Vienas drēbes katru dienu!

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Katra no jums droši vien zina kādu, kurš katru dienu velk vienas un tās pašas drēbes! :D Esmu šokā. Kā tas vispār iespējams? :D Un kā nav kauns no apkārtējo reakcijas, jo tas tiešām paliek pārāk uzkrītoši.
24.03.2014 21:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
un vai tiešām veikalos ir nopērkams tikai viens džemperis kas jums ir ērts ikdienai? vai tikai viena blūzīte vai maiciņa vai vienalga kas...?

Manaa skatiijumaa virs 99% dreebju muusdienaas veikalos ir vienkaarshi briesmiigas. Leeti, sinteetiski audumi, tizli piegriezumi, daudzas ir tieshaam neertas vai diivaina paskata. Un deelj shitaa visa man riebjaas iet iepirkties, lai raktos cauri visam un atrastu kaut ko jeedziigu. Esmu paaraak slinka un apgjeerbs man nav prioritaate.
24.03.2014 23:23 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es tikko šito visu apdomāju, un es sapratu, ka esmu viens no tiem cilvēkiem, kuriem tiešām skapis lūst, bet valkā vienas un tās pašas drēbes. Man ir daudz smuku apērbu, kurus es sev neizskaidrojamu iemeslu dēļ nevelku, bet izmest žēl - ja nu tomēr kādreiz uzvilkšu.
24.03.2014 23:25 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Mans priekšnieks (nepavisam ne nabags cilvēks) arī īpaši neizceļās ar citu prikidončiku katru dienu :D UN? Kāda starpība?? Nejau tāpēc es viņu mazāk cienu vai respektēju, kaut gan pati mainu apģērbu katru dienu un mazgāju arī pēc katras vilkšanas reizes.
Kas tur ko šausmināties - katru dienu viens un tas pats - vaitad tāda lieta kā veļasmašīna neeksistē? Mazgā un velc cik tik uziet! Ir taču dzīvē citas proioritātes izņemot pus stundu skapja priekšā katru rītu..
24.03.2014 23:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Manaa skatiijumaa virs 99% dreebju muusdienaas veikalos ir vienkaarshi briesmiigas. Leeti, sinteetiski audumi, tizli piegriezumi, daudzas ir tieshaam neertas vai diivaina paskata. Un deelj shitaa visa man riebjaas iet iepirkties, lai raktos cauri visam un atrastu kaut ko jeedziigu. Esmu paaraak slinka un apgjeerbs man nav prioritaate.


+++cJāpiekrīt, veikalu piedāvājumi bieži vien mani nesaista. Vai nu nav manā gaumē, krāsā un piegriezumā vai atkal kvalitāte ir drausmīga.
24.03.2014 23:26 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Kristai + Ja gribas kaut ko tiešām skaistu un kvalitatīvu, ērtu, patīkamu... piemeklēt, tad ir ilgāka meklēšana. :D


Un nesaprotu, kāda daļa ko, kurš un kad velk? :D Es esmu arī darījusi tā, ka mājās atnākot iemetu veļasmašīnā, izmazgājas, izkaru, eju gulēt, no rīta sauss. Tā kā teorētiski vilkt varētu atkal un drēbe būtu tikpat svaiga, cik iepriekšējā dienā. Nesaprotu, ko tur šausmināties par citu ģērbšanās paradumiem.
24.03.2014 23:27 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tā vispār ir ļoti daudziem cilvēkiem - skapis var lūzt pušu, bet ikdienā vilktas tiek tikai dažas ''izredzētās'' drēbes.

man ir pārbāzsts skapis un katru dienu nevaru izlemt ko lai velk, bet tādēļ ka man 80% drēbju ir ļoti mīļas un ļoti patīk. tāpēc tāds jēdziens kā tikai viens apģērba gabals ir mīļš, man ir grūti saprotams :D
24.03.2014 23:28 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
tāpēc tāds jēdziens kā tikai viens apģērba gabals ir mīļš, man ir grūti saprotams


Tu pārspīlē, neviens neteica, ka tikai viens konkrēts apģērba gabals ir mīļš un, ja tēme uz man, es minēju tikai piemērus.

Runājot par priekšniekiem, mans ar staigā vienās un tajās pašās drēbēs, bet es ļoti apšaubu, ka viņas ir lētas un viņš vienmēr ļoti labi smaržo. ;)

Ps. Manam kaķenei garšo mušas, tikko tik garšīgi notiesāja vienu it kā nebūtu ēdusi gadu. Vai tas nozīmē, ka tagad viņai vienīgais ēdiens būs mušas?! :D
24.03.2014 23:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
. tāpēc tāds jēdziens kā tikai viens apģērba gabals ir mīļš, man ir grūti saprotams


Bet jāmeiģina saprast to ka ir dažādi cilvēki, citam viss skapis būs mīļš, bet citam tik viena kleitiņa. Tāpēc jau nevajag uzreiz domāt ka tas cilvēks ir sliktāks, jo lūk viņš izvēlas bižāk vilkt to vienu kleitu nekā visas citas :D

Tā pat, ja es atrastu vairākas bikses kuras man patiktu, protams ka es vilktu arī viņas visas biežāk un mainītu ar katru dienu, bet tā kā es tik daudz bikses nevaru atrast kas mani tik ļoti piesaistītu, es vairāk koncentrējos uz tām vienām mīļajām biksēm un pārējās tiek noliktas malā līdz sagribēsies viņas vilkt.
24.03.2014 23:33 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
es nekur neesmu teikusi ka kāds ir sliktāks

man uz to visu ir savādāks skatījums, tas arī viss. kā citi ģērbjas mani netraucē un īpaši arī neinteresē.
24.03.2014 23:36 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
peekaboo, nu tad, ko Tu šausminies? :D

Man piemēram, svarīgi, lai cilvēks ir sakopts un tīrs un labi smaržo. :D
24.03.2014 23:38 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
vilkt vairākas dienas pēc kārtas kādai skaitās 2-3 dienas, bet zinu puisi, kurš jau kādus 5us gadus vismaz velk vienu un to pašu džemperi. ne jau viņam finanses nebūtu, viņš vnk tāds ir - rukšķis. Nesmird, bet redzēt var, ka tur lien zeķēm pirksti ārā vai kāds pleķis uz drēbēm. tik tiešām, ir nepatīkami ar viņu atrasties vienā kompānijā, vē
25.03.2014 00:33 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, man piemēram, vecajā darbā bija nosacīts dreskods. Nosacīts, jo nebija strikts, taču man skapī bija grūti atrast drēbes, kas gan nepārkāptu dreskodu, gan būtu gana ērtas strādājot, tāpēc gandrīz visu laiku vilku teju vienu un to pašu. Darbā biju 3-4 dienas nedēļā, mierīgi paspēju laicīgi izmazgāt šīs drēbes, kad bija nepieciešams. Ārpus darba nekad neko no tā nevilku un mainīju katru dienu. :) Ar drēbēm man ir pilns skapis, bet darbam lielākā daļa no tām nederēja.
Iesaku mazāk skatīties uz citiem, bet tā vietā, nez, palasīt kādu labu grāmatu, padomāt, ko noderīgu var izdarīt, tā vietā lai domātu, hmm, vai Anniņa ir paspējusi otrdien izmazgāt bikses, vai atkal nāk tajās pašās un nemazgā?
25.03.2014 00:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani pilniigi netraucee tas,ka man ir maz dreebju.Dziivoju taadaa vietaa,kur nav iisti sezonas-ziemaa varbuut vajag to jaku,bet tas arii ir viss,vairaak vai mazaak tomer silts.Esmu naakusi pie secinaajuma,ka mani noteikti neiepriecina nekas daudz.Noteikti mazaak,bet taa lai var sakombineet savaa starpaa visu-dazas bikses,dazas bluuziites uttTad varbuut peec kaada laika nopeerku vienu lietu ,vai uztaisu ko jaunu .Tiesi taapeec ,ka modes tendences mainaas ,un tomeer gribaas kaut ko interesantu,neredzu jeegu sapirkties pilnu skapi ,un peec laika tas viss jau sen apnicis.
Man vareetu buut loti daudz naudas-mans dziives veids noteikti nemainiitos apgeerba zinaa.
25.03.2014 01:16 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Galvenais, lai drēbes ir tīras un bez caurumiem (nenodilušas). Viss, ko varu pateikt šajā ziņā. Ir cilvēki, kuri nopērk dārgākas un kvalitatīvākas drēbes, tajā skaitā ērtākas i nēsā viņas ilgi, kamēr nenodils. Kā jau iepriekš šajā forumā tauta ir izteikusies : 1. nauda 2. ne visiem drēbes ir primāras. Protams, ja man būtu vairāk naudas, tad arī būtu vairāk drēbju, bet nu.. :)
Šis viss man atgādina:
25.03.2014 01:54 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Autorei pašai ir problēmas ar naudu, darbu un sadzīvi, tāpēc ideālais variants kā uz brīdi piemirst ir šausmināties par kādu citu! Nu ko, lielisks ceļš uz panākumiem, tā turēt! :D
25.03.2014 06:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man ir vidējs skapis. Protams gribētu vairāk, bet man ir ļoti grūti atrast apģērbu, kurš man patīk ( mani uzrunā ) ir kvalitatīvs un nav nosintētiskiem matetiāliem. Ja gadās ieklīst T/C, varbūt atradīšu vienu lietu kura atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem :D
25.03.2014 08:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
P.s.
Gluži katru dienu vienas un tās pašas drēbes nevelku, bet ir gadījies + tas neattiecas uz mājas apģērbu.
25.03.2014 08:43 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
jā, man ir tādi pazīstamie, kas no pašas pirmās dienas, kad viņus ieraudzīju, staigā vienā un tajā pašā komplektā. Nu ok, džemperi varbūt reizi 2/3os mēnešos nomaina, bet bikses un botas visu laiku vienas. Tas jau nekas, ka tās bikses ir netīras... Nē, es to nesaprotu un man tas nepatīk, sakat, ko gribat.
Es pati katru dienu mainu krekliņus. Vienas un tās pašas bikses varu uzvilkt varbūt 2x nedēļā apmēram. Varbūt tāpēc mani tas kaitina.
25.03.2014 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
es katru reizi pēc uzvilkšnas savus krekliņus un apakšveļu, zeķes lieku pie netīrās veļas(tā iegājies jau no brīža, kad sevi atceros), bet bikses valkāju 5 dienas pēc kārtas un mazgāju reizi 1 vai 2 nedēļās, atkarībā no tā vai jau sāk likties ka ir nedaudz netīras. darbs tāds, kurā negribās vilkt katru dienu jaunas bikses, jo ja nosmērējas, tad jāizmet, jo neizmazgājams netīrums. esmu jau vairākus apģērba gabalus sabojājusi, netīšām kaut ko uzkleksējusi vai iegrābusies netīrumā un, tad nešķirot vairs, kuras smukas, mīļas utt visas lido mistkastē
nav n-tie apģērba gabali, lai varētu vienreiz uzvilkt un izmest mistkastē.
25.03.2014 09:00 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es biju šokā, kad man kolēģis (vīrietis!!!!) paprasīja, vai šonakt neesmu nakšņojusi mājās, jo man tās pašas drēbes mugurā. Kas tas pa veci, kas tādas lietas ievēro????
Man ir dažas mīļākas drēbes, kuras velku biežāk kā citas. Nu un?
25.03.2014 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits