Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu taisnošana ar keratīnu.

 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Sveikas, šajā skaistajā dienā! :)
Gribēju jautāt tām kuras ir darījušas šo procedūru. Kādi mati palika pēc keratīna iziešanas? Draudzenes māsīcai mati esot palikuši ļōoti briesmīgi, sausi ļoti, lūztoši. Gribēju dzirdēt vēl kādas atsauksmes. :)
27.03.2014 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Pēc keratīna iziešanas mati palika tādi paši, kā bijuši. Ne sliktāki, ne labāki, bet nu keratīna iedarbības laikā gan bija foorši :)
27.03.2014 11:48 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Es likšu un zinu, ka būšu sajūsmā :) Vienkārši jaizvēlas parbauditi un labi meistari, kas darbu dara kvalitatīvi un labi, nevis tikai, lai nopelnītu. Es savus matus uzticēšu Agnesei Bagdonei :) Otra pretendente bija Karīna Štolde.
27.03.2014 11:50 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
piparene - cik ilga laikā tev apmēram izgāja keratīns? Un bija vērts to darīt? :)
Nogriezu īsākus matus un tagad sāku apdomāt keratīna taisnošanu, jo apnicīgi katru reizi veidot, aizņem laiku. Un tad neiestājas kā vajag, pa nakti izguļās un vēl visādas štellītes. :D
27.03.2014 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
nu, 3 mēneši bija ļoti labi, tad jau sāka zust efekts.
protams, bija vērts, jo nebija jāsatraucas par pūkām, bet nu nebūs viņi arī tādi visu laiku, kā redzams bildītēs tieši pēc iztaisnošanas.
27.03.2014 11:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


man ir tādi, kā labajā pusē, gribētos tādus, kā kreisajā :)
27.03.2014 12:03 |
 
Reitings 519
Reģ: 26.04.2011
Nezinu kādi būs mati pēc keratīna iziešanas, bet šobrīd matu stāvoklis ir tāds pats kā pirms taisnošanas, vienīgā atšķirība - viņi ir taisni. Ļoti priecājos, kad taisnotāju varēju ielikt atvilknē un aizmirst :D
Katrā ziņā šo procedūru atkārtošu vēl.:)
27.03.2014 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Maniem matiem nepatika. Jā, mati bija taisni, nepūkojās, efekts turējās apmēram 2, 2 ar pus mēnešus, tad lēnām sāka mati palikt tādi kā bija. BET! Nepatika tas, ka mati ( man viņi ir pasmalki) bija vairāk pieplakuši galvai kā parasti, bet tas būtu sīkums salīdzinot ar to, ka pēc apmēram mēneša pamanīju ka mati sāk stirpi vairāk krist ara un lūzt nost...mati palika ļoti plāni, gali vispār bija tik plāni ka bail skatīties. Ko tik es pēc tam nelietoju, lai mati beigtu krist ārā un lūzt nost un sāktu augt jauni matiņi (iztērēju daudz lielāku summu nekā par pašu taisnošanu :D )
Otrreiz pilnīgi noteikti nelikšu, jo negribu palikt bez matiem.
Un ja keratīns būtu tik ideāls matu kopšanas līdzeklis ( kā to reklamē) nebūtu pilns internets ar jautājumiem un pamācibām kā viņu dabūt ārā no matiem, kā arī daudz negatīvām atsaukmēm :)
27.03.2014 12:55 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
pukainite, kādi mati bija iepriekš draudzenei pirms keratīna? Ko lietoja, lai papildus koptu un veseļotu matus?
Pārsvarā mati atgriežas iepriekšējā stāvoklī, jo keratīns iziet un nav veikta papildus kopšana, tas ir normāli.

Crystela, sasmējos :D Mums visiem matos ir keratīns, kurš matam bojājoties (no fēna, vēja, saules, neveselīgas pārtikas utt.) iziet, veidojot matam zvīņveidīgu izskatu. Iztaisnojot matus ar keratīnu, to iepilda tajās pašās vietās.
Es teiktu, ka cilvēkiem pirms kaut ko lieto, ir jābūt informētiem, kas tas ir, ko dara un, ko ziemā ēd, nevis pēc tam brīnumus internetā jāraksta :D Tagad es zinu, kādēļ man uzdod tik dīvainus jautajumus, ja šitādus brīnumus salasās :D
27.03.2014 13:07 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man arī ir tādi kā 57days liktajā bildē - pūkainie nu ok, nav tik traki, bet doma tāda, bet pēc keratīna tādi kā labajā pusē bija tieši dažas dienas, viss pēc šī laika perioda - pilnīgi garām.
27.03.2014 13:13 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
briesmu stāstus stāsta tās meitenes, kurām ir bijusi ķīmiskā keratīna taisnošana, taču dabiskais tiešām ir labs un iznākumam nav ne vainas ;)
27.03.2014 13:14 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Māsa ielika - viņai ir lokaini un pūkaini mati. Man nepatika tas, ka mati ļoti pieplakuši galvai bija - tādi pielaizīti. Un 100% taisni arī nebija - tāpat māsa čolku pataisnoja regulāri.
Pēc 2mēn. jau praktiski nebija efekta.

Māsai it kā patika. Vai otrreiz liktu, nezinu, neesmu jautājusi.
27.03.2014 13:43 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Liku, meistare bija laba, bet man keratīns nepatika. Jā, mati izskatījās veselīgāki, bet efekts bija ļoti īss, turklāt man arī nepatika iepriekš minētais " pielaizīšanas" efekts. Man ir apaļa sejas forma un sapratu, ka pielaizīti mati manai sejas formai ļoti nepiestāv.
27.03.2014 13:45 |
 
Reitings 17
Reģ: 14.05.2012
Esmu likusi divas reizes, ar pusgada starpību. Mati man ir pūkaini , pirms taisnošanas un krāsošanas bija čirkaini, tagad pēc šīm procedūrām ne šis , ne tas-drausmīgi. Man taisnuma efekts bija līdz pirmajai mazgāšanas reizei. Mati sāka atrāk taukoties. Nožēloju-nauda vējā. Neliku pie kaktu frizieriem. :) Matu struktūra man tāda esot,ka neķer :) Zinu meiteni,kam ilgviļņus iztaisnoja un viņa ir neizsakāmi priecīga.
27.03.2014 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Manuprāt matus bojā nejau keratīna sastāvs ( neatkarīgi no ta vai viņš ir dabīgāks vai ne tik dabīgs), bet gan tieši keratīna iestrādes process matos ( kas tur veselīgs, ja plānām matu šķipsnām daudzas reizes pēc kārtas brauc pāri ar taisnotāju un cepina matus? Jā, itkā ir aizsardzība pret karstumu, bet nu cik nu tā aizsardzība tur ir... :D ) Turklāt kā rodas tas efekts, ka mati beidz pūkoties? Ja keratīns jau ir matos un tikai tiktu aizpildītas tikai tukšās vietas, tīri teorētiski matam vienkārši vajadzētu palikt tādam kā ir, tikai nedaudz veselīgākam un viss. Lai nepūkotos mats tiek vēl papildus tā kā "aplipināts" ar keraīnu, kļūst smagāks, rupjāks kas arī rada to efektu ka nepūkojās, bet ir papildus smagums...pieļauju tāpēc man mati krita ārā un lūza nost, bet varbūt kļūdos...
27.03.2014 14:32 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Maniem matiem no keratīna bija ne silts ne auksts - pēc pirmās matu mazgāšanas reizes palika tādi paši kā bijuši. Ne taisnāki ne pinkināki. :D bet nu es to darīju ar atlaižu kuponu, varbūt friziere tādēļ paskopojās ar kārtīgu keratīna devu.

Es nezinu cik tajā daudz taisnības, bet esmu dzirdējusi, ka tas keratīna iestrādāšanas process ir ļoti kaitīgs veselībai. Procesa laikā no karstajiem tvaikiem izstrādājas kancerogēnas vielas.
27.03.2014 14:57 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Pāris dienas atpakaļ uztasīju! Vēl neesmu mazgājusi galvu, bet pagaidām efekts patīk!

Keratīns ir jāpiemeklē tieši savam matu tipam, ieteiktu nežēlot naudu un nelikt kaut kādu Cocochoco!
Pēc obligāti jālieto šampūni bez SLS un sāļiem, labi uztur efektu arī maskas ar keratīnu sastāvā!

metropole

Par to kaitīgumu, meistarēm, jā, kaitīgi ļoti, bet klients, ja atnāk reizi 4 mēnešos, nekas nenotiks. Un normālos salonos vienmēr ir ventilatori, labi vēdinātas telpas un maskas! :)
28.03.2014 09:00 |
 
Reitings 295
Reģ: 06.08.2011
Esmu likusi dažādas keratīna firmas, taču vislabākā bija juvexin global keratin. Agrāk man bija smalki, lokaini mati, tagad, jau kādu laiciņu pēc keratīna procedūrām, mati vairs nav tik lokaini kā iepriekš un arī nav sabojāti, sausi, kā citas šīs procedūras veicējas stāsta.
28.03.2014 09:23 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Kur ir tās sievietes, kurām efekts ir super, mati super un vispār tik forša štellīte ir tā keratīna taisnošana? :D
Man pārgāja gribums šo procedūru darīt. Man nav ne diži lokaini vai kā, man iestājas viņi, matu gali otrajā dienā ir uz āru vērsti ne uz iekšu kā iefēnoju, un tie mazie, salūzušie mati stāv gaisā, liec kādas eļļas, lakas vai ko, kā stāv, tā stāv. Un uzreiz izskatās tāds pūkains efekts, taisnotājs arī nepalīdz, tikai frizieris. Dažreiz liekās ka frizierim ir maģija rokās - spēja savākt manus matus, pašai tik grūti iet. Visādus līdzekļus lieku, pret karstumu, eļļas galiem, izsmidzināmo kondicionieri, bet mati tāpat dzīvo savu dzīvi.
30.03.2014 00:34 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.08.2017
Vajag lietot labus keratīnus un oriģinālos, tad viss būs super un mati nekādā gadījumā nepaliks sliktākā stāvoklī.
viss sīkāk par keratīnu www.keratin.lv
01.08.2017 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits