sāpe par kopdzīvi

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
sveikas!

kopā esam pusgadu, dzīvojam dažādās pilsētās, es Rīgā, viņš 50km tālāk citā pilsētā. satiekamies visu šo laiku aptuveni reizi nedēļā uz vienu, divām, 3 dienām nedēļas nogalēs. gribam dzīvot kopā...es tikai nezinu kā to dabūt gatavu...man ir bail riskēt un pamest pilsētu, kurā ir kaut cik lielas iespējas strādās, salīdzinot ar viņa pilsētu... man ir apnicis dzīvot vienai. man sāp tas, ka nav tik vienkārši to izdarīt. viņš savu pilsētu nepametīs, viņam tur ir daudz darba ieguldīts, savukārt man šeit nekā tāda nav, kas mani šeit piesietu, vienīgi apziņa, ka mana ģimene un draugi vienmēr ir bijuši ērti sasniedzami, tur tā nebūs. kad par to runājam, nonākam līdz strīdiem...un man tas ļoti sāp, jo piekāpties pagaidām neesmu gatava ne es, un pilnīgi noteikti viņš arī ne...kādi ir varianti?
kā rīkotos Jūs? :(
25.03.2014 01:10 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
No sākuma var jā aiz neertības neskriet visu vākt tīrīt , jo kā nekā divas saimnieces viena mājā ir kā ir..
Bet ar laiku palīdzēt būtu tikai normāli , lai arī kādi cilvēki tai mājā dzīvo.
02.10.2014 16:26 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.05.2014
Jā, situācija tāda īsti neskaidra...

Man šobrīd arī ir attiecības ar vīrieti, kurš dzīvo kopā ar vecākiem savā saimniecībā, lai gan viņš tur saimnieko vairāk, jo vecākiem vairs nav tā varēšana un spēka tik daudz kā jaunam cilvēkam..
Man pat nav prātā īsti ienācis prasīt no viņa to, lai pārvācās no saimniecības, jo tas vienkārši nav reāli :D tāpat tad viņš būtu visu dienu no agra rīta līdz vakaram tur. Labi, ziemas sezonā mazliet savādāk.
Attiecības gan nav ilgas, bet tāpat braucu pie viņa dzīvojos pāris dienas, palīdzu tur kas darāms. Darbiņus iedod man viņa mamma, nekas pārdabisks tas arī nav. Nomazgāju pēc ēšanas traukus,, citreiz nemazgāju, ja viņa mamma saka, ka pati nomazgās. Vēl šodien atceros, pēc vienām svinībām nākamajā dienā samazgāju lielo trauku kaudzi, cik viņa mamma bija priecīga un tā likās no sirds pateicās, ka samazgāju viņus, tā bija pirmā reize laikam, kad tur paliku.

Vienmēr būs vīrieši, kuriem paliek un jāsaimnieko vecāku saimniecībās utt, tā kā laikam tad arī jābūt sievietēm, kas mazliet aplauž sevi, lai dzīvotu un iejustos cita ģimene.. un tādas sievietes ir, jo nav jau visi lauksaimnieki un visādi saimnieki bez sievām un bērniem.. :)
02.10.2014 16:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Drauga teevs nepaliidz maatei darbos, vinja pati rok daarzu, vinsh neko nedara, pat aiz sevis neaizvaac kad paeed, atstaj miskasti. Es uz to nespeju noskatities, man vemt gribas.


KATRĀ ĢIMENĒ IR SAVI NOTEIKUMI! KAMĒR NEESI PRECĒJUSIES TU VISPĀR ESI NULLE TUR UN NEVARI DIKTĒT KAS IR PAREIZI UN KAS NĒ. Es ar savā ģimenē mēdzu ar kādu sastrīdēties un tad nerunāt līdz vēlāk niknums pāriet.

Un vispār ko tu muļķe izdarīji!?! Priekš kam tev bija jāpārvācas tur! It īpaši ka no sākta gala to negribēji! Mēs visas te cosmo tevi centāmies no tā atrunāt, bet protams paša galva uz pleciem gudrāka nekā 30-50 citu meiteņu vienotais viedoklis.
Un ko var raudāt par nieka 50km. Es pazīstu gan pārus kuri abi dzīvo pat citās valstīs šai mirklī, vai katrs savā Latvijas galā, a tu te nevari izturēt 50 km attālumu! Cik tas ir 40 - 60 min brauciens? Es pati braucu uz Kuldīgu pie drauga un viņš pie manis kas iznāk braukt divas ar pusstundas līdz pat 3 ar pus stundas.

Biju kasiere, un tas ko man lika dariit, bija viena liela veikala mazgaat visu dienu dushkabiines, vannas, izlietnes un tukstosiem lampu apslauciit ar lupatu, stunda par to sanjemot labi ja 1 eiro. aizgaju no tada darba. to es uzskatu par pazemojoshu.



Es tavā vietā priecātos par tādu darbu kaut vai! Tas ir labāk nekā pa lielam būt atkarīgai no tā ko puiša māte ieliek ledusskapī! Un vispār tev tā kauns nav dzīvot pie viņiem?? Varbūt vecāki nemaz negribēja lai tu tur dzīvo? Par to tika domāts nevis tik par to lai būtu tuvāk tam tirliņam kas no vecāku mājas pat nevar izvāktie.

vai ja es te nebuusu laimiiga vai vins nemeklees kompromisu, uz ko atbildeeja, ka dziivoklii nekad nedziivos.


NU TAD LAI MEKLĒ MĀJU! AR ZEMI! UN MAKSĀ KREDĪTUS UN DZĪVO ATSEVIŠĶI. Cik redzu cilvēkam ir liela nepatika pret dzīvokli un grib savu zemi, tad nu grib ar dzīvot privātmājā. Vienīgais es ar tādu tirliņu negribētu dalītu maksu par īpašumu, nedod dievs vel ja viss uz viņa vārda, tā smuki var iegrābties. Un tu varbūt beidz domāt par attiecībām un sāc domāt par savu labklājību???

Vispār es atvainojos, bet tu Perversā esi viena nožēlojama sieviete(vismaz šajās attiecībās pati tā esi nostādījusi). Tu esi pilnībā pakļāvusies zem vīrieša, tu dzīvo pie viņa vecākiem, tu aizgāji no laba darba dēļ viņa, bet ko viņš ir darījis tavā labā? izņemot pateicis to ka dzīvoklī pat nepārvāksies dzīvot divatā?



pateeree 7l uz 100km =tie ir jau 10 eiro, plus rigas centra sastregumi, nu atvainojos, ja ne 20 eiro tas patere, tad 15 noteikti.


Varbūt esi apsvērusi braukt ar sabiedriskajiem transportiem kas ir lētāks prieks?



virtuvee ir kaudze ar netiiriem traukiem, 10 kruuzes... es esmu eedusi no taas kaudzes viena skiivja, savu kruuzi lietoju tikai vienu un pati ari izmazgaaju. Man ir jamazgaa ta kaudze ar traukiem, ja reali es vinjus nesmereju? man tas ir jadara???


Acīmredzot tu esi izlutināta. Normāli ja tu dzīvo citu mājā tad JĀ tev ir jāpalīdz ar mājas darbiem. Vai tā būtu trauku mazgāšana, pannu berzšana vai dārza ravēšana, tev tas BŪTU jādara. Tas nav godīgi ka tu dzīvo pie citiem cilvēkiem kā ciemiņš visu laiku un nekad neko nepalīdiz tik izbaudi ērtības ka tevi apkalpo.



nu gudriites, Dievs nedod pashaam aizriities ar saviem vaardiem un nenonaakt taadaa situaacijaa kaa es! diez vai ja buutu pieradushas pashas aiz sevis tikai aizvaakt butu parlaimigas vaakt aiz visas lielaas saimes, tiirit, mazgaat. gudrites.


Pirmkārt lielākā daļa nenonāktu tik dziļā bedrē jo nepiekristu tam jokam dzīvot pie puiša vecākiem jo lūk puisis ir katigoriski pret pārvākšanos. Otrkārt, ir gan mazgāti trauki visai ģimenei, ir apkoptas puķes un ravēti dārzi, malka krāmēta, dīķi tīrīti, ir palīdzēts kartupeļus no lauka vākt utt. Tā kā beidz čīkstēt un ej mazgāt tos traukus! Jo ja tu muļķe esi ielīdusi šai bedrē un pat netaisies no tāda vīrieša mukt prom nu tad paciet ar!
02.10.2014 17:07 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
shis ir staasts vairaak par to, ka viirietis nespej pargriezt nabassaiti ar savu maati...
jus jau atkal ne taa saprataat..saimnieciba nevis ar govju fermu, bet vnk maja ar piemajas darzu, nav te neizdarami darbi kur butu obligati vins vajadzigs.
bet nu ko tur vairs...risinaasu pati savu probleemu un silti iesaku nepieljaut manu kluudu nevienai.
02.10.2014 17:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
silti iesaku pacelt pakaļu no krēsla!!!!!!!!
02.10.2014 17:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
shis ir staasts vairaak par to, ka viirietis nespej pargriezt nabassaiti ar savu maati.


Un vel šis ir stāst par to kā otrā sieviete vīrietim nevar saprast to ka acīmredzot tam vīrietim vajag tikai pirmo sievieti (māti) un kamēr būs māte, tikmēr par tavām vajadzībām pa lielam būs nospļauties.

bet nu ko tur vairs...risinaasu pati savu probleemu un silti iesaku nepieljaut manu kluudu nevienai.


Ko tad tu risināsi. Šādā garā turpinot tu tiešām attapsies par durvju paklājiņu kur kājas noslaucīt. Tak šķiries no tā āpša! Un atkārtoju, lielākā daļa šādas kļūdas nepielaistu ja vīrietis no sākta gala ir pateicis ka nepārvāksies. Jo tas vien liecina par to ka viņš nespēj uzņemties atbildību.
02.10.2014 17:14 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
shis ir staasts vairaak par to, ka viirietis nespej pargriezt nabassaiti ar savu maati...


Vīrietis nedrīkst. Atbildība. Tu vari lidināties un visiem uz galvas pļūtīt, bet vecis varbūt nevēlās bāst vecākus pansionātā un tirgot vecāku mājas, lai izmitinātu mamzeli rīgas centrā.
02.10.2014 19:04 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jeezinj, autore, Tev neviens ieteikums nav labs. Varbuut ej mazgaat taas lampas un dushas kabiines, peec dazhiem meen. buusi iekraajusi naudu, lai izvaaktos, atkal iireetu Riigaa dziivokli un atsaaktu straadaat Riigaa. Kas Tev liedz tagad suutiit CV uz Tev piemeerotiem darbiem Riigaa?

P.S. Tai eedeliigajai mashiinai gaazes iekaartu neiedomaajies uzlikt?
02.10.2014 19:21 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
armands_, kapec uzreiz tik negatiivi un dramatiski viss jauztver? vecaaki ne tuvu nav taadi, kas pasi nespeetu par sevi parupeties, kads sakars ar pansionaatu! es uzskatu, ka vinjiem butu laiks sajust kaa ir, kad berni ir savaa dzive aizgajusi un var uzelpot un baudit otro dzives dalju. kaa tas ir maniem vecaakiem! mes visi berni esam aizgajusi no manas vecaku majas, netraucejam, viniem mazaak ruupju, vinji bauda dziivi!
tapec tagad butu visiem berniem japaliek viena maja un jataisa visiem savas gimenes zem viena jumta? kas tas par arpraatu... tas kas notiks ar iipushumiem ir cits staasts, nav teikts, ka beerni rautos un gribeetu muzhigi tur dzivot. tikai diemzhel mana chalja gadijuma ta ir. bet to es skaidroju ar ciesho saikni ar maati un bailem no parmainjam, jo labak palikt sev erta un zinama chaulinjaa..
02.10.2014 19:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
apec tagad butu visiem berniem japaliek viena maja un jataisa visiem savas gimenes zem viena jumta? kas tas par arpraatu...


Ir arī ģimenes kam tā ir pieņemts un tas tiek tikai atbalstīts, jo kopā ir vienkārši vieglāk nekā atsevišķi. Protams tad attiecīgi nāk lielas mājas + zeme kur pat iespējams bērni var celt arī savas mājas utt.


Bet nopietni, kāpēc tu vel to paciet? Ko viņš dara tavā labā pasaki? izņemot protams dod seksu un gultas vietu..
02.10.2014 19:38 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
peec autores iepriekseejam diskusijaam, arii seksu vinss vinai nedod :D tas taa , starpcitu
02.10.2014 19:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker, autorei bija diskusija, ka seksa arī neesot pietiekami, jo vīrietis nevēlas.

Autore, vai ir kaut kas tāds, kas Tev šajās attiecībās apmierina?
02.10.2014 19:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Annie

Jā es atceros, bet nu tad vel vairāk rodas jautājums ko viņi dara kopā.
02.10.2014 19:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es tavā vietā vnk meklētu darbu pilsētā ..un ar tādu samaksu ar kuru varēsi atļauties vismaz istabiņu un pamatlietas. pabraukāsi pirmo mēnesi ar sabiedrisko. ja galīgi nav naudas, tad paprasi puisim ,vai arī savai mammai ,lai atmaksā pirmo mēnesi sabiedriskā izdevumus. nostrādāsi pirmo mēnesi..un varēsi tīties prom
02.10.2014 19:56 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
armands_, kapec uzreiz tik negatiivi un dramatiski viss jauztver?


Es vienkārši sieviešu nīdējs. Jau pēc nokusējuma uzskatu tevi par ļunu un nicināmu cilvēku. Tāpēc tik negatīvi.
02.10.2014 20:13 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Visu neizlasīju, bet man tā izskatas ka princesei griba lai džeks viņas dēļ uz ausīm staigā. Čalism - respekt i uvažuha - ir gan galva uz pleciem gan mugurkauls savā vietā.
02.10.2014 20:59 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Nu nez, es, kad ciemojos pie mīļotā vecākiem, vienmēr piedāvāju palīdzēt mammai virtuvē, traukus nomazgāt man liekas tāds nieks..
Un par attālumu. Man ir attāluma attiecības, dzīvojam starp divām valstīm. Tā kā, manuprāt, 50 km tāds nieks vien ir.
02.10.2014 21:28 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu nez, es, kad ciemojos pie mīļotā vecākiem, vienmēr piedāvāju palīdzēt mammai virtuvē, traukus nomazgāt man liekas tāds nieks..


es neliktu vienaadibas ziimi, starp paaris ciemoshanas dienaam un patstaviigu uztureeshanos dien dienaa ;)
02.10.2014 21:30 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Nu, ja es kādu iemeslu dēļ (diezgan pārliecinoši varu teikt, ka nekad tā nebūtu), dzīvotu ar vīra radiem diendienā, tāpat palīdzētu mājas solī, īpaši, ja nestrādātu un viņi mani uzturētu. Tas ir tikai loģiski, manuprāt.
02.10.2014 21:35 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
pieneemu veidaa ir viegli teikt , kaa buutu, ja buutu :D realiitate, kad pienak taada situaacija, biezhi vien saak rasties visaadas probleemas :D
02.10.2014 21:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!