Maasa pieveersusies Islamam

 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Sveikas,meitenes!
Jau ieprieksh atvainojos par to, ka bez garumziimeem, sheit to vienkaarshi nav.
Jau labu laiku mani nomoka kaada lieta. Gadu atpakalj mana maasa iepazinaas ar viirieti, kursh paarstaav islamu. Saakumaa ar mammu bijaam nedaudz shokeetas, bet iepaziistot viirieti likaas, ka gan jau nemaz nevar buut tik traki. Viirietis pieklaajiigs,ljoti inteligjents,bet tomeer,ljoti nosleepumains. Gaaja laiks un maasa no muusu gjimenes pamazaam atsvesinaajaas, neatbildeeja uz zvaniem, iiszinjaam,ja atbildeeja, tad ljoti reti un izvairiigi. Kad tas jau stipri ievilkaas, abi ar draugu devaamies pie maasas, lai noskaidrotu, kas notiek. Piezvaniijaam pie durviim,gaidiijaam. Durvis atveera maasas dziives biedrs.. Kad jautaajaam, vai varam satikt maasu,vins negribiigi muus ielaida iekshaa,caur sakostiem zobiem piedaavaaja teeju. Sadzirdeeju vinjas balsi un tuuliit jau arii pati bija klaat. Tas ko redzeeju, manii nedaudz raisiija izbiili. Nosegusi galvu ar hidzabu(musulmanu galvas lakatu) un geerbusies diivainaa indieshu stila kleitaa vinja pienaaca man tuvaak un veesi pajautaaja, ko es veeloties. uzreiz jautaaju, kas notiek, kaadeelj neatbildi uz zvaniem.. gribeejaas kliegt,raudaat,kaut ko salauzt. Maasa man vienmeer bijusi miiljaakais cilveeks un tas tik ljoti saap, ka vinja nu ir pavisam savaadaaka. Tad vinja atbildeeja ka tagad viss ir citaadaak un nekas nebuus kaa agraak. un veel plus, lai es pacenshoties samekleet dziivei jeegu un nedziivot pa tuksho, jo paslaik viss kas notiek ar manu dziivi, cilveekiem ar ko tiekos, tam visam neesot noziime. Ir kaut kam jaaziedojas.Nu pasakiet meitenes, ko lai daru? Pagaajis jau vairaak kaa meenesis,ne zinjas no maasas. Esmu tuksha, mamma uztraucas. Kaa lai ko taadu pienjem?
26.03.2014 13:21 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Vini jau tikai prec taadas resnules,lai butu speks daudz bernus dzemdet


pag, tad es ar latvieti nedrīkstu? tad man jāņemt tikai dvieļgalva? velns man tak ir 36,38...
26.03.2014 15:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Traviatataa tas viss ir ljoti skaisti, ko raksti, bet saproti, man pat nav taadas iespeejas, kaa atbalstiit. Es varu saprast visu, pienjemt, ja man izskaidro smalki kas un kaa, kapeec. Ar mammu nesen runaajaam,neesam taas kas nosodaam,ja vinjai taa ir labaak, tad kaadeelj gan ne? Bet kaadeelj taa atsvesinaasanaas un divdomiigie teksti?
26.03.2014 15:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
S80, izvēlies sirdij tuvāko...
26.03.2014 15:26 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
ak dievs, man ir žēl lasīt. Es nezinu ko reāli var ieteikt, sūti viņai vēstules un stāst kā jums iet, sūti arī, ja neatbild, stāsti visādus sīkumus jaukus, smieklīgus. Prasi kā iet, saki ka novērtē viņas sacīto un kaut ko maini savā dzīvē, reliģiju nepiemini. Saki, ka priecājies par viņu, bet tev tiešām pietūkst savas māsas. Nenorādi uz negatīvo. Nezinu, nekas cits nenāk prātā.
26.03.2014 15:28 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Miksa, es domāju, ka tādas vēstules līdz viņai nemaz nenonāktu!

Traviata, nu viss ir šausmīgi skaisti, ko tur runā, bet autore acīmredzami liek noprast, ka izmaiņas acīmredzami ir savādas!
26.03.2014 15:30 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
becky un ko tagad darīt, padoties ar varu ielausties :D internetā neapgrozās viņa vairs nekur?
26.03.2014 15:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
piekrītu becky, reizēm ir labāk, ja arī pieaugušu cilvēku ar varu izrauj no tās citas vides un aizved uz dziļiem laukiem, kā jūs te rakstāt. jā, sākumā šoks, nesapratne, spīts, dusmas, bet beigās noteikti teiks paldies.
26.03.2014 15:32 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Chaubambiinoo, es tevi saprotu, cik nu varu saprast. Tu redzi, kā mainās tev mīļš un svarīgs cilvēks, un tāpēc ļoti satraucies. Man arī būtu gan dusmas, gan bailes, gan neizpratne, gan niknums. Noteikti pamatīgs emociju kokteilis. Tev nav iespēja aizrakstīt vēstuli? Nevajag visu laiku būt blakus fiziski, vienkārši jārada viņai sajūta, ka tu esi blakus un neesi novērsusies. Un, ja viņa jutīs, ka tu esi blakus, nenosodot un nepārmetot, viņa arī var sākt atvērties lēnām.

Bet cilvēki mainās, tas ir jāpieņem. Varbūt, ka nekad, nekad vairs nebūs kā iepriekš, iespējams, ka kļūsiet par emocionāli pilnīgi svešiem cilvēkiem. Varbūt tas vēsums pāries un viss būs kā iepriekš. Nekad nevar zināt.
26.03.2014 15:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cik jūs te pareizas, jūs tiešām, redzot, ka "zog" jūsu māsu tā to atstātu ar domu, ka nu ko es tur varu darīt, viņa tak ir pieaugusi! Fantastiska attieksme pret savām asinīm!


+++

Pilnīgi piekrītu un darītu to pašu! Kaut vai izzagtu savu māsu no tām ķepām un lai kāda saka, ko vēlas. Jā, pieaugušais cilvēks. Jā, ar varu nevar, bet tie argumenti nav no šī seriāla.
26.03.2014 15:37 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
becky, bet tu jau redzi tikai autores interpretāciju! Jā, var būt, ka viss ir 100% tā, kā viņa stāsta, bet pastāv liela iespēja, ka nav.

Ja tā pati "vaininiece" te uzrakstītu, ka ir laimīga, ka beidzot var justies kā sieviete, ka viņa jūtas mīlēta, piepildīta un harmoniska. Bet, ka viņas ģimene pārmet viņas izvēli, nesprot, novēršas un grib piespiest darīt lietas, ko viņa nevēlas, tāpēc viņa ietur zināmu distanci. Pateiktu vēl, ka māsa ļoti mīļa un sāp sirds uz viņu skatoties un to, ka tagad ir šķirtas, bet, ja māsa neieklausās viņā, bet klārē visādus stereotipus par musulmaņiem un grib IZRAUT no konkrētās vides, ko tad?

Mēs praktiski nekad nezinām veselu stāstu, mēs zinām tikai viena vai otra interpretāciju. Tāpēc arī es nemetos pievienoties tiem, kas iesaka ar varu aizvest prom meiteni. Es arī neaizstāvu musulmaņus, vienkārši norādu uz to, ka jebkurai medaļai ir divas puses.

Ja māsa būtu pateikusi, ka jūtas nelaimīga, ka grib mājās vai ko tādu, tad cita lieta. Tad brauc kaut vai ar tanku pakaļ.

Es, protams, neapskaužu autori un dikti ceru, ka māsa tiešām ir laimīga, un, ka viņas drīzumā vienā vai otrā veidā atradīs atpakaļceļu viena pie otras. Par to arī turēšu īkšķus.
26.03.2014 15:39 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Traviata, a kurš saka, ka viņa tāda nav, varbūt viņa vairs nav spējīga to pateikt, kam es šādās attiecībās ticu kudiš vairāk nekā šim laimīgajam variantam, neidealizē šo situāciju, tā ir ļoti tāla no ideālās.
26.03.2014 15:43 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Neviens no apmātajiem un prātā sagūstītajiem neteiks, ka ir nelaimīgs. Viņiem nav sava viedokļa vairs.
26.03.2014 15:58 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Nu, labi, tad brauciet, iestūķējiet ar varu mašīnā, 2 vai 4 nedēļas turiet pieķēdētu mājā pie radiatoriem un skalojiet smadzenes! Ja pēc tam vēl sagrib laisties atpakaļ, lai tik brauc!

Jā, laikam ideālais variants būtu dabūt prom māsu no tās vides uz kādām 2 nedēļām, lai smadzenes atpūšas no tā visa. Neesot tajā vidē viņai būtu vieglāk izvērtēt, ko īsti pati grib. Tomēr uzskatu, ka, ja māsa pateiktu, ka grib tomēr atgriezties pie tā vīrieša, vairs nebūtu nekādu iemeslu viņu atturēt.

Becky, un es neko neidealizēju! :) Es vienkārši pieņemu to, ka cilvēks tādā vidē tomēr VAR JUSTIES LAIMĪGS, nevis obligāti ir MORĀLI UN PSIHOLOĢISKI SAGRAUTS. Es neuzstāju, ka viņa ir laimīga, tomēr iesaku pievērst uzmanību, ka tā tomēr var atgadīties.

Ja mani ar varu rautu prom no čaļa katru reizi, kad pamanos izskatīties nelaimīga vai neapmierināta, es laikam ne ar vienu ilgāk par nedēļu nebūtu bijusi kopā :D
26.03.2014 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Taa tagad notiek arii Latvijaa? :(
26.03.2014 16:00 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Cilvēks labprātīgi iesaistās reliģijā, ja viņam kaut kādā punktā ir emocionāli grūti pašam tik galā, lai kāda arī būtu šī problēma - visparējas eksistenciālas pārdomas vai arī vecas mīlas salauzta sirds. Šajā gadījumā ceļā parādījies vīrietis, kurš spējis izrādīt mīlestību, taču viņam komplektā nāk šī reliģija, par kuru, viņš, saprotams stāsta savai sievietei. Ja viņai kaut kas tāds attiecīgajā brīdī ir vajadzīgs, tad kāpēc lai kads jauktos tajā iekšā un rautu viņu no mājas ārā?
Naids pret islāmu vispār tāda interesanta padarīšana. Vai tāpēc, ka maz par to zinām?
Ja māsa, būtu sagājusi kopā ar izteikti pareizticīgu vīrieti, vai reakcija būtu tāda pati? Atšķirība apģērbā ir tā, ka hijabs ir greznāks un lakats ir lielāks, košāks, kamēr pareizticīgie turas pie neitrālākām krāsām.
26.03.2014 16:18 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manā uztverē, šis ir gadījums, kad ir jācīnās ar visiem iespējamiem līdzekļiem!


+++

Ja mana māsa būtu tādā situācijā, es izdarītu visu, kas ir un kas nav manos spēkus, lai viņu atgūtu, un man vienalga par to viedokli, ka varbūt viņai tā ir labāk, viņa ir laimīga un harmonijā, man pofig, es neticu tam, ka ir laime un harmonija, ja atgrūd, atsvešinies no savas ģimenes, dzīves, draugiem, tradīcijām. ja tā laime prasa to, ka cilvēks atsakās no savējiem un kļūst par citu cilvēku, tad tā nav nekāda laime, bet gan saskalotas smadzenes! Es savu māsu reāli kaut ar varu mēģinātu no tā izraut!!! Jo reāli cilvēks no brīvas gribas neatsakās no saviem tuvajiem! Man būtu vienalga, kas par ticību, kas par mīlestību, es savu māsu neesmu gatava pazaudēt!
26.03.2014 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Es laikam meklētu veidu, kā parakties zem tā veča. Viņš noteikti nav balts un pūkains, viņam ir kādi grēki, kas var iegāzt.
26.03.2014 23:29 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
101 tāds stāst dzirdēts. Viņai izskalotas smadzenes. Nekas apprecēsies, sadzemdēs sīkos, vīrietis dabūs EU pasi, nelaidīs nekur, ne strādāt, par normālu pasēdēšanu ar draugiem var pat nesapņot, sievietei atvērsies acis un viņi izšķirsies.
26.03.2014 23:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nevar izglaabt to, kursh neveelaas buut glaabts. Paliidzeet vari tikai tad, ja maasai pashai iezogaas domas par to, vai ar vinjas attieciibaam ir viss kaartibaa. Ko var zinaat, varbuut vinjai patieshaam patiik taada veida dziive.
26.03.2014 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Māsai, diemžēl, tu palīdzēt nevarēsi - viņai ir tā konkrēti izskalotas smadzenes. Fanāts..
Ir pazīstamā, kurai ir tāda pati problēma (pat ļoti līdzīga situācija) - neviens nezina,kā viņu dabūt laukā no tā visa. =/
26.03.2014 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits