es gan neesmu biju šā'da situācijā, bet spriežot pēc ikdienas situācijām - arī mans vīrietis saka - es nezinu, tad, kad negrib teikt- nē, es negribu :D
Vēl vakar prasīju vai grib braukt tur un tur, uz ko atbilde bija- es nezinu. Tad nu esmu atkodusi,ka tas ir tas pats,kas - es negribu.:D
01.04.2014 09:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka viss ir beidzies, Nu, negrib viņš vairs Tevi.

Jā, un ir pārāk gļēvs, lai pats pieliktu punktu. Ir taču vieglāk panākt, lai Tu viņu pamet - varbūt citu acīs grib izskatīties labāk, nebūs jāsaka, ka Tevi pameta, bet teiks, ka Tu pameti.

Ko es darītu? Sāktu darīt to pašu, ko viņš. Kļūtu vēsa, man nebūtu laika utt.

Jā, tas neesot pareizi, bet es tā darītu, jo arī gribētu būt riebīga un neatvieglot viņa dzīvi, pasakot - ej.
01.04.2014 09:42 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ko es darītu? Sāktu darīt to pašu, ko viņš. Kļūtu vēsa, man nebūtu laika utt. Jā, tas neesot pareizi, bet es tā darītu, jo arī gribētu būt riebīga un neatvieglot viņa dzīvi, pasakot - ej.

+++ Es laikam būtu tāda pati. Bet es ļaunu ilgi neturu, atriebjos un aizmirstu....
01.04.2014 09:48 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Varu tikai piekrist pārējām meitenēm, ja es negribu neko vairāk es tieši arī pasaku, džeki tam ir pārāk gļēvi....man ar bija līdzīga situācija, džeks neko konkrēti neteica, vienmēr uz maniem jautājumiem atbildēja ,ka viss ir kārtībā,kgan attieksme jau bija vēsāka utt., tad es pati sapratu un liku viņu mierā un viņš arī bija laimīgs par to...
01.04.2014 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Anny, pašlaik domāju darīt to pašu, ko ieteici. Pareizāk būtu nogriezt kā ar nazi, taču tas ir pārāk smagi pie situācijas, kad jau labu laiku pārdzīvoju par viņa attieksmes un rīcības maiņu. Viņam būtu vieglāk, ja es viņu atstātu, bet tā nebūtu vieglāk man. Vienmēr esmu atbalstījusi viņu, darījusi visu, lai palīdzētu, lai viņam būtu labāk, tāpēc jo īpaši šāda ņuņņāšanās un žēlabaina novilkšana "es neēēēzinu" man šķiet viena liela, lieka un teatrāla cūcība. Pieaudzis cilvēks izturas tā, it kā kāds cits viņu piespiestu uzvesties kā lupatai.
Nu ir pienācis laiks padomāt par sevi. Labāk es palēnām attālinos, aprodu ar šo domu, nevis vienā mirklī apgriežu ar kājām gaisā savu pēdējā laika ikdienu. Lai arī viņš zin, kāda ir sajūta, kad otrs ir vēss, vienmēr aizņemts, kad plāno savu nākotni bez otra.
01.04.2014 09:55 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Viņam jūsu attiecības ir notrulinājušās , viņam negribas pavisam noteikti tādas kur ir liels attālums vienam no otra.
Varbūt Tu liki viņam justies kā niecībai un viņš tagad ir sapratis ka kautkas viņā tomēr ir.
Nebrīnos ka jūtas pazuda..
01.04.2014 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Leseda, neesmu likusi justies kā niecībai. Kad iepazināmies, viņam bija ļoti zems pašvērtējums. Neinteresēja, kā izskatās, bija vienaldzīgs un nepievērsa sev uzmanību. Man tas likās netaisnīgi pret viņu pašu. Es viņu atbalstīju, uzsvēru viņā labo, devu padomus par apģērbu, ko viņš lūdza... Centos mainīt viņa domas par sevi, viņa pašvērtējumu līdz viņš sāka tam noticēt, kļuva pārliecinātāks un tagad savas labās īpašības izmanto, lai pievērstu uzmanību savai kolēģei, ko sauc par "mums ir tikai draudzīgas attiecības". Laikam tomēr izdarīju sev lāča pakalpojumu.
01.04.2014 10:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja ir gājējs, tad ir. Nav ko sevi šaustīt.
01.04.2014 10:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Izlasīju tavu iepriekšējo diskusiju, tad šo. Mans secinājums - te ir darīšana ar gļēvu vīrieti, kas neuzņemas atbildību un vispār stipri bremzē risināt problēmas, bet tā vieta ierok galvu smiltīs. Tas redzams gan parādu problēmā, gan attiecībā uz tevi. Domāju, varbūt tas tev nāks par labu - tikt no tāda vaļā.
01.04.2014 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Jūs gan šajā diskusijā, gan pirmajā man devāt daudz padomus, atbalstījāt, tādēļ noslēdzot šo posmu un varbūt kādai citai par brīdinājumu uzrakstīšu, kā šis stāsts beidzās. Cilvēks lūdzās, lai dodu iespēju. Labojās un centās šīs nepilnās divas nedēļas. Izteica vēlmi satikties Lieldienās. Pat nobrīnījos, kā tas var būt. Pēdējo nedēļu runāja, kā nu būs, ko nu darīsim...Vēl vakar no rīta solījās, ka atbrauks, bet jau vakarā kaut kas sagriezās un pielika visam punktu. Sāka runāt nesakarīgus, murgaini - filozofiskus tekstus, neatbildot uz jautājumiem. Vienīgais, ko sapratu – atkal ir iekūlies nepatikšanās, kamēr dzīvoja sevis uzbūvētajās ilūzijās. Es darīju, ko varēju, bet cilvēks sevi gremdēja vēl dziļāk. Un tomēr, man ir sajūta, ka ir daudzi zemūdens akmeņi par viņa parādiem, ko nezinu. Varbūt pat tā ir labāk. Mācība un pieredze ir.

Paldies par jūsu padomiem!
13.04.2014 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits