Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienas drēbes katru dienu!

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Katra no jums droši vien zina kādu, kurš katru dienu velk vienas un tās pašas drēbes! :D Esmu šokā. Kā tas vispār iespējams? :D Un kā nav kauns no apkārtējo reakcijas, jo tas tiešām paliek pārāk uzkrītoši.
24.03.2014 21:41 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
omg, daži varbūt vienkārši nesvīst tik nežēlīgi, lai jau nākamajā dienā smirdētu drēbes un nevarētu vilkt atkārtoti. varbūt autorei ar to ir problēmas :D
27.03.2014 12:14 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
šausmas es arī piederu pie tiem, kas velk vairākas reizes vienu apģērbu :D esmu tagad galīgi metama :D maiciņas es nevalkāju vairākas reizes, bet džemperīšus ziemas sezonā un bikses gan. nopirku vienu jaunu džemperīti, viņš bija tik silts un smuks, ka jā valkāju biežāk. bet tas jau nebūt nenozīmē, ka nevar pa vakaru izmazgāt , pa nakti izžūt un nākamajā dienā vilkt.
27.03.2014 12:11 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Ne vienmēr alga ir tas noteicošais. Man mamma arī ir skolotāja, bet pamanās i labi saģērbties, i matus safrizēt, i nagus sataisīt utt...
Toties man darbā viens no bosiem staigā vājprātiskos outfitos. Uzvalki izskatās, ka pirkti lētākajā humpalbodē pa 5 lati, bet naudas viņam pilna pakaļa. Vienkārši cilvēkam pofig, ko vilkt mugurā. Viņam ir labi tā, kā ir:)
27.03.2014 12:07 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Un skolotajiem nav tadas algas, lai pirktu ntos komplektus drebju, jo jamaksa komunalie un jaed ari ir.
27.03.2014 11:57 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Ak dievs, nu tiešām neapnīk šitā aprobežotā nolikšana? Viņa savu dzelteno džemperi var novilkt, bet tev ar sevi visu mūžu jāsadzīvo.
27.03.2014 11:55 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Zinu mums bija ķīmijas skolotāja pēdējā vidusskolas klasē. Vairāk atgādināja vīrieti. Un katru dienu viņai bija tas pats riebīgais , dzeltenais džemperis.
27.03.2014 10:21 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Lili, čau, lasīju Tavu problēmu, ir kādi uzlabojumi?
26.03.2014 11:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Šodien uzvilku to pašu džemperi, ko vakar. Ceru, ka kolēģi neaprunā :D
26.03.2014 11:30 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Drēbes mainu katru dienu un pēc katras vilkšanas mazgāju.
Tā nav izrādīšanās, vnk tā ir iegājies.
Man nav sašutums, ja citi velk vienas un tās pašas drēbes vairākas dienas.
26.03.2014 09:23 |
 
Reitings 18
Reģ: 19.12.2013
cik slimam jaabuut cilveekam, lai ik dienu piesviidinaatu visus apgjeerba slaanjus? Vai tad maajaas nemazgaajas? Tam domaata apakshvelja.

Tādi cilvēki eksistē un man diemžēl bija lemts piedzimt/saslimt ar šo anomāliju. Ne tādā ziņā, ka visas apģērbu kārtas ir sasvīdušas, bet, ka aromāts ir ļoti slikts un krekliņus, apakšveļu pusdienlaikā braucu pārmainīt uz mājām uz jaunu komplektu, protams, arī ieejot dušā vēlreiz, kaut arī biju jau no rīta. Kā es strādāšu 8 stundu darba laiku es nestādos priekšā..... :(
26.03.2014 07:43 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Es parasti pamanu taas, kas apgjeerbu maina katru dienu. Nevilshus praataa iezogas doma, ka vinjaam maajaas nav ko dariit, kaa tikai pie skapja staaveet un dreebes meeriit vai iepirkties. Un, protams, rodas domas par to, ka maajaas noteikti ir nekaartiiba, jo kur gan cilveeks glabaa to vienreiz uzvilkto dreebju kalnu.
Pieredze pazinju lokaa tomeer raada, ka dreebju mainiishana katru dienu ir zinaama sekluma paziime.
Paareejo cilveeku dreebes nepeetu, to sarakstu neveidoju, taapeec neieveeroju un neiegaumeeju cik biezhi kursh ko velk. Smirdiigu, netiiru un nekoptu cilveeku man apkaart nav neatkariigi no viena apgeerba valkaashanas biezhuma.
Attieciibaa uz sviishanu-cik slimam jaabuut cilveekam, lai ik dienu piesviidinaatu visus apgjeerba slaanjus? :) Vai tad maajaas nemazgaajas? Tam domaata apakshvelja.
26.03.2014 07:10 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Vīrs uz darbu praktiski vienmēr velk melnas bikses un baltu kreklu, lai gan drēbes katru dienu tiek mainītas, tomēr kolēģi mierīgi varētu padomāt, ka tās ir visu laiku vienas un tās pašas. Tā ka nevienmēr viss ir tā kā tas izskatās!

Pašai ir viens mīļākais krekliņš, kuru esmu vilkusi pat 5 dienas pēc kārtas! Un neko - darbs vēl ir, izskatos labi, vīrs ar nav pametis, pasaule vēl griežas, tiešām nekas nenotika krekliņa ikdienas izrādīšanas dēļ! :D Tām, kuras tagad nošausmināsies par to cik tas ir nehigēniski, man jums ir tikai viens vārds sakāms - veļasmašīna! Aizejiet uz tuvējo elektropreču veikalu un palūdziet, lai pārdevējs parāda to, pastāsta par tās iespējām un to, ka ir iespējams drēbes izmazgāt un jau pēc pāris stundām atkal svaigi tīras vilkt!
25.03.2014 23:31 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tā kā drēbes uzsūc smakas gan sviedru gan apkārtējās, krekliņus un blūzītes uzskatu, ka ilgāk pa 2 dienām valkāt nebūtu higēniski. Ar biksēm savādāk, tās kārtīgi un saudzīgi valkājot varētu nemainīt nedaudz ilgāku laiku, taču arī ne ilgāk par nedēļu, jo audums uzsūc smakas un arī visādus mikrobus, piemēram, sabiedriskajā transportā sēžot utt.

Ja cilvēkam ir vairāki apģērbu komplekti vienādi un tiek mainīti, tad kāpēc, gan lai nestaigātu kaut gadu vienāda izskata drēbēs.

Pati nevaru pat nākošajā dienā uzvilkt to pašu kas bija iepriekšējā, bet nu tas arī nav gluži normāli :D
25.03.2014 21:39 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Te kaut kur pieminēja skolotājas.. Manā fakultatē arī liela daļa pasniedzēju staigā pāris apģērba komplektos jau vairākus gadus. Nekas it kā preī nav, bet viena pasniedzēja nav nomainījusi apģērba komplektu jau gadu 3, ne zu vienu dienu neesmu satikusi viņu citā apģērbā. Es nedomāju neko sliktu, bet vienkārši kaut kā savdabīgi.

Es pati cenšos pamainīt, bet man ir mani mīļākie apģērbi un tos arī visbiežāk nēsāju. BET man ir svarīgi, lai tie būtu tīri. Bikses cenšos izmazgāt pēc katras reizes, kad braukt sabiedriskajā un sēdēts tajā sēdeklī..
25.03.2014 21:31 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pati nekad nevaru vilkt vienas un tas pasas drebes katru dienu. NU neprotu.
Par citiem, nu teikt, ka es to neieveroju un man tas neliktos divainu butu nepatiesi. Ja redzetu cilveku menesiem ilgi vienas un tajas pasas drebes, kaut ari no vina nenestu, aizdomatos.

Ir kolege, kura nesaja vienkarsu melnu dzemperiti ar besa biksem. Vina to vilka visur- uz darbu, uz kino, uz dzimsanas dienu utt. Nabadziga nav.
25.03.2014 21:21 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Sātans, katra pati domā par savu izskatu,ne šausminās par citiem.

Un man šķiet,ka ir pilnīgi normāli nešausmināties kā autorei,jo neviens taču nezina kāpēc cilvēki vēlkā tās vienas drēbes,un reti pamaina. Varbūt nav tik daudz naudas,vai arī drēbes nav prioritāte. Es zinu cilvēkus,kas labāk izvēlas paceļot,izklaidēties tā vietā,lai pirktu brendus.Un man tas šķiet daudz interesantāk,nekā piebāzts skapis.

Galvenais,lai tās drēbes ir tīras un sakoptas,pārējais mam netraucē. :)
25.03.2014 18:46 |
 
Reitings 295
Reģ: 26.08.2012
Jā, portalā, kurā 90% sarunas ir par un ap ārējo izskatu, nevienai nav svarīgs ārējais izskats? :D:D:D
25.03.2014 17:56 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
ahhhh... man smiekli nāk palasot šos komentārus! Kā te dažas meičas mēģina parādīt to, cik viņas ir "labas" :)
Cilvēkus pēc izskata neviena te nevērtē, savus vīriešus gultā 100% apmierina utt
Ja jau būtu tādas labiņās, tad nākamā diskusija jau nebūtu par to kā nu kurai gājis un cik visi citi slikti.
25.03.2014 17:54 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Ak Dievs, kāda aprobežotība... Nē, man nav problēmas ar naudu, bet mēdzu vairākas dienas pēc kārtas staigāt vienās un tās pašās drēbēs, jo vienkārši patīk. Jautājums dažām te, jums neienāk prātā tas, ka ir cilvēki, kuriem nepatīk iepirkšanās un skraidīšana pa veikaliem? +kā jau krista teica, ir pagrūti atrast kaut ko labu. Un izskatās ka te daudzas nav dzirdējušas par tādu ģeniālu lietu kā veļasmašīna.

Bez maz izklausās tā, ka, cilvēks, kurš reizēm staigā vienās drēbēs = smirdīgs un nekopts cilvēks. Džīzas...
25.03.2014 17:24 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Nu un? Es īsti nesaprotu autores temata jēgu. :D Tagad vairāk jādomā par to,ka tuvojas karš..šī vēl uztraucas par KĀDA cita lupatām...jēdzīgi..ļoti.. :D
25.03.2014 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits