Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai jums ta ir?

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
meitenes ,es te ta iedomajos pavaicat, vai kadai ir bijis ta ka draugs vai kads cits tuvs cilveks jums kko pasaka pareizak parmet, un taja bridi jutaties tiesam vainigas, bet kad nomierinaties pec britina saprotiet ka nu kapec tew bija jajutas vainigai?
29.03.2014 02:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
né, es jútos vainíga tikai tad, kad tieshám esmu vainíga. ja es zinu, ka neesmu vainíga nekádi pármetumi un apvainojumi man neliks tá justies.
29.03.2014 02:39 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Mis Take,varu teikt ka tad tu esi malace,jo diemzel,es pa sevi gan ta nevaretu teikt:( no dzives, draugs parmeta sen sen atpakal, ka atvainojos neaiznesu prom skivi,jo agrak es uzreiz ka paedam aiznesu skivi prom a vienu dienu vins parmet ka es ta vairak nedarot, tad nu ta es sajutos vainiga ,jo ta tiesam bija, bet pec mirkla domaju, nu kamon rokas nawa vai? vareja tak pats aiznest.:@
29.03.2014 02:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man taa bija pavisam nesen-tagad smejos,jo viirs faktiski man paarmeta nevietaa.Es vienu briidi jutos vainiiga,bet kad izraadijaas man ir taisniiba-juutos tagad kaa "septiitajaas debesiis ,un veel loti patika tas,ka vins atvainojaas...
29.03.2014 03:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nē, man tā noteikti nav. Līdzīgi Mis Take jūtos vainīga tad, kad esmu vainīga, bet jāatzīst, ka arī tad, kad esmu vainīga, dažreiz tā nemaz nejūtos.
Mana māte man nemitīgi kaut ko pārmet, baksta mani, audzina, kritizē visu, ko daru, varbūt tāpēc pret tādiem mēģinājumiem izraisīt kaut kādu vainas apziņu esmu imūna. Rūdījums :D
29.03.2014 07:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits